رفتن به مطلب

فاصله بی دلیل هدر از بالا صفحه

پست های پیشنهاد شده

سلام

نمی دونم چرا در قسمت هدر سایتم از بالا یه فاصله یک سانتی داره دلیلش را نمی فهمم . من که هر چی توی کد های پوسته نکاه کردم دلیل این فاصله را نفهمیدم.

قالب را خودم طراحی کردم و میدونم چه کردم . لین فاصله را من ندادن

آدرس :

http://nedaj.ir/

کسی می دونه چطور می تونم این فاضله را بردارم؟

لینک به ارسال

تمام فاصله های خارج از php در اسنادی که توابع توشون قرار می گیرند مثل functions.php قبل از تمام کدهای سایت خونده می شند

یعنی اگر در بین کدهای functions.php کدهایی به این شکل داشته باشید

<?php
کد
?>
<?php
یک کد دیگه
?>

باید به

<?php
کد
یک کد دیگه
?>

تبدیل بشند

لینک به ارسال

تمام فاصله های خارج از php در اسنادی که توابع توشون قرار می گیرند مثل functions.php قبل از تمام کدهای سایت خونده می شند

یعنی اگر در بین کدهای functions.php کدهایی به این شکل داشته باشید

<?php
کد
?>
<?php
یک کد دیگه
?>

باید به

<?php
کد
یک کد دیگه
?>

تبدیل بشند

ممنون استاد.

به جز فانشبن که طبق گفته شما درستش کردم دیگه چه جا هایی میتونه این تاثیر را داشته باشه؟؟؟؟

آخه درست نشد

من در هدر کد php دارم که تگ های وردپرس هستند اونا را که نمی تونم همه را پشت سر هم بزارم بینشون تگ های اچ تی ام ال میاد.؟

لینک به ارسال

قالبتون رو با یک ویرایشگر استاندارد مثل notpad++ یا rapidphp فایلها رو باز کنید و با انکدینگ utf-8 without bom ذخیره کنید. احتمالا فایلهاتون با utf-8 خالی ذخیره شده

لینک به ارسال
قالبتون رو با یک ویرایشگر استاندارد مثل notpad++ یا rapidphp فایلها رو باز کنید و با انکدینگ utf-8 without bom ذخیره کنید. احتمالا فایلهاتون با utf-8 خالی ذخیره شده

آقا ممنون همون طور که گفتید عمل کردم درست شد

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...