OM!D B

سوال راجع به انتقال دامنه به یه دامنه دیگر با حفظ رتبه و ...

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یه سایت دارم به آدرس funfa.in ، بعد من اگه بخوام این دامنه رو به دامنه namesite.com ارتقا بدم میشه که رتبه و مطالب و پوسته و همه و همه از فان فا به آدرس جدید که می خواد com. بشه انتقال پیدا کنه؟؟؟

لطفأ راهنمایی کنید،خیلی واجبه

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شدندش که میشه

فقط از نظر سئو میگم شاید خوب نباشه و گوگل دامین جدید شما رو به عنوان یک کپی کننده بشناسه.

نمیدونم والا شاید استاید راهی در این مورد داشته باشند

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میخواین کلا انتقال بدید یا روی اون دامنه ادون کنید ؟ یعنی ادرس قبلی حذف بشه ؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میخواین کلا انتقال بدید یا روی اون دامنه ادون کنید ؟ یعنی ادرس قبلی حذف بشه ؟

کلأ در چه صورت میشه که رتبه و همه چیز حفظ بشه؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دامنه قدیمی رو به دامنه جدید ریدایرکت 301 کنید

همه ادرسهای قدیمی رو به ادرس جدید ریدارکت 301 کنید (اینکار برای به مشکل برنخوردن کاربرهست وگرنه انجام ندادنش مشکلی تو هدف مد نظر شما نداره)

بعد توی گوگل وبمستر تولز

هم دامنه قدیمی رو اضافه کنید همراه با www و بی www

هم دامنه جدید رو اضافه کنید همراه با www و بی www

بعد هر دو نسخه دامنه قدیمی رو به نسخه مورد نظر دامنه جدید انتقال بدید از طریق گوگل وبمستر تولز

(اگه تسلط روی گوگل وبمستر تولز ندارید مسیرش اینه بالا سمت راست چرخنده > change of address )

بعد دامنه قدیمی رو هم فتچ کنید از طریق گوگل وبمستر و درخواست ایندکس بدید در عرض کمتر از یه هفته ادرس بدون افت جایگزین میشه البته یه افت موقت داره که سریع رفع میشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام تاپیک های دیگه هم زده شده که همین سوالو کردن شما ماقله یک ادمین با عنوان " راهنمای کامل تغییر نام دامنه " رو مطالعه کن.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط msne
      سلام. چطور میشه وقتی یه کاربر اطلاعات گرویتی فرم رو پر و ارسال میکنه، خودش هم اطلاعات فرمی که پر کرده رو ببینه؟ مثلا توی حساب کاربریش
    • توسط mobin05
      سلام دوستان خسته نباشید من خیلی مشکلم هاده لطفا کمک کنید من سایتم و پیوند های یکتارو که از حالت ساده خارج میکنم تمام صفحات غیر از صفحه اصلی ارور 404 میده افزونه هارو غیر فعال کذدم نشده ، از روش هایی که تو همه سایت ها میگن استفاده کردم نشده ، فایل hatcc... و پاکم کردم نشده دسترسی و از 644 به 755 تغییر داد نشده 
    • توسط sohrab298
      با سلام ,برای رفع خطای 
      Uncaught SyntaxError: Unexpected token < in JSON at position 1
          at JSON.parse (<anonymous>)
          at XMLHttpRequest.xmlHTTP.onreadystatechange (myAjax2.html:44)
      باید چه کرد؟؟؟
    • توسط omiiid82
      سلام وقت بخیر. یک وبلاگ دارم ک انرا به دامنه متصل کردم و میخوام در ان اقدام به فروش محصولات دانلودی کنم. خواهشی داشتم راهنمایی کنید ک کاربر پس از پرداخت وجه بعنوان مثال مبلغ محصول160هزارتومان هست ک مشتری بعد از پرداخت بعد لینک دانلود فایل براش نمایش داده بشه.؟؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید خیلی ممنونم  
    • توسط Arashz1
      سایت ارتباط اولیه رو خیلی کند انجام میده و واقعا همه کار کردم اما مشکل برطرف نشده اگر می تونید راهنمای کنید ممنون قالب سایت اوادا پرو شاپ  بوده و مشکل از همین قالب است اما هر کاری می کنم مشکل همچنان پا بر جاست .
      cdn و dns هم از اروان ابر گرفتم اما باز مشکل پا بر جا
      domin: Noavarco.com