رفتن به مطلب

اتصال دامنه به وردپرس شبکه

پست های پیشنهاد شده

با سلام

آیا راهی وجود دارد که دامنه دات ای ار رو به یکی از وبلاگ های وردپرس شبکه وصل کنم که بعدا هیچ مشکلی برای اون پیش نیاید؟

لینک به ارسال

من دامنه رو اد آن دامین کردم ولی نمیدونم چطور به وردپرس شبکه به یکی از وبلاگ ها متصلش کنم.

ایا افزونه یا کد خاصی داره؟

راستی نیم سرور دامین باید روی چی باشه؟

لینک به ارسال

اقا قصدم اسپم نیست ولی وقتی دیدم این تاپیک 43 بازدید داشته و هیچ پاسخ فکر کردم شاید منظورمو بد گفتم.

هدف من اینجا وردپرس شبکه نیست.

من میخوام یک دوتا دامین روی یک وردپرس و دوتا سایت مجزا تشکلی بشه و همه این کار ها به دلیل کم بود فضا هست.

که خودم فکر کردم بهترین کار وردپرس شبکه باشه.

امیدوارم راهی برای این کار باشه چون واقعا بهش نیاز دارم

لینک به ارسال

سلام ی جستجو توی انجمن میکردین جواب سوالتون پیدا میکردین چون به شخصه این سوال چند دفعه جواب دادم !

بله میشه این کارو کرد ی افزونه نیاز داره

این یک افزونه :

https://wordpress.org/plugins/wordpress-mu-domain-mapping

این هم ی آموزش که البته انگلیسی هست اگه افزونه بالا کارتون حل نکرد :

https://rtcamp.com/wordpress-nginx/tutorials/multisite/domain-mappinng

اسپم هم نکن :D

لینک به ارسال

داداش این افزونه رو نصب کردم همه چیز اوکیه.

ولی توی قسمت ایپی باید ایپی هاست اشتراکی رو وارد کنم؟ یا اون ایپی که به درگاه پرداخت دادم؟؟

بعدش من ایپی هاست اشتراکی رو دادم دامنه اینجا میره:

http://wordpresser.ir/cgi-sys/defaultwebpage.cgi

:lol: نگا به تاریخ بنداز از دیروز تا للان منتظرم

-ــــــــــــ-----------ــــــــــــــــــــ-----------------ـــــــــــــــــــــ----------------ــــــــــــــــــــــ

البته الان نیم سرور ها روی اون تنظیم نیست

ویرایش شده توسط Night Wolf
لینک به ارسال

آموزش پایین رونگا کردی؟ طبقاون بری فک نکنم مشکلی باشه ! من خودم تا حالا این کارونکردم ولی به هرکی اینو گفتم مشکش حل شده !

گفته افزونه رو نصب کنید بعد این خط کد رو به wp-cofig.php اضافه کنید :

define( 'SUNRISE', 'on' );

بعد فایل sunrise.php را بردارین ازپوشه پلاگین کپی کنید تو پوشه wp-content و .....

آموزشش گویا هست و انگلیسی ساده و روانی داره طبق این پیش برور ببین کجا رو تنجم ندادی .... موفق باشی

لینک به ارسال

آموزش پایین رونگا کردی؟ طبقاون بری فک نکنم مشکلی باشه ! من خودم تا حالا این کارونکردم ولی به هرکی اینو گفتم مشکش حل شده !

گفته افزونه رو نصب کنید بعد این خط کد رو به wp-cofig.php اضافه کنید :

define( 'SUNRISE', 'on' );

بعد فایل sunrise.php را بردارین ازپوشه پلاگین کپی کنید تو پوشه wp-content و .....

آموزشش گویا هست و انگلیسی ساده و روانی داره طبق این پیش برور ببین کجا رو تنجم ندادی .... موفق باشی

عزیزم میگم افزونه رو قبلا نصب کردم!

توی افزونه یه بخش هست که ایپی میخوام میگم ایپی هاست اشترایکو بدم یا ایپی که به درگاه اینترنتی دادم

لینک به ارسال

عزیزم منم آموزش رو گذاشتم جلوت ی نگاه بهش میکردی میفهمیدی ! مورد 5 آموزش نگاه کن میفهمی !

IP address of your server

CNAME هم فک فک نکنم کاری به کاره شما داشته باشه !

لینک به ارسال

عزیزم منم آموزش رو گذاشتم جلوت ی نگاه بهش میکردی میفهمیدی ! مورد 5 آموزش نگاه کن میفهمی !

IP address of your server

CNAME هم فک فک نکنم کاری به کاره شما داشته باشه !

اقا من سرمو میزنم تو دیوار! :o

میگم هاست بنده اشتراکیه اون جایی که میگه ایپی سرور شما باید ایپی هاست اشتراکیو بدم یا اون ای پی که دادم به درگاه پرداخت؟؟؟

آخه ایپی سرور یعنی کدومشون؟ بعدش هم من این کارو کنم ادرس سایت اینطوری باز میشه

http://wordpresser.ir/cgi-sys/defaultwebpage.cgi

اقا تا اینجا فک نکنم کاری به اموزش داشته باشه

لطفا دوباره نگو برو بخون من قبلا خوندم :mellow:

ویرایش شده توسط Night Wolf
لینک به ارسال

درگاه پرداخت چیه دیگه ؟! ایپی هاست باید بدی !

Before we get started there are a few things you need:

• A dedicated IP address. Domains need to be mapped onto a single IP. If you use shared hosting with a dynamic IP address, your IP address will change regularly, meaning there is no single IP address for your domain to be mapped to. Get in touch with your web host to add a dedicated IP address to your account.
  • Access to cPanel
  • A domain to map and access to its settings
  • The Domain Mapping plugin
  • A WordPress Multisite installation

اینجور که توی مورد اول گفنه هاست اشتراکی احتمالا نمیشه چون گفته ایپی عوض میشه ! باید از هاستینگ خودتون بخواین ی ایپی پایدار به شما بده !

در کل ایپی که از شما میخواد کافی برین تو این سایت :

www.networksolutions.com/whois/index.jsp

سایت خودتون رو وارد کنید سرور ایپی آدرسی که بهت میده رو برداری !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...