رفتن به مطلب

اجرا نشدن صفحه checkout و انجام خرید در ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من ووکامرس رو به تازگی روی سایتم نصب کردم و از طریق آموزشهای موجود دارم کارم رو پیش میبرم .

پس از نصب ووکامرس ابتدا مشکل خاصی نداشتم و به صفحه checkout هدایت میشدم و ازبین دو گزینه انتقال مستقیم بانکی و پرداخت از طریق چک یک گزینه رو میشد انتخاب کرد .

اما میخواستم قابلیت پرداخت هنگام دریافت محصول رو فعال کنم و همچنین در قابلیت حمل و نقل یک نرخ ثابت پستی تعریف کنم ، اما پس از اون قسمت checkout غیر فعال شد و با انتخاب محصول به صفحه checkout ورود داده نمیشه !

لطفا دوستان بنده رو راهنمایی کنند .

ممنون

لینک به ارسال

http://www.press90.com/shop/اگه این سایتهcheckout تعریف نکردید باید از قسمت تسویه حساب براش برگه تعریف کنید

حق با شما بود دوست عزیز . مشکلم برطرف شد .

مثل اینکه برگه هایی که ساخته بودم به داخل زباله دان هدایت شده بودن و وقتی اونها رو از زباله دان بیرون آوردم مشکلم حل شد .

حالا یه سئوالی که دارم اینه که من میخوام قابلیت پرداخت هنگام دریافت محصول رو فعال کنم و ضمنا ، یک هزینه پستی معمول مثلا : 7000 تومان رو تعریف کنم تا به مبلغ خرید کاربران این مبلغ اضافه بشه . باید چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

در بین تیهای ووکامرس من ، قسمتی به نام باربری وجود نداره !!

نکنه ؛ منظورتون قسمت حمل و نقل هست ؟

من قابلیت پرداخت هنگام دریافت محصول رو فعال کردم و یک کلاس روشهای ارسال رو انتخاب کردم ، اما متاسفانه بعد از انتخاب این گزینه ، قسمت پرداخت هنگام دریافت محصول در قسمت checkout غیر فعال میشه !!!

لینک به ارسال

ببینید ؛ این تصویری از وضعیت فعلی قسمت تسویه حساب و بخش سفارش شما هست . نمیخوام در قسمت هزینه نگهداری سه آیتم اضافه بشه .

2014-12-29_160636.jpg

من فقط میخوام یک نرخ ثابت ارسال پستی ، مثلا به قیمت 7000 تومان برای هر چند محصولی که کاربر سفارش میده فعال باشه و برای مشتری ارسال بشه .

یخورده گمراه شدم تو انتخاب گزینه ها !!! و نمیدونم چیکار کنم . لطفا راهنمایی کنید .

لینک به ارسال

مشکلات بالاییم رو تونستم حل کنم .

اما الان چیزی که خیلی منو متعجب کرده اینه که ووکامرس یه بخشی به نام محصولات هم باید داشته باشه .ر مثل تصویر زیر

product-cat1.jpg

اما من همچین بخشی رو ندارم !!! چیکار باید کنم ؟ چون میخوام دسته بندی و خیلی از کارهای دیگه رو انجام بدم .

لینک به ارسال
  • 6 سال بعد...
در در ۱۳۹۳/۱۰/۹ در 13:34، sagono گفته است :

http://www.press90.com/shop/اگه این سایتهcheckout تعریف نکردید باید از قسمت تسویه حساب براش برگه تعریف کنید

سلام ببخشید من هم همین مشکل رو دارم وقتی از سبد خرید روی دکمه تسویه حساب میزنم وارد برگه check out میشه که میزنه هیچ چیزی پیدا نشد 

نمیدونم چیکارش کنم براش یه افزونه هم نصب کردم که فیلد های اون صفحه رو گذاشتم اما نیست هیچی 

چجوری باید براش تعریف کنم ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...