رفتن به مطلب

بهترین روش مقابله با حملات DDOS چیست؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان هفته گذشته من سایتم تحت یک حمله DDos شدید قرار گرفت.. که برای حدود 36 ساعت از دسترس خارج شد....که روی بازدید های روزانه ام تاثیر گذاشت که خوشبختانه تا حدی جبران شد ولی روی رتبه آلکسا تاثیری نزاشت.... بعد از اون از طرف سرور گفتن داریم کار می کنیم تا یک سری پورت های غیر ضروری را ببندیم و گفتن بهترین کار اینه که سرورهای سایت را به cloud flare منتقل کنیم... بعد از انتقال به cloudflare برای سایت و گوگل وب مستر کلی مشکلات پیش اومد.. طوری که حتی نقشه سایت هم به مشکل خورد.. آخر از طرف هاست سرویس cloud flare را غیر فعال کردن.. الان دو تا سوال دارم

سرویس cloud flare چقدر می تونه جلوی حملات DDos را بگیره ؟ به جز این سرویس روش دیگه ای که بشه جلوی این حملات را بگیره وجود نداره؟

لینک به ارسال

با سلام

سایت منم تحت حمله قرار داشت و متاسفانه سرورم نتونست جلو حملات را بگیره و سایت منو داون می کرد.

بعد از اون به میزبانی سنترال هاستینگ به ادرس central-hosting.com رفتم و واقعا از اون زمان در به میزان 99% سایتم اپ بوده. شما در صورتی که سرورتون نتونست جلوی حملات را بگیره به اونجا برو

بهترین روش هم برای جلوگیری از این حملات استفاده از سرور cloud flare است که میزبانی معرفی شده کارش به صورت اختصاصی جلوگیری از اون حملات ddos میباشد.

موفق باشی

لینک به ارسال

با سلام

سایت منم تحت حمله قرار داشت و متاسفانه سرورم نتونست جلو حملات را بگیره و سایت منو داون می کرد.

بعد از اون به میزبانی سنترال هاستینگ به ادرس central-hosting.com رفتم و واقعا از اون زمان در به میزان 99% سایتم اپ بوده. شما در صورتی که سرورتون نتونست جلوی حملات را بگیره به اونجا برو

بهترین روش هم برای جلوگیری از این حملات استفاده از سرور cloud flare است که میزبانی معرفی شده کارش به صورت اختصاصی جلوگیری از اون حملات ddos میباشد.

موفق باشی

آقا یک دنیا ممنون از راهنماییت.... کمک بزرگی کردی

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

برای جلوگیری از دی داس شما مستقیا نمیتونید کاری کنید اما سرور میتونه حملات رو دفع کنه

حتما به مدیر سرور گزارش دهید

اگر دیدید کاری نکردند حتما سایتتون روی یک سرور خوب منتقل کنید

من خیلیارو میشناسم:دی

یاحق

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

یعنی امکان نداره خودمون بتونیم حملات دی داس رو دفع کنیم ؟؟؟

ویرایش شده توسط H@m!D
لینک به ارسال

کار های خیلی زیادی که من تو سایتم که لینکش امضام هست گفتم

اما برای جلوگیری از حملات دی داس استفاده از سرویس کلودفلر هم پیشنهاد میشه

لینک به ارسال

تنها کاری از شما برمیاد محدود کردن ip ها میباشد که زیاد تاثیر به سزایی ندارد

اما سرویس کلودفایر گزینه مناسب تری میباشد برای اینکار

لینک به ارسال

تنها کاری از شما برمیاد محدود کردن ip ها میباشد که زیاد تاثیر به سزایی ندارد

اما سرویس کلودفایر گزینه مناسب تری میباشد برای اینکار

بعد از ddos خود هاست به من گفت که cloudflare را فعال کنم... من این کار را که کردم ولی بعدش روزانه صدها ارور 502 تو گوگل وب مستر می گرفتم... به خود هاست گفتم اونها گفتن مشکل از ما نیست... به کلود فلر که گفتم اونها گفتن خطا از خود هاسته که یک سری از روبوت های گوگل را مسدود کرده.... علت این مشکل چی می تونه باشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...