رفتن به مطلب

مشکل با افزونه WP Statistics

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان

یه چند روزی هست که افزونه WP Statistics دیگه تو سایتم جواب نمیده یعنی تعداد افراد آنلاین رو میزنه اما بازدید کننده ها صفر شده هر کاری هم کردم نتونستم مشکل رو پیدا کنم

لطفا راهنماییم کنید.

ویرایش شده توسط setarehsoheil
لینک به ارسال

برای منم همینطورهو بعضی مواقها من خودم تو سایت هستم و حداقل باید یکی افراد انلاین بزنه ولی صفر نشون میده. ولی ورودیارو نشون میده

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

افزونه رو آپدیت کردید ؟

من دارم این افزونه رو با آخرین آپدیتش ، هیچ مشکلی نداره

=-=

این مشکل شمارو قبلا داشتم یعنی چند روز افزونه کار کرد بعد یه دفعه از کار افتاد ولی وقتی آپدیتش کردم کاملا درست شد

لینک به ارسال

با سلام

بنده پیشنهادی دارم

میتونید به جای این افزونه و همچنین بجای خیلی از افزونه های دیگه سایتتون از افزونه جت پک jetpack استفاده کنید.

این افزونه اسمش یک افزونه اما اقبلیت های بسیار زیادی داره که میتونید افزونه های دیگه رو پاک کنید و به جای چند افزونه از این استفاده کنید.

اینطوری به سرعت سایتتون کمک زیادی میشه.

قسمت امار گیرشم خوب کار میکنه و امار خوبی میده.

لینک به ارسال

یکی از مشکلی که افزوه اماره داره خیلی سرعت سایتو کم میکنه.شما برای امتحان هم که شده یکبار در سایت gtmetrix.com سرعت سایتتونو با فعال و غیر فعال کردن این افزونه چک کنید و نتیجشو ببینید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...