رفتن به مطلب

سوال راجع به انتقال دامنه به یه دامنه دیگر با حفظ رتبه و ...

OM!D B

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه سایت دارم به آدرس funfa.in ، بعد من اگه بخوام این دامنه رو به دامنه namesite.com ارتقا بدم میشه که رتبه و مطالب و پوسته و همه و همه از فان فا به آدرس جدید که می خواد com. بشه انتقال پیدا کنه؟؟؟

لطفأ راهنمایی کنید،خیلی واجبه

ممنون

لینک به ارسال

شدندش که میشه

فقط از نظر سئو میگم شاید خوب نباشه و گوگل دامین جدید شما رو به عنوان یک کپی کننده بشناسه.

نمیدونم والا شاید استاید راهی در این مورد داشته باشند

لینک به ارسال

میخواین کلا انتقال بدید یا روی اون دامنه ادون کنید ؟ یعنی ادرس قبلی حذف بشه ؟

کلأ در چه صورت میشه که رتبه و همه چیز حفظ بشه؟؟

لینک به ارسال

دامنه قدیمی رو به دامنه جدید ریدایرکت 301 کنید

همه ادرسهای قدیمی رو به ادرس جدید ریدارکت 301 کنید (اینکار برای به مشکل برنخوردن کاربرهست وگرنه انجام ندادنش مشکلی تو هدف مد نظر شما نداره)

بعد توی گوگل وبمستر تولز

هم دامنه قدیمی رو اضافه کنید همراه با www و بی www

هم دامنه جدید رو اضافه کنید همراه با www و بی www

بعد هر دو نسخه دامنه قدیمی رو به نسخه مورد نظر دامنه جدید انتقال بدید از طریق گوگل وبمستر تولز

(اگه تسلط روی گوگل وبمستر تولز ندارید مسیرش اینه بالا سمت راست چرخنده > change of address )

بعد دامنه قدیمی رو هم فتچ کنید از طریق گوگل وبمستر و درخواست ایندکس بدید در عرض کمتر از یه هفته ادرس بدون افت جایگزین میشه البته یه افت موقت داره که سریع رفع میشه

لینک به ارسال

سلام تاپیک های دیگه هم زده شده که همین سوالو کردن شما ماقله یک ادمین با عنوان " راهنمای کامل تغییر نام دامنه " رو مطالعه کن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...