رفتن به مطلب

ایجاد محدودیت برای کاربران

پست های پیشنهاد شده

باز اخطار داد.محل قرار گیری فایل php تاثیری که نداره ؟ یا اینکه تو لوکال هاست باشه؟

Fatal error: Call to undefined function is_user_logged_in()ی

لینک به ارسال

فایل php باید توی پوشه قالب باشه و توسط وردپرس خونده باشه در حال حاضر اینطور نیست

لینک به ارسال

فایل php به پوشه قالب انتقال دادم ولی باز خطا داد

Fatal error: Call to undefined function is_user_logged_in() in C:\wamp\www\Newfolder\wp-content\themes\twentytwelve\abniye_1388.php on line 3

لینک به ارسال

استاد به اول اسکریپت دستور زیر اضافه کردم درست شد.این کار که ایرادی نداره؟

require_once('C:\wamp\www\Newfolder\wp-blog-header.php')

ولی فقط کلا دیگه فرمت قالبم نداره تو یه صفحه سفید کد رو میده نه داخل قالبم. این مشکل چطوری حلش کنم؟فقط کد رو میده بدون هیچ قالب و عنوان سایتی مثل پیوست

ولی فقط کلا دیگه فرمت قالبم نداره تو یه صفحه سفید کد رو میده نه داخل قالبم. این مشکل چطوری حلش کنم؟فقط کد رو میده بدون هیچ قالب و عنوان سایتی مثل پیوست

post-8493-0-02294900-1419430782_thumb.pn

لینک به ارسال

نباید اینکار را بکنید اون کد را حذف کنید و در ابتدای برگه وارد کنید

<?php
/*template name: downloads
*/
get_header();
?>

و انتهاش هم

<?php get_footer();?>

بعد از طریق پیشخوان یک برگه با قالب downloads منتشر کنید

لینک به ارسال

اگر کاری که عرض شد را انجام بدید فراخوانی می شه شما نباید فایل را به صورت مستقیم باز کنید باید برگه ای با قالب فایل ایجاد کنید و بازش کنید

لینک به ارسال

اکشن هم به همین ترتیب دیگه باید تبدیلش کنید به قالب برگه و منتشرش کنید و نشانی برگه منتشر شده را در اکشن قرار دهید

لینک به ارسال

راه دیگه ای نیست؟

اگه من چندتا فایل داشته باشم که تابع به دست اوردن کدهاشون با هم فرق بکنه اون وقت باید برای هر فایل این کار تکرار کنم؟

لینک به ارسال

بهتره که نکنید چون اگه روی نمایشگر باز بمونه با باز و بسته شدن نمایشگر اکشن دوباره اجرا می شه یا با رفرش صفحه

اگر خواستید اینکار را بکنید بعد از اجرای اکشن صفحه را به نشانی خودش ریدایرکت کنید تا حافظه نهانگاه از اطلاعات فرم تخلیه شود

تابع ری دایرکت در وردپرس

wp_redirect('http://site.com/example');

البته اکشن را باید در ابتدای فرم و قبل از اجرای تابع get_header() قرار دهید و نه در ادامه ی فرم

راه دیگه ای نیست؟

اگه من چندتا فایل داشته باشم که تابع به دست اوردن کدهاشون با هم فرق بکنه اون وقت باید برای هر فایل این کار تکرار کنم؟

اگر کدهاتون رو تمیز و مرتب بنویسید و از متغیرهای مشابه مقدار بگیرید می تونید متغییر متفاوت را از طریق فیلدهای hidden بهش تزریق کنید تا مجبور به ساخت چندین اکشن و فرم نباشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...