رفتن به مطلب

مشکل عجیب از ایندکس نشدن مطالب

hossein98

پست های پیشنهاد شده

تگ ها به طور کلی از خود پست ها بهتر و سریع تر ایندکس میشن از اونجایی که شما تگ غیراصولی مینویسید پست ها در اولیت کمتری برای ایندکس شدن قرار دارند.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

این که مطالبم ایندکس میشند اما توی نتایج جست و جو نمیانند مشکل از چیست ! شاید مطلب بذارم توی هیچ سایتی نباشه و وقتی عنوانش را جست وجو کنم یه چیزهای نامرتبط از سایتها دیگه را میاره اما سایت من نه!

لینک به ارسال

این که مطالبم ایندکس میشند اما توی نتایج جست و جو نمیانند مشکل از چیست ! شاید مطلب بذارم توی هیچ سایتی نباشه و وقتی عنوانش را جست وجو کنم یه چیزهای نامرتبط از سایتها دیگه را میاره اما سایت من نه!

این موضوع به تدریج درست میشه در قید این موضوع نباشید.

لینک به ارسال
  • 9 سال بعد...

برای فهمیدن دقیق مشکلتون، به «گوگل سرچ کنسول» مراجعه کنید.

لینک رو در قسمت «url inspection» قراربدید. اگر لینکتون مشکل داشته باشه و یا توسط گوگل خزیده نمیشه رو متوجه میشید و به راحتی میتونید مشکلتون رو رفع کنید.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، javadseo گفته است :

من سایتم این مشکل رو داره تو ایندکس

اصلا نمیتونه گوگل صفحه رو کامل بخونه انگار مشکل تو خزیدن داره 

اینطوری نمایش داده میشه برای گوگل 

تصویرش رو میزارم 

ولی سایت رو که ببینید طور دیگه ای هستش مطلب مورد نظر بنده و برای گوگل همه صفحه به درستی نمایش داده نمیشه

اصلا سئو نمیشه تصویر کنسول کراول میکنه ها

این یکی رو هم میزارم وقتی گوگل میخونه اون صفحه رو همچین چیزی رو میبین اینه تصویر مشکل ایندکس

خیلی زوده. با توجه به کم شدن بودجه کرال سایتها توسط گوگل، سایتهای نوپا یا با محتوای کم، خیلی بیشتر طول میکشه (نسبت به دو سه سال پیش) تا کامل ایندکس بشن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...