رفتن به مطلب

اضافه کردن کادر خلاصه مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

وقت بخیر

بنده میخوام تو سایتم وقتی به ادامه مطلب میرم مثله بعضی از سایت های خبری یک کادریو به عنوان خلاصه مطلب در بالای مطلب

داشته باشم ولی با این تفاوت که خودم خلاصه رو قرار بدم تو اون کادر و دیگه اتومات نخونه

راهی هست؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

دوست عزیز این مسله مربوط میشه به افزونه ها و راهکارهای سایت خبری.

منظور شما همون مشروح خبر در سایت خبری هست .البته سایت های خبری ویزگی های دیگه ای هم مثله لید و زیر تیتر و جای ثابت تصویر و.... هم دارند.

توو نت سرچ کنید اگه بازم جواب نگرفتید من براتون سرچ میکنم.

باتقدیم احترام

لینک به ارسال

سلام دوستان

وقت بخیر

بنده میخوام تو سایتم وقتی به ادامه مطلب میرم مثله بعضی از سایت های خبری یک کادریو به عنوان خلاصه مطلب در بالای مطلب

داشته باشم ولی با این تفاوت که خودم خلاصه رو قرار بدم تو اون کادر و دیگه اتومات نخونه

راهی هست؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

1. کادری را که می خواهید با html و css بسازید و در فایل single.php قرار بدید بجای محتوای داخل کادر تابع

<?php the_excerpt();?>

را بگذارید

2. در صفحه ویرایش و ارسال مطلب از گوشه سمت چپ و بالای صفحه روی تنظیمات بزنید و چک باکس چکیده مطلب را تیکدار کنید

در زیر ویرایشگرتون یک تکست آریا برای چکیده مطلب اضافه می شه متن مورد نظرتون رو در اون بگذارید

لینک به ارسال

از این کد برای محدودیت کارکتر متنت میتونی استفاده کنی:

<?php the_content_limit(550); ?>

550 رو تغییر بدی میتونی تعداد کارکترتو مشخص کنی.

اگه بازهم موفق نشدی پ خ کن تا برات انجام بدم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...