رفتن به مطلب

کوئری گرفتن یک صفحه با استفاده از آی دی صفحه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستام من میخوام یک صفحه رو در وردپرس لود کنم با استفاده از آی دی اون

لینک به ارسال

جستجو کنید

حداقل 200 مورد سئوال دقیقا مشابه تو انجمن جواب گرفته

<?php
$post = get_post(10);
$title = $post->post_title;
$content = $post->post_content;
?>
<h2><?php echo $title;?></h2>
<div>
<?php echo $content;?>
</div>

لینک به ارسال

سوال منو کلی نخون و کلی جواب بده یا جواب ندید یا قشنگ بخونید و نپیچونید

من میگم میخوام مثل کوئری گرفتن پست ها میخوام یک دونه پیج رو کوئری بگیرم با استفاده از آی دیش و نمایش بدم همین

لینک به ارسال

من میگم میخوام مثل کوئری گرفتن پست ها میخوام یک دونه پیج رو کوئری بگیرم با استفاده از آی دیش و نمایش بدم همین

ژنراتور تو منوی انجمن هست!! با 4 تا کلیک می تونی کوئری بگیری.

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ شما ولی این ژنراتور من جایش ندیدم که یک پست رو بخواد نشون بده فقط با ایدی ایدی دسته میگیره ولی ایدی پست نه

لینک به ارسال

با توجه به قوانین و اینکه شما وظیفه دارید اول جستجو کنید بعد تایپیک بزنید اصلا نباید کدی می گذاشتم تا با جستجو به نتیجه برسید

در هر حال این کد دقیقا یک مطلب را بر اساس آی دیش احضار می کنه که در اینجا آی دی مطلب 10 فرض شده و پاسخ کامل و درست سئوال شماست

البته وردپرس یک سیستم مجازیه و در واقع صفحه ای با یک آی دی خاص نداره شما فقط می تونید مطلب منتشر شده در یک آی دی را بخونید و بخش های مختلف اون اعم از متا ها و تگها و دسته بندی و عنوان و content یا فایلهای اچ شده یا بخش نظراتش را با توابع جداگانه احضار کنید و دقیقا هم باید با همین کد انجامش بدید

در ژنراتور هم می تونید به راحتی مطلبتون رو اضافه کنید

post-336-0-51791700-1419170802_thumb.png

لینک به ارسال

با سلام وحترام گفتم شاید دوستان دیگه هم مشکل منو داشته باشند و دنبال جواب سریع بگردند با استفاده از کد زیر میتونید یک مطلب یا صفحه خاص رو کوئری بگیرید و نمایش دهید

<?php
query_posts('page_id=11');
while (have_posts ()): the_post();
?>
<h2><a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a></h2>
<?php the_content(); ?>
<?php endwhile; ?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...