رفتن به مطلب

درخواست کد اسلایدشو برای بخش آرشیو

پست های پیشنهاد شده

با سلام .

من می خوام در بخش آرشیو اسلایدشو از آخرین مطالب آن دسته با ویژگی این که مطالب انتخابی خودم باشه . آیا افزونه ای هست که این ویژگی را داشته باشه یا یه هک و ایده پیشنهاد بدید . با تشکر

توضیح بیشتر :

در سایت خبری یک سری مطالب مهم دارم که اگر وارد بخش آرشیو شدیم در اسلایدشو بالا اخبار مهم آن دسته را نمایش دهد.

لینک به ارسال

اگر خودتون اسلایدشو دارید میتونید با دستکاری کدهاشون به نتیجه برسید.

در مورد مطالبی که میخواهید توی اسلاید شو نشون داده بشن هم میتونین مطالبی که دارای یک برچسب هستند یا دارای یک زمینه دلخواه خاص هستن رو بگیرین.

از منوی بالای انجمن به ژنراتور کوئری ساز برید و طبق نیازتون کد مورد نظر رو بسازید و به کمک اونا کد اسلایدرتون رو تغییر بدید.

در مرحله بعد فایل آرشیو قالبتون رو ادیت کنید و کد جدید رو توش قرار بدید.

اینا راهنمایی کلی بودن مطابق با اطلاعاتی که شما دادید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

نه . من حرفم بر این هست که در فایل Archive یک کد قرار داده میشه ولی خروجی متغیر هست و باید برای هر دسته یک خروجی مطابق با دسته بده . با زمینه دلخواه یا برچسب فکر نکنم جواب بده . من می خوام مطابق با صفحه موجود خروجی بگیرم...

ایده ای که به ذهن خودم رسیده این هست که یک دسته به عنوان مهم بسازم و شرط حلقه رو بر این بزارم که هم در دسته مهم و هم در دسته صفحه موجود بود نمایش بده . حالا راه بهتری هست ؟ اگر نیست که لطفا برای ساخت این شرط کمک کنید . ممنون

لینک به ارسال

با سلام .

من می خوام در بخش آرشیو اسلایدشو از آخرین مطالب آن دسته با ویژگی این که مطالب انتخابی خودم باشه . آیا افزونه ای هست که این ویژگی را داشته باشه یا یه هک و ایده پیشنهاد بدید . با تشکر

توضیح بیشتر :

در سایت خبری یک سری مطالب مهم دارم که اگر وارد بخش آرشیو شدیم در اسلایدشو بالا اخبار مهم آن دسته را نمایش دهد.

سلام

امیدوارم افزونه ای باشه که دنبالش میگردید:

CYclone slider 2

لینک به ارسال

نه . من حرفم بر این هست که در فایل Archive یک کد قرار داده میشه ولی خروجی متغیر هست و باید برای هر دسته یک خروجی مطابق با دسته بده . با زمینه دلخواه یا برچسب فکر نکنم جواب بده . من می خوام مطابق با صفحه موجود خروجی بگیرم...

ایده ای که به ذهن خودم رسیده این هست که یک دسته به عنوان مهم بسازم و شرط حلقه رو بر این بزارم که هم در دسته مهم و هم در دسته صفحه موجود بود نمایش بده . حالا راه بهتری هست ؟ اگر نیست که لطفا برای ساخت این شرط کمک کنید . ممنون

دوستان فکر میکنم راه حلی جز این نیست . لطفا یک کوئری مناسب بنویسید. تشکر

لینک به ارسال

کوئری ای که در اون دسته بندی یا تگ خاصی معرفی نشده مشخصاتش رو از صفحه ی جاری می گیره یعنی

<?php
$myquery = new WP_Query(array(
'post_type' => 'post',
'posts_per_page' => '10',
));
?>

در بایگانی دسته بندی ده مطلب از دسته بندی جاری و در بایگانی تگ ده مطلب از تگ جاری رو لیست می کنه (اگر منظورتون همین باشه)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...