رفتن به مطلب

مشکل عجیب فوروارد شدن دامین بر روی یک سایت خارجی!

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیز و متخصص سلام

چند وقتی هست که در بلاگ سایت، با مشکل عجیبی برخورد کردم و انگار کنترل دست خودم نیست!

تمام صفحات داخلی بر روی یک سایت دیگر که هر از چند گاهی دامینش هم عوض می‌شه، ریدایرکت می‌شن! (یک سایت روسی فروش ویاگرا و این چرت و پرت‌ها!)

نمی‌دونم چه کار کنم که درست بشه! تمام پلاگین‌ها رو که از کار می‌اندازم، برای ۲۴ ساعت درست می‌شه اما دوباره همین اتقاق می‌افته! حتی تنظیمات وردپرس و یوزرهای اضافه رو هم پاک کردم. باز چند ساعت درست شد ولی باز برگشت به همون حالت! خواهشا راهنمایی کنید که چکار کنم چنین اتفاقی نیفته و چه بلایی به سر بلاگم اومده

آدرس بلاگ: http://blog.itresan.com/

یکی از صفحات داخلی را باز کنید تا متوجه بشین

لینک به ارسال

:blink:

Warning: require(/home/itresan/domains/blog.itresan.com/public_html/wp-includes/load.php): failed to open stream: Permission denied in /home/itresan/domains/blog.itresan.com/public_html/wp-settings.php on line 21 Fatal error: require(): Failed opening required '/home/itresan/domains/blog.itresan.com/public_html/wp-includes/load.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itresan/domains/blog.itresan.com/public_html/wp-settings.php on line 21

لینک به ارسال

اینکه ریدایرکت نمیشه!(برای من که نشد!)

ولی احتمالا یکی از افزونه هات خرابکاری داره میکنه!

آره راست میگی ریدایرکت میشه

همه افزونه هات رو از کار بنداز قالب رو هم پیش فرض کن

ببین مشکل حل میشه؟

لینک به ارسال

الان که درسته اگر دوباره مشکل داشتید بعد از اصلاح htaccess دسترسیش را 444 بگذارید و نام کاربری مدیر سایت را از طریق دیتابیس تغییر دهید

لینک به ارسال

این بلاگ ما درست بشو نیست!!

دسترسیش رو 444 می‌کنیم اما فرداش می‌شه 644

جالبه که وقتی عوضش می‌کنیم حجم فایل 300 بایت هست اما بعدش می‌شه 1.5 کیلوبایت! انگار توش یه سری متن‌های نامرئی وجود داره

واقعا کلافه‌ام کرده

خواهشا اگر چیزی به ذهنتون می‌رسه یا افزونه‌ای هست که برامون این مشکل رو حل می‌کنه، معرفی کنید.

لینک به ارسال

این بلاگ ما درست بشو نیست!!

دسترسیش رو 444 می‌کنیم اما فرداش می‌شه 644

جالبه که وقتی عوضش می‌کنیم حجم فایل 300 بایت هست اما بعدش می‌شه 1.5 کیلوبایت! انگار توش یه سری متن‌های نامرئی وجود داره

واقعا کلافه‌ام کرده

خواهشا اگر چیزی به ذهنتون می‌رسه یا افزونه‌ای هست که برامون این مشکل رو حل می‌کنه، معرفی کنید.

سلام

یک بار اسکن کنید هاسستون را .بعد فایل های وردپرستون را دوباره آپلود کنید.

موفق باشید/.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...