رفتن به مطلب

اضافه کردن متن زیر پست

پست های پیشنهاد شده

سلام

لطفا به این لینک یه نگاه کنید

http://dreamthemedesign.com/themes/u-design/home-page-2/

چطور میشه قسمتی که عنوان گذاشته و بعد یک عکسو یه مقدار توضیحی و بعدش هم Read More گذاشته ( بعد اولین پستش ) رو در قالب اورد

معمولا اکثر قالب هایی که دانلود میکنم این قسمت رو در دمو دارن ولی بعد دانلود نمیشه اوردش

لینک به ارسال

سلام ! الان شما میخواین خودتون ی همچین چیزی طراحی کنید یا قالبتون داره همچین مکانی استفادشو بلد نیستیتن ؟!

لینک به ارسال

معمولا این بخش را یا با ابزارک ها لود می کنند یا با کوئری که در بخش تنظیمات قالب براش پنل تنظیمات می گذارند

در مستندات قالبتون می تونید نحوه احضارش رو بخونید اگر نتونستید پیدا کنید و قالبتون فایل readme.txt داره فایل رو بگذارید و الا اگر قالب رایگانه لینک دانلودش از یک سایت معتبر

لینک به ارسال

سلام

لطفا به این لینک یه نگاه کنید

http://dreamthemedes...gn/home-page-2/

چطور میشه قسمتی که عنوان گذاشته و بعد یک عکسو یه مقدار توضیحی و بعدش هم Read More گذاشته ( بعد اولین پستش ) رو در قالب اورد

معمولا اکثر قالب هایی که دانلود میکنم این قسمت رو در دمو دارن ولی بعد دانلود نمیشه اوردش

سلام دوست عزیز

خیلی اوقات دمو برای نسخه پیشرفته قالب هست و نسخه رایگان خیلی چیزها رو نداره اینکار رو میکنن که شما بعد از تست رایگانش برای پیشرفته و پولیش هزینه کنی

لینک به ارسال

قالب آرتیستر تا جایی که من دیدم در قالب وردپرسش نداره

در هر شکل کار خیلی پیچیده ای نیست با کد نویسی هم می شه ساخت افزونه های زیادی هم داره با کلید favourites در مخزن وردپرس جستجو کنیبد

در ضمن پنل تنظیماتش در قالب هم معمولا عنوانی شبیه favourites داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...