ali_reza

کند شدن سرعت پیشخوان وردپرس در بعضی ساعات خاص !

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام .

یک مدتی بود به مشکی برخورده بودم که فکر میکردم بخاطر مرورگر هستش ولی با عوض کردن مرورگر نیز مشکل پابر جا باقی موند .

مشکل اینه که وقتی پسورد پیشخوان ورد پرس رو میزنم بخوبی باز میشه ولی در بعضی ساعات از شبانه روز ، مثل الان ، شاید 10 دقیقه طول میشکه تا وارد پیشخوان بشم !!

در صورتی که صبح که میشه ، خیلی سریع وارد پیشخوان میشه !!!!

به نظر شما مشکل دقیقا از کجاست ؟ :huh:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

مشکل می تونه از سرویس دهندتون یا بازدیدی باشه که به سرورتون داره فشار میاره در صورتی که در طول نصفه شب یا صبح ها به دلیل بازدید کم سریعتر باز می شود

ویرایش شده در توسط محــــــمدرضا
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط arjmand
      سلام دوستان وقت بخیر
      من هاستم رو از هاست لینوکس به هاست وردپرس تغییر دادم
      است قبلی من از فقط از نسخه 5.6 PHP پشتیبانی میکرد
      در هاست جدید نسخه 7.2 PHP موجود هست اما وقتی ورژن PHP هاست رو روی 7.2 قرار میدم سایت ارور "این سایت مشکل فنی را تجربه میکند" رو نمایش میده
      با پشتیبان هاستم صحبت کردم گفت برای اینکه بتونی از نسخه 7.2 استفاده کنی باید تمام پلاگین هات و قالبت بروز بشن
      من پلاگین ها رو زدم بروزرسانی اما بعضی هاشون ارور دادن و بروز نشدن ارور  قرمز رنگ "این سایت مشکل فنی را تجربه میکند"
      بعد از بروز رسانی پلاگین ها دیگ بخش پیشخوان سایت بالا نمیاد و همون ارور رو میده .اما خود سایت بالا میاد و لود میشه 
      نسخه PHP رو که روی 7.2 قرار میدم دیگ سایت هم مثل پیشخوان ارور میده و بالا نمیاد
      الان نسخه PHP هاست بر روی 5.6 هست و سایت بالا میاد ولی بخش پیشخوان همچنان ارور میده
      ایمیلی هم برام ارسال نمیشه برای رفع مشکل.
      کسی هست بتونه راهنمایی کنه جهت رفع مشکل !!!؟
      با تشکر.
    • توسط mehdinjm
      سلام. من یک سایت وردپرسی دارم به آدرس site1.com که بالای تمام صفحاتش ورود و عضویت داره. و اگر کسی در سایت لاگین شد، بالای تمام صفحات به جای ورود و عضویت می نویسه "حساب کاربری"
      حالا من میخوام امکان ورود و عضویت در سایت site1.com رو غیر فعال کنم و اطلاعات کاربران از سایت دومی که دارم به آدرس site2.com فراخوانی شود.
      یعنی این موارد اتفاق بیفتد:
      اگر کسی در سایت site1.com لاگین شد، در واقع در site2.com لاگین شده باشد.
      اگر کسی در سایت site1.com ثبت نام کرد، در واقع در site2.com ثبت نام کرده باشد.
      اگر کسی در سایت site2.com لاگین شد، در بالای تمام صفحات site1.com به جای ورود و عضویت، نوشته بشود "حساب کاربری"
      و با کلیک بر حساب کاربری، به حساب کاربری site2.com راهنمایی شود.
      توجه داشته باشید که سایت site1.com اصلا نباید امکان ورود و عضویت داشته باشد و فقط یک سایت وبلاگی ساده است که اصلا نیازی نیست کسی در آن ثبت نام کند. چون حتی قابلیت کامنت گذاشتن هم ندارد. اما سایت site2.com فروشگاهی است و باید حساب کاربری و ورود و عضویت داشته باشد. در واقع من میخواهم فیلد ورود و عضویت که در بالای صفحه سایت site1.com تمام اطلاعاتش از سایت site2.com فراخوانی شود.
      ببخشید طولانی شد.
    • توسط salar torabi
      با سلام
      دوستان بنده برای بررسی سرعت سایت ، با ابزارهای مختلف gtmetrix و pingdom که بررسی می کنم ، زمان لود کامل سایتم رو چیزی بین 5 ثانیه تا 8 ثانیه نشان می دهند . ولی تجربه عملی خودم نشون می ده که این زمان خیلی بیشتره و مثلا چیزی حدود 20 ثانیه طول میکشه!
      کسی میدونه دلیلش چیه؟
      مثلاً مشکل از سمت هاستینگه یا مثلا سرعت نت من خوب نیست - البته بعید می دونم-
      ؟
    • توسط edmanc
      سلام ؛ من از یک قالب آماده برای وب سایتی استفاده کرده ام.
      در سرعت صفحات این سایت با مشکل مواجه شدم
      از افزونه های زیادی از جمله راکت و ... استفاده کردم و فایده ای نداشت
      اما در نهایت متوجه شدم که مشکل از بهینه سازی تصاویر و شلوغ بودن صفحات نیست
      به طوری که 1 صفحه خالی بدون محتوا ایجاد کردم و دیدم حدودا 100 ریکوئست ارسال می شود و حدودا 2 مگابایت حجم دارد (صفحه خالی)
      نهایتا به این نتیجه رسیدم که ( درست یا غلط بودنش رو نمیدونم ) ، مشکل از فایل هایی است که در هدر اینکلود شده و ممکن است در صفحاتی که به آنها نیازی ندارم هم این فایل ها لود شود ، مثلا من در صفحه اصلی شاید به بسیاری از این فایل ها نیازی نداشته باشم ، ولی این فایل ها در حال بارگزاری است . ولی اینکه کدوم فایل ها  ضروریه ، کدوم ضروری نیست و هرکدام برای چه بخشیه رو متوجه نمیشم و حل این مشکل رو برام سخت تر کرده
      حالا برای رفع این مشکل به راهکاری احتیاج دارم ، که با استفاده از توضیحاتی دقیق و کاربردی و علمی ، با راهنمایی شما بتونم خودم این مشکل رو به طور کامل حل کنم و هزینه ای هم اگر داره پرداخت می کنم. 
      این هم لینک صفحه خالی ایه که توی سایت درست کردم : https://goo.gl/a12Jjq
    • توسط mehdinjm
      سلام. ما یه سایت داریم به نام darooname.com این سایت رو واسه افزایش سرعتش هر کاری کردیم. سرور خوب تو همین ایران گرفتم. قبلش از کلودفلر استفاده کردم. یه مدت ssl رو پاک کردم. اما مشکلم حل نشد. البته سرعت خوبه. یعنی تو gtmetrix و واکاو تست سرعت عالیه ولی مشکل اینجاست که اولش که آدرس رو وارد میکنی یا روی یه لینک تو سایت کلیک میکنی کلی طول میکشه که دامنه رو تشخیص بده. وقتی تشخیص داد دیگه خوب بالا میاره. کوکی ها هم فعاله. ولی به نظرتون دلیل این که یه سایتی مثل 90tv یا دیجی کالا انقدر زود آدرس دامنه رو تشخیص میده چیه. اگه میشه سایتم رو یه چک بکنید. ممنون میشم.