رفتن به مطلب

سوال راجب عکس هایی که در هاست دانلود آپلود میشوند

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چند وقت پیش یه سوال راجب تاثیر عکس پستها رو سئو مطرح کردم که به اون صورت به نتیجه نرسید

من عکس ها رو توی هاست دانلودم ، آپلود میکنم و مسلما لینکش لینک اصلی سایت نیست و لینک خارجی محسوب میشه که تاثیر منفی تو سئو داره

سری قبل بهم گفتن که بهتره تو هاست اصلی آپلود کنم حالا سوالم اینه میشه از کوتاه کننده لینک استفاده کرد ؟

یعنی مثال اگر از یه افزونه کوتاه کننده لینک یا مثلا یه اسکریپت تو این آدرس www.domin.com/shortlink استفاده کنیم لینک ها داخلی محسوب میشه ؟ دیگه تو سئو تاثیر منفی نداره ؟ سرعت لود سایت رو پایین نمیاره ؟

ممنون میشم پاسخ بدید

لینک به ارسال

اشکالی نداره ! ولی خب نباید از افزونه های خارجی استفاده کنید مثل سایت هایی دیگه ، یعنی شما یا اسکریپت کوتاه کننده لینک تو سایتت راه بنداز ، یا اینکه افزونه نصب کن که بعد به مشکل نخوری ادرس ها پاک شد !

لینک به ارسال

خب حالا مثال ما از یه اسکریپت کوتاه کننده لینک استفاده کردیم

وقتی گوگل لینک عکس لینک رو چک میکنه منتقل میشه به لینک اصلی که دامین هاست دانلوده این تو سئو تاثیر منفی نداره ؟

بعد این انتقال باعث نمیشه سرعت لود سایت کم بشه ؟

لینک به ارسال

پیشنهادم اینه هاست دانلود رو داشته باشید و یک ساب دامین برای سایت اصلی بسازید مثلا با آدرس img.siteshoma.com و این ساب دامین رو به هاست دانلود متصل کنید.

تا عکسها از آدرس img.siteshoma.com لود بشه

آموزشش زیاده توی نت، سرچ کنید : اتصال ساب دامین به هاست دیگر یا اتصال ساب دامین به هاست دانلود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...