رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و وقت بخیر و خسته نباشید

دوستان از حدود 1 سال پیش برنامه راه اندازی این انجمن را داشتیم و با تشکیل تیم و گروه و عضو گیری میخواهیم گسترش بدیم

اولین
انجمن
از هر نوع
خدمات اینترنتی
،
فروش اینترتی
،
فروشگاه اینترنتی
و .. راه اندازی شد به آدرس Entegad.ir و به تعدادی کاربر فعال و علاقمند و منتقد نیازمندیم جهت تشکیل گروه افتخاری .

انجمن انتقاد و نحوه ی شکایت و

فعلا انجمن در حال آماده شدن هست و هر نظر و پیشنهادی دارید از همین تاپیک اعلام کنید

هر شاخه و انجمنی که فکر میکنید وجود لازمه ی ادامه ی کار شماست دریغ نفرمایید و اعلام کنید ؛

صفحه ی اول
موقتی می باشد و بزودی تکمیل می شود

اگر کسی دوست داره به عنوان مدیر در انجمن فعالیت کنه حتما اطلاع بده ( برای شروع عضو بشید و حداقل توی چند تاپیک شرکت کنید تا سطح کاربری مناسب بشه )

چون ابتدای فعالیت انجمن هست سریع جذب میکنیم تا تیم قوی از ابتدا داشته باشیم

لینک به ارسال

:huh: هی میخوام هیچی نگم ولی نمیتونم.

اولا که آخه رنکتو یه نگاه بنداز با این رتبه اومدی عضو جمع کنی. آخه کدوم آدم عاقل میاد توی انجمن شما که فکر نمیکنم اصلا ورودی گوگل داشته باشه مدیر بشه؟ این دوره هر کی بخواد دو سوت برا خودش انجمن میزنه. واقعا اعتماد به نفس شما قابل تحسینه من اسم انجمنتون هم سرچ کردن این تاپیک رو دیدم ولی اثری از انجمن شما نبود :)

ثانیا آخه اینجا جای تبلیغ به این زایه ای نیست اینجا بحث آزاد در مورد تکنولوژیه

ویرایش شده توسط Night Wolf
لینک به ارسال

سلام مجدد

ممنون از دوستان

این تبلیغات نیست ! اگر بود که بدترین روش تبلیغات بود دوستان گلم ؛ بلکه ی معرفی و اعلام وجود هست

ببینید نگفته شده نیاز به مدیر انجمن هست به دلیل کمبود نیرو و نگفته شده و ورودی گوگل هم مهم نیست .. هست ؟ چرا هست ؟

انجمن شکایت از خدمات اینترنتی که بیشترش فروشگاه های اینترنتی هست افتتاح شده و دعوت می شود به تشکیل تیم

موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام مجدد

ممنون از دوستان

این تبلیغات نیست ! اگر بود که بدترین روش تبلیغات بود دوستان گلم ؛ بلکه ی معرفی و اعلام وجود هست

ببینید نگفته شده نیاز به مدیر انجمن هست به دلیل کمبود نیرو و نگفته شده و ورودی گوگل هم مهم نیست .. هست ؟ چرا هست ؟

انجمن شکایت از خدمات اینترنتی که بیشترش فروشگاه های اینترنتی هست افتتاح شده و دعوت می شود به تشکیل تیم

موفق و پیروز باشید

مهم نیست؟

معمولا 90 درصد سایت ها با ورود موتور جستجو زنده اند (منهای تبلیغاتی ها)

اگر کسی دوست داره به عنوان مدیر در انجمن فعالیت کنه حتما اطلاع بده ( برای شروع عضو بشید و حداقل توی چند تاپیک شرکت کنید تا سطح کاربری مناسب بشه )

چون ابتدای فعالیت انجمن هست سریع جذب میکنیم تا تیم قوی از ابتدا داشته باشیم

اینهاش اینجا گفتید مدیر هم میخواهید.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

بعدش هم کار شما به نظر شخصی بنده بی فایده اس. مثلا یه فروشگاه اینترنتی سر مردم کلاه میزاره و در میره خب اینکه مردم بیان اونجا شکایت کنند که به پولشون نمیرسن اگه پشت شما پلیس فتا بود خیلی خوب بود.ولی از نظر انتقاد میشه قبول کرد که ایده خوبیه و انتقاد از عالم و آدم تو انجمن فکر کنم ایده بدی نباشه.

در کل ما که بخیل نیستیم و امیدوارم موفق بشی ولی خب من با رتبه 17000 انجمن زدم به هیچ جا نرسیدم و امید وارم مثل من نا امید نشی.

لینک به ارسال

الان شما دقیقاً به چه پشتوانه‌ای می‌خواهید انتقادات و شکایات کاربران را پیگیری کنید؟ الان اگر من شکایت کنم، شما می‌توانید پول مرا پس بگیرید؟

موفق باشید.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

جمعش کنید این مسخره بازیا را

انتقادات باید به خود فروشگاه ها عرضه شوند ، برای شکایت باید به سایت یا مراکز پلیس فتا مراجعه کرد .

• امتیاز 2
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...