رفتن به مطلب

مشکل با متاتگ های افزونه yoast

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

یه مشکل چه در نسخه 2 بسته پارسی ساز و چه نسخه های پیشین در مورد متاتگ های ساخته شده توسط افزونه yoast وجود داره.

متاتگ های article:published_time , article:modified_time , og:updated_time دارای استاندارد خاصی هستند و نباید به تاریخ شمسی تبدیل بشن. دقیقاً همانند تاریخ "سایت مپ"

با فعال بود تیک "تاریخ شمسی" در بسته پارسی ساز، متاتگ های فوق الذکر به صورت زیر نمایش داده میشن:

<meta property="article:published_time" content="۱۳۹۳/۹/۱۲ ۲۱:۱۹:۲۶" />
<meta property="article:modified_time" content="۱۳۹۳/۹/۱۲ ۲۱:۲۷:۲۰" />
<meta property="og:updated_time" content="۱۳۹۳/۹/۱۲ ۲۱:۲۷:۲۰" />

درحالیکه باید به صورت زیر باشن:

<meta property="article:published_time" content="2014-12-03T21:19:26+03:30" />
<meta property="article:modified_time" content="2014-12-03T21:27:20+03:30" />
<meta property="og:updated_time" content="2014-12-03T21:27:20+03:30" />

در واقع باید تابع پارسی ساز روی این متاتگ ها غیرفعال بشه.

اطلاعات بیشتر در مورد فرمت تاریخ:

http://ogp.me/#datetime

ویرایش شده توسط ahmad20
لینک به ارسال

این قسمت هنوز فعاله؟!

توی نسخه اول هم یکی از دوستان گزارش داده بود پچش کرده بودیم

جالبه در رفته :)

ممنون بابت گزارش

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

این مشکل در نگارش 2.1 افزونه رفع شد

https://wordpress.org/plugins/wp-parsidate/changelog/ 

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام و درود

با اینکه تاپیک بسیار قدیمیه ولی مجبور به آپدیتش شدم!

ظاهرا این مشکل همچنان وجود داره .من از نسخه 2.2.2 استفاده میکنم و موقع فعال بودن تاریخ شمسی ، توی متاهایی که نسخه پریمیوم Yoast Seo میسازه  تاریخ رو بصورت شمسی میزنه که توی پنل گوگل با ارور مواجه میشم.

جالبه سورس برگه های چندتاازسایتهای بزرگ مثل hamyarwp رو هم نگاه کردم همین مشکل توشون هست!

ضمن تشکر از زحماتتون، در صورتی که تا بروز شدن و رفع مشکل افزونه راهکاری بفرمایید که بتونم بصورت دستی این مشکل رو حل کنم بسیار ممنون میشم

ویرایش شده توسط ph1287
لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، ph1287 گفته است :

سلام و درود

با اینکه تاپیک بسیار قدیمیه ولی مجبور به آپدیتش شدم!

ظاهرا این مشکل همچنان وجود داره .من از نسخه 2.2.2 استفاده میکنم و موقع فعال بودن تاریخ شمسی ، توی متاهایی که نسخه پریمیوم Yoast Seo میسازه  تاریخ رو بصورت شمسی میزنه که توی پنل گوگل با ارور مواجه میشم.

جالبه سورس برگه های چندتاازسایتهای بزرگ مثل hamyarwp رو هم نگاه کردم همین مشکل توشون هست!

ضمن تشکر از زحماتتون، در صورتی که تا بروز شدن و رفع مشکل افزونه راهکاری بفرمایید که بتونم بصورت دستی این مشکل رو حل کنم بسیار ممنون میشم

سلام و درود

مشکل مربوط به افزونه wp-jalali هست و تنها راهش (البته با عقل من) اینه که بیخیال تاریخ شمسی بشید و داخل تنظیمات افزونه wp-jalali تیک گزینه "تاریخ تمامی بخش‌های وردپرس از میلادی به شمسی تبدیل شود. " را بردارید.

موید باشید

ویرایش شده توسط naghmesara
لینک به ارسال
در 41 دقیقه قبل، naghmesara گفته است :

سلام و درود

مشکل مربوط به افزونه wp-jalali هست و تنها راهش (البته با عقل من) اینه که بیخیال تاریخ شمسی بشید و داخل تنظیمات افزونه wp-jalali تیک گزینه "تاریخ تمامی بخش‌های وردپرس از میلادی به شمسی تبدیل شود. " را بردارید.

موید باشید

wp-jalali  هیچ مشکلی نداره احتمالا شما و دوستمون از wp-parsidate استفاده می کنید

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، 4M!R گفته است :

wp-jalali  هیچ مشکلی نداره احتمالا شما و دوستمون از wp-parsidate استفاده می کنید

درود بر شما

بله تیک "تاریخ‌ها" در بخش "تبدیل اعداد به فارسی" رو باید بردارند.

یه سوال فنی داشتم ازتون:

تاریخ شمسی ای رو که با اعداد انگلیسی نوشته شده رو که گوگل باهاش مشکلی نداره؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، naghmesara گفته است :

سلام و درود

موید باشید

دوست عزیز شما ظاهرا پست های بالایی رو نخوندین؟دوستان فرمودن مشکل رو توی نسخه قبلی حل کرده بودن.ظاهرا دوباره از دستشون در رفته
:D

در 24 دقیقه قبل، 4M!R گفته است :

بله.wp-jalaji مشکلات دیگه ای از قبیل قدیمی بودن هسته و مصرف منابع زیاد سرور داره که به همین خاطرمن مدتهاس وردپرس انگلیسی + پارسی دیت رو جایگزین کردم

در 15 دقیقه قبل، naghmesara گفته است :

درود بر شما

بله تیک "تاریخ‌ها" در بخش "تبدیل اعداد به فارسی" رو باید بردارند.

یه سوال فنی داشتم ازتون:

تاریخ شمسی ای رو که با اعداد انگلیسی نوشته شده رو که گوگل باهاش مشکلی نداره؟

بله ظاهرا.با اینکه اعداد فارسی رو پشتیبانی می کنه اماکلا فرمت تاریخ شمسی براش قابل فهم نیست...

لینک به ارسال

درود

در هم اکنون، ph1287 گفته است :

دوست عزیز شما ظاهرا پست های بالایی رو نخوندین؟دوستان فرمودن مشکل رو توی نسخه قبلی حل کرده بودن.ظاهرا دوباره از دستشون در رفته

بله پست های قبلی رو الان خوندم متوجه شدم داستان چیه. شرمنده.

در 2 دقیقه قبل، ph1287 گفته است :

بله.wp-jalaji مشکلات دیگه ای از قبیل قدیمی بودن هسته و مصرف منابع زیاد سرور داره که به همین خاطرمن مدتهاس وردپرس انگلیسی + پارسی دیت رو جایگزین کردم

کاملا صحیحه افزونه wp-jalali بسیار پرمصرفه.

در 3 دقیقه قبل، ph1287 گفته است :

بله ظاهرا.با اینکه اعداد فارسی رو پشتیبانی می کنه اماکلا فرمت تاریخ شمسی براش قابل فهم نیست...

تشکر بابت پاسخگویی.

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، naghmesara گفته است :

درود

بله پست های قبلی رو الان خوندم متوجه شدم داستان چیه. شرمنده.

کاملا صحیحه افزونه wp-jalali بسیار پرمصرفه.

تشکر بابت پاسخگویی.

خواهش میکنم
:rolleyes:

الان باید منتظر بمونیم یکی از مدیران محترم تشریف بیارن و مشکلمون رو حل کنن

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

این مشکل در راستای همین مورد زیر هست که در حال رفع و تهیه نسخه جدید هستیم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...