رفتن به مطلب

مشکل در آیکن گذاری برای دسته بندی وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستای عزیزم داشتم یه قالب می نوشتم بعد چند وقت به دوتا مشکل خوردم خواستم ببینم کسی می تونه راهنماییم کنه !

توی کدینگ قالب وردپرس نمی تونم برای زیر منو های موجود آیکن بزارم عملا زیر منو هاروهم مثل منو می شناسه

یه ابزارک تعریف کردم واسه ناحیه منو به اسم fehrest-body اما خوب وقتی تو Css میخوام بولت کنار دسته بندی ها رو بردارم عملا تاثیری نداره اما وقتی تو ناحیه اصلی sidebar کدرو

می نویسماعمال می شه

و بعد هرچیزی که اعمال می کنم مثل ایکون گذاری برای زیر منو بازم همون ایکن منو میاد یعنی فرقی بین زیر منو و منو نمی زاره

من هر دو قیمت کدینگ و Css‌رو گذاشتم انشالله که حل بشه

4a1ba9ea609adf069797324e042660d3104f9fc2.jpg

اینم Css

25d781d0fe70b806c6c7d85bd5f27975ad91ba67.jpg

لینک به ارسال

عرض ادب و احترام و ممنون از اینکه راهنمایی فرمودین اما متاسفانه بازم جواب نداد

به طور خودکار دسته بندی وردپرس به همین شکل هست که حتی زیر دسته ها هم کنار دسته ها قرار بگیره ؟

لینک به ارسال

یک دنیا ممنون استاد اون حل شد به کمک شما

استاد یه سوال دیگه دارم شرمنده این قسمت رو چطوری می تونم به صفحاتم اضافه کنم راستش درکش نمی کنم

ما توی وردپرس قسمت نوشته ها رو برای مطالب داریم که داخل اون می نویسیم اما چطوری می تونم اون کادر پایین رو اضافه کنم که داینامیک باشه و بتونم برای هر فایل قیمت یا هر چیزی که متغیر باشه ست کنم ؟

ممنون می شم کمک کنید

9762968f17bf021dce232b147c992c2aaf9b420c.jpg

لینک به ارسال

گوشه سمت چپ بالای صفحه ویرایشگر بزنید روی تنظیمات و زمینه دلخواه را تیکدار کنید.

در مورد زمینه دلخواه در بخش آموزش همین سایت جستجو کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...