رفتن به مطلب

عدم نمایش یکسان سایت در مرورگرها

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه قالب طراحی دارم میکنم که تا وقتی قالب html-css بود توی همه مرورگرها اوکی بود ولی وقتی الان wp کردمش توی مروگر کروم از بالا کل قالب یه 30-40 پیکسلی فاصله داره

قضیه چیه؟؟ جی باید بکنم؟؟ مشکل از چیه؟؟

لینک به ارسال

فاصله ی سفید الکی؟

باید اینکدش رو این گزینه باشه:

Encode in UTF-8 without bom

(notepad++ » Encoding » Encode in UTF-8 without bom)

لینک به ارسال

یک فایل css reset از سایت زیر بگیرین :

http://www.cssreset.com

ابتدای فایل استایل خودتون اضافه کنید احتمالا مشکل رفع میشه ! موفق باشید

لینک به ارسال

صفحه اصلی / وبلاگ / مشکل فاصله بالای صفحه قالب وردپرس

۱۴ دی ۱۳۹۲

446 بازدید

۲ دیدگاه

%D9%81%D8%A7%D8%B5%D9%84%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%88%D8%B1%D9%BE%D8%B1%D8%B3-300x127.jpg

احتمالا برای شما هم این مشکل پیش اومده که یک فاصله بالای صفحه قالب وردپرس ایجاد میشه بدون اینکه هیچ کد سی اس اسی رو برای اون نوشته باشد.این فاصله یا margin از بالای صفحه به خاطر اینه نوار ابزاری هست که موقع ورود در قسمت مدیریت بالای سایت پیدا میشه ولی بدلیل مشکل در کدنویسی این نوار ابزار دیده نمیشه و فقط جاش مشخصه.

این فاصله در سی اس اس به شکل زیر دیده میشه:

1 html {

2 margin-top: 28px !important;

3 }

شکل اون هم در قالب به شکل زیر میشه:

%D9%81%D8%A7%D8%B5%D9%84%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D9%88%D8%B1%D9%BE%D8%B1%D8%B3.jpg

فاصله-از-بالای-صفحه-ورپرس

برای این کا ر راه حلهای مختلفی وجود دارد که من راه بهترین راه حل جهت رفع این مشکل رو بیان می کنم:

اگر در قالب خود کد زیر را در header.php دارید:

1 <?php wp_head(); ?>

باید کد زیر رو در فایل footer.php دقیقا قبل از تگهای body/ و html/ قرار بدید:

1 <?php wp_footer(); ?>

یا اینکه این کد رو function.php قالب خودتون قرار بدید تا نوار ابزار وردپرس حذف شده و مشکلتان حل شود:

1 function my_function_admin_bar(){ return false; } 2 add_filter( 'show_admin_bar' , 'my_function_admin_bar');

لینک به ارسال

چه کاریه اینکارا لازم نیست ! ی فایل استایل ریست ساده اضافه کنید تازه قالبتنون استاندارد هم میشه !

لینک به ارسال

شما می توانید یک استایل اختصاصی به نام all-version-of-ie.css برای ie بسازید و به اینصورت فراخوانی کنید و ایرادات را در آن رفع کنید. با این کار این استایلها فقط در ie اعمال می شوند:

<!--[if IE ]>
<link rel="stylesheet" href="<?php echo get_stylesheet_directory_uri(); ?>/all-version-of-ie.css" media="screen" type="text/css" />
<![endif]-->

لینک به ارسال

اگر قالب رو خدتون طراحی کردید از اولش باید از reset استفاده کنید وگرنه باید بشینید باگ گیری کنید تو مرورگرهای مختلف

لینک به ارسال

برای فاصله ها استایل زیر رو اضافه کنید

*{padding:0;margin:0}[/left]

[left]

همچنین خط های زیر را در فایل Functions.php اضافه کنید

function my_function_admin_bar(){return false}
add_filter( 'show_admin_bar' , 'my_function_admin_bar');

----------------------------------------------------------------

برای آیکن های هم display:block و height و width حتماً ذکر شود.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...