رفتن به مطلب

طراحی صفحه برای موبایل ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من از ریسپانسیو استفاده نکردم در وب سایتم

اما میخوام یک صفحه ایجاد کنم برای صفحات موبایل چه جوری باید بفهمونم که وقتی کاربر با موبایل باز کرد اون صفحه ای که برای موبایلها طراحی کردم باز بشه ؟

لینک به ارسال

بهترین راه استفاده از قالب رسپانسیو هست ولی میتونید از افزونه استفاده کنید، قبلا یکی تست کردم فک کنم اسمش Any Theme Switcher بود، تو تنظیماتش انتخاب میکردی برای اندروید از کدام پوسته موجود استفاده کنه، برا آیفون کدوم پوسته و الی آخر...

• اسم افزونه: Any Mobile Theme Switcher
  • آدرس افزونه در سایت وردپرس:

http://wordpress.org/plugins/any-mobile-theme-switcher/

ویرایش شده توسط .Ibrahim
لینک به ارسال

از هوک خود وردپرس استفاده کنید

if(wp_is_mobile()) {
//کدهای بخش موبایل
}
else {
//کدهای نمایش معمولی
}

لینک به ارسال

مثلا mobile.php بسازم بعد قالب رو درست کنم و یک برگه رو ایجاد کنم و این قالب mobile .php رو به اون برگه نسبت بدم بعد از این کد در سفحه mobile.php استفاده کنم درسته این راهم استاد؟

لینک به ارسال

اگه قراره برگه mobile.php را فقط با استایل موبایل ببینید که نیازی به اینکار نیست برگه را ایجاد کنید و با موبایل بازش کنید

اما اگر می خواهید مثلا صفحه درباره ما در موبایل به یک شکل باز بشه و در سیستم های دیگه به شکل دیگه این کد را باید در صفحه page.php بگذارید کدهای هر بخش رو هم در محلی که مشخص شده

لینک به ارسال

استاد من منظورم این هستش که وقتی با موبایل آدرس سایت وارد میکنند به صورت اتوماتیک چون داره از موبایل باز میشه سایت صفحه موبایل باز بشه من این رو میخوام؟

لینک به ارسال

اگر این رو می خواهید

اما میخوام یک صفحه ایجاد کنم برای صفحات موبایل چه جوری باید بفهمونم که وقتی کاربر با موبایل باز کرد اون صفحه ای که برای موبایلها طراحی کردم باز بشه ؟

که پاسختون رو به صورت مشخص عرض کردم اگر می خوایید سایت نسخه موبایل داشته باشه باید یکی از افزونه های موبایل را نصب کنید

یکیش رو در

فرمودند از mobilepress و همینطور صدها نمونه ی دیگه اش هم می تونید استفاده کنید

لینک به ارسال
  • 6 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...