رفتن به مطلب

مشکل در نصب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی

من تازه وارد هستم. یه هاست دارم که دو تا دامین روش فعال کردم یک دامنه که فروشگاه هستش و به کنار. قصد دارم روی دامنه جدیدم وردپرس نصب کنم.

تمامی مراحل نصب رو هم درست طی کردم اما بلافاصله پس از دادن اطلاعات دیتابییس که موقع نصب میپرسه و فشردن کلید بفرست، با صفحه ی خطایی مواجه میشم که پیام زیر رو میده.

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@civilmasters.ir and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. Apache/2 Server at civilmasters.ir Port 80

لطفا یکی کمک کنه :(

لینک به ارسال

سلام. نمیدونم چرا این مشکل براتون پیش اومده اما فایل wp-config.php رو دستی ویرایش کنید. و اطلاعات دیتابیس رو توش وارد کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

وقتی این راه حل شما رو انجام میدم درست میشه سایت رو نمایش میده!اما هنگام ورود به پنل مدیریت باز همون پیام بالا میاد

آدرس سایت http://civilmasters.ir

:huh:

ویرایش شده توسط civilmaster
لینک به ارسال

سلام منم همین مشکلو دارم

Not Found

The requested URL /public_html was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. Apache/2 Server at Port 80

ویرایش شده توسط amator
لینک به ارسال

متاسفانه من کل پوشه های موجود در هاستو حذف کردم باید چطوری برشون گردونم؟ منظورم پوشه های اصلی بود که قبل از اپلود فایل توی هاست بود؟؟؟؟؟

پوشه های پیش فرض هاست منظورمه!!!!!!!!

ویرایش شده توسط amator
لینک به ارسال

درست شد اما بازم این ارورو میده چرا ؟

Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/frcl34000/domains/000000000/public_html/index.php on line 2

ویرایش شده توسط amator
لینک به ارسال
درست شد اما بازم این ارورو میده چرا ؟ Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/frcl34000/domains/000000000/public_html/index.php on line 2
این مورد رو باید با پشتیبانی هاستتون مطرح کنین.
لینک به ارسال

سلام به همگی

من تازه وارد هستم. یه هاست دارم که دو تا دامین روش فعال کردم یک دامنه که فروشگاه هستش و به کنار. قصد دارم روی دامنه جدیدم وردپرس نصب کنم.

تمامی مراحل نصب رو هم درست طی کردم اما بلافاصله پس از دادن اطلاعات دیتابییس که موقع نصب میپرسه و فشردن کلید بفرست، با صفحه ی خطایی مواجه میشم که پیام زیر رو میده.

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@civilmasters.ir and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. Apache/2 Server at civilmasters.ir Port 80

لطفا یکی کمک کنه :(

شما یه رکورد اشتباهی زدید

مشکل از دامنس

این مشکل رو باید به پشتبانی هاستتون بگید تا براتون درستش کنید بگید ارور اپچی دارم

تیکت بزنید مشکلتون درست میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...