رفتن به مطلب

مشکل عجیب از ایندکس نشدن مطالب

hossein98

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من فهمیدم که مطالب سایتم در گوگل ایندکس نمیشه و فقط teg میزنه یه نگاهی به این آدرس بیاندازید

این مطالب 24 ساعت گذشته سایتمه که هیچ مطلبی توش نیست به جز ی سری لینکهای بی مورد که عنوانش برای پستهای قدیمیست!!!

حالا یه چیز جالب تر من از افزونه انتشار خودکار مطالب در وبلاگ استفاده میکنم من تو سایتم پست ارسال کنم کمتر از یک ساعت در گوگل ایندکس میشه میتونید ببینید

واقعا بد حالم را گرفته!!

لینک به ارسال

دوست عزیز خب وقتی خودتون مطبی نمینویسید یعنی اینکه شما به وبتون اهمیت نمیدید و گوگل هم نباید اهمیت بده (البته از نظر گوگل)

لینک به ارسال

منظورتون اینه که کپی +پیست ؟؟

چندصد سایت کپی و پیست میخواهید نشونتون بدم که مطالبشون به راحتی ایندکس میشه؟؟

تازه من اکثر مطالب را توش تغییر میدم :rolleyes:

خب این وبلاگ پس چطوری مطالبش ایندکس میشه ؟؟؟ این که کپی همین مطالب سایتم هستش که !!!!

ویرایش شده توسط hossein98
لینک به ارسال

منظورتون اینه که کپی +پیست ؟؟

چندصد سایت کپی و پیست میخواهید نشونتون بدم که مطالبشون به راحتی ایندکس میشه؟؟

تازه من اکثر مطالب را توش تغییر میدم :rolleyes:

خب این وبلاگ پس چطوری مطالبش ایندکس میشه ؟؟؟ این که کپی همین مطالب سایتم هستش که !!!!

ترتیب اهمیت در چیدمان نتایج جستجو ها در گوگل

الف

1. جمله جستجو شده عینا در عنوان سایت وجود داشته باشه

2. جمله جستجو شده عینا در عنوان مطلب وجود داشته باشه

3. جمله ی جستجو شده عینا در متن مطلب موجود باشه

4. جمله ی جستجو شده به عنوان سایت ارتباط داشته باشه

5. جمله ی جستجو شده با متن مطلب ارتباط مفهومی داشته باشه

6. کلمات جمله ی جستجو شده به صورت پراکنده در مطلب وجود داشته باشه

ب

• تازگی مطلب (تاریخ به روز رسانی)
  • نتیجه آنالیز سایت
  • مدت زمانی که گوگل از حاصل جمع زمان های لبازدید شده از سایت داره (کل بازدیدکنندگان امنروزبه ثانیه + دیروز+ ....) که مسلما قدمت سایت خیلی روش تاثیر می گذاره

نتایج بر مبنای گروه الف پیدا می شند و بر مبنای گروه ب به صفحه هدایت می شند و اگر مطلبی از شما در جستجویی بیش از سه بار مشابه در دو صفحه اول بود ایندکس می شه

همینطور زمانی که به نوعی گوگل شما را مرجع اطلاعاتی در مورد رشته ای خاص بشناسه مثل این سایت که از لحاظ گوگل به عنوان مرجع رفع مشکل وردپرس فارسی شناخته شده برای مرجع شدن یا باید خودتون نویسنده ی واقعی مطالبتون باشید یا باید نویسندگی رو عمومی کنید و عضو بگیرید و یا باید کپی کاری کارکشته باشید و در ضمن خدمات و امکاناتی را فراهم کنید که جستجو کننده مدت زمان بیشتری در سایت شما بگذراند مثل عکس های جذاب خبرهای دست اول و دانلودهای رایگان

از یاد نبرید هیچ چیزی کهنه تر از خبر تیتر اول روزنامه ی دیروز نیست

لینک به ارسال

ممنون /..

اما دلیل ایندکس شدن اینهمه لینک به عنوان تگ چیست؟؟ تازه به صورت رندوم میاره مثلا ایندکس 24 ساعت گذشته را که میارم چند تا لینک به teg قدیمی که شاید پستش را 89روز پیش ارسال کردم میاره!!!!

به نظرتون افزونه WPSyndicator پاک کنم بهتر بشه ؟؟ این افزونه اشتراک گذاری قسمتی از متن + لینک مطلب از سایت اصلی در وبلاگ هاست!

اخه نمیفهمم چطوریه که مطالب 24 گذاشته وبلاگ site:parsipuls.blogspot.com را چک میکنم دقیقا درسته و همون مطالبی که ارسال کردم را میاره اما سایت اصلیم :(

لینک به ارسال

رنک کدوم سایتتون بالاتر هست اصلیه یا وبلاگ؟

سایتتون چه مدت هست داره کار میکنه؟

اینها هم فاکتورهای برای ایندکس شدن بشمار میان.

لینک به ارسال

والا سایت اصلیه از وقتی که شروع ب ساختش کردم دامین 1 بوده که الان هم 1 هستش -_-

منظورتون از سهت یعنی چه *چندوقته بالاست ؟؟ از اسفند90 شروع کردم که تا تیر یکم قطعی داشتم اما از مرداد تا به اینجا به صورت مداوم بالاست؟

فکر کنم ربطی به قالب داشت که دیروز یه قالب جدید آماده کردم که امیدوارم مشکلش حل بشه!!!

لینک به ارسال

پس سایتتون مدت کمی نیست که داره آپ میشه.

اگر پوسته تون مشکل داشته باشه خیلی روی رنک تاثیر منفی میزاره.

حتما باید به این مورد توجه داشته باشید.

لینک به ارسال

والا من که از سئوش چیزی سر در نمیارم ! گفتم شاید یه مشکل خاصی توش هست که اساتید کمکم کنند!!!چون خیلی مشکل حادیست !!!

نمیدونم مشکل از کجاست !! از افزونه های اضافی که شاید تائثیر منفی داره یا از قالب!!!!!

لینک به ارسال

دوستان من توی انجمنم هم پستی ارسال کردم سریع ایندکس شد !! اما نمیدونم این سایت( وردپرس) چ مشکلی با ما داره

لینک به ارسال

دوستان من توی انجمنم هم پستی ارسال کردم سریع ایندکس شد !! اما نمیدونم این سایت( وردپرس) چ مشکلی با ما داره

مگه سایت وردپرس قراره ایندکستون کنه

ببینید یکی از بزرگترین رازهای گوگل نحوه ی گزینش مطالب برای صفحات برتر و ایندکس هاشه و هر چند وقت یکبار کل الگوریتم هاش رو برای اینکه لو نرند عوض می کنه پس در کل نه من و نه شما نمی تونیم بهش بگیم پس چرا این صفحه رو داری یا چرا فلان سایت رو ایندکس می کنی ولی من رو نه

گزینه هایی که قبلا گفتم مشخص ترین روش شناخته شدن در گوگله یا باید رعایتشون بکنید و صبور باشید تا وارذد چرخه ی تصاعدی گوگل بشید یا اگر راهی بهتر پیدا کردید ما رو هم در جریان بگذارید

و همونطور که مرتضای عزیز گفتند رنک آلکسا و قدمت سایت خیلی موثره یکی از راه های بالا بردن رنک استفاده از نوار ابزار الکساست که به راحتی می تونید یک نسخه برای سایتتون ایجاد کنید و لینک دانلود رایگانش رو در سایت بگذارید و به هر مقداری که در تشویق دیگران به استفاده ازش موفق باشید رنکتون داره خودش رو بالا می کشه

http://alexa.com

لینک به ارسال

منظور مدیریت محتوا وردپرس (سایت اصلیم) خوب الان حرف شما درست اما چرا پستی که تو انجمن میدم کمتر از یک ساعت ایندکس میشه ؟؟؟

ما صبر میکنیم انشالله که درست بشه

لینک به ارسال

دوستان این بخش از تنظیمات افزونه سایت مپ هستش به نظرتون توش مشکلی نیست ؟

post-350-0-70150600-1349613484_thumb.png

لینک به ارسال

افزونه Google XML Sitemaps هستش

نه تنظیمات دستی انجام دادم

آقا مرتضی آیا امکان این هستش شما یه نگاهی به بخش افزونه ها بندازید اگه افزونه بی موردی که تائثیر داره نصب کردم حذف کنید؟؟

لینک به ارسال

این لیست تمامی افزونه های فعال هستش

اکیسمت
فرم تماس نسخه 7
FeedWordPress
Global Translator
Google XML Sitemaps
Humans.txt
jQuery Colorbox
NextGEN Gallery
Permalinks Moved Permanently
وردپرس ايمن
SEO Friendly Images
Smart 404
Social Graph Protocol
Subscribe To Comments
TinyMCE Advanced
WordPress Ping Optimizer
WordPress SEO
WP-PageNavi
wp-jalali
WP-PostViews
WP-Statistics
WP Resurrector Pro
WP Syndicator
WPtouch[/left]

لینک به ارسال

اگر همه این افزونه رو دارید استفاده میکنید نیازی به حذف هیچکدوم نیست چون تاثیر منفی روی کار سایتتون ندارن.

لینک به ارسال

دوستان

کسی میدونه چطور میشه چک کرد که سایت توی لیست سیاه گوگل هستش یا نه؟؟!!! مطمئن باشه!

لینک به ارسال

مشکلی نداره یا من بد متوجه شد؟

http://www.google.co...iw=1536&bih=696

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

والا من همه حرفم روی اینه که مطلب ایندکس شده ام کمه یا نیستش و بیشتز یعنی خیلی خیلی بیشتر ایندکس

parsipuls.com/tag/..... اینطوریست

لینک به ارسال

چه مشکلی داره؟ در صورت ایندکس نامناسب هم بخاطر پوسته یا تنظیمات در سایت شماست.

لینک به ارسال

بیشتر به صورت teg ایندکس میشه parsipuls.com/tag/....

من نمیدونم این مشکله یا اینکه کلا وردپرس ساختارش اینجوره که تگها را الویت قرار بده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...