رفتن به مطلب

هک شدن 100.000 وردپرس + من از طریق باگ Revolution Slider

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان عزیز

لطفا راهنمایی کنید

در چند روز گذشته 100.000 وب سایت وردپرسی توسط گوگل در بلک لیست قرار گرفته و بعد از بررسی های که بنده انجام دادم متوجه شدم که این مشکل از طریق نفوذ به افزونه Revolution Slider بوده

برای رفع این مشکل گوگل میگه میشکل از این قسمت هست

/wp-includes/js/swfobject.js?ver=2.2-201204

که من متاسفانه نمیتونم پیدا کنم لطفا راهنمایی فرمایید

لینک به ارسال

قضیه هک شدن چیه و چه ربطی به بلوک شدن از طرف گوگل را داشته ؟؟

اون فایل جزو فایلهای هسته ی مرکزی وردپرسه که در چند میلیون سایت وردپرسی مشترکه در نتیجه اگر مشکلی داشته باشه که بعیده باید برای همه سایتهای وردپرسی مشترک باشه و همه بلوکه بشند که نیست و نشدند حداقل سی و دو سه تا سایتی که من اداره می کنم سالمند

ولی اگر مشکل از طرف هسته باشه خیلی سریعتر از من و شما شرکت وردپرس که یه جورایی شریک کاریه گوگله متوجه می شه و به سرعت باگ گیری می کنه و آپدیت فوری براش قرار می ده

ضمن اینکه اون فایل یک فایل js برای خوندن اکشن اسکریپتهای فلشه و ارتباطی با گوگل نمی تونه داشته باشه

لینک به ارسال

سلام استاد ممنونم که جواب دادید من اسکرین شات از اخطار گوگل رو که به دلیل اون وب سایت بنده رو بلوک کرده ضممیه کردم ، ضمنا این وب سایت توسط باقی مرورگر ها هم بلوک شده ، ممنون میشم راهنمایی کنید ، البته من وردپرس رو مجداا نصب کردم افزونه های مجددا نصب کردم و همه رو بروز رسانی کردم ، خود گوگل reviw داره البته هنوز نزددم تا مطمئن شم مشکل برطرف شده

google%20erorr.jpg

لینک به ارسال

این لینک رو الان دیدم :

https://threatpost.c...-malware/109884

فکر کنم مربوط به افزونه هستش ,ممنون میشم اساتید نظر بدن

پ.ن: دوست عزیز ورژن پلاگین Revolution Slider شما چند هستش؟

ویرایش شده توسط Ali-Ahmari
لینک به ارسال

این ارور eval است

افزونه را حذف کنید

اگر ارور باقی بود لیست کاربران را از دیتابیس حذف کنید و در نهایت وردپرس را یکبار دیگه دستی نصب کنید

لینک به ارسال

از پنل وردپرس بخش بروزرسانی افزونه رو بروز کنید

http://blog.vaultpress.com/2014/12/16/soaksoak-malware-affects-100000-wordpress-sites/

لینک به ارسال

افزونه رو حذف کردم ، وردپرس رو مجددا دستی نصب کردم و از وب مستر تولز reviw زدم مشکل حل شد ، ممنون از راهنمایی شما

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...