رفتن به مطلب

بدون لینک کردن منو

پست های پیشنهاد شده

با سلام خرمت دوستان

من روی یکی از سایت هام منو ساختم و زیر منو براش قرار دادم و روی منوی اصلی # هست و اگر روش کلیک کنند چیزی باز نمیشه و باید حتماً زیر منو باز بشه

www.rashtpet.ir میتونید ببینید و متوجه منظورم بشید

اما سایت جدیدم زیر منو ساختم و نمیتونم پیدا کنم که از کدوم قسمت باید منو اصلی رو بدون لینک کنم

www.ninjutsu-dojo.ir این سایت جدید . وقتی روی منو اصلی برید زیر منو میاد و قابل کلیک هستند اما مشکل اینه خوده منوی اصلی هم کلیک میشه و یه لینک داره و حالت # نمیشه :(

لینک به ارسال

سلام.این منو هارو از قسمت فهرست ساختید؟!

اگه از قسمت فهرست ساختین باید برای منو هایی که نمیخواید لینک داشته باشه از گزینه پیوند ها استفاده کنید نه از برگه ها و دسته ها چون قسمت های برگه و دسته خودشون لینک دارند.شما مثلا برای منوی مقالات اول از قسمت پیوند فهرست یه متن مقالات با لینک # بسازید بعدش دسته ها و برگه هایی که میخواید زیر منوش قرار بدید

لینک به ارسال

سلام.این منو هارو از قسمت فهرست ساختید؟!

اگه از قسمت فهرست ساختین باید برای منو هایی که نمیخواید لینک داشته باشه از گزینه پیوند ها استفاده کنید نه از برگه ها و دسته ها چون قسمت های برگه و دسته خودشون لینک دارند.شما مثلا برای منوی مقالات اول از قسمت پیوند فهرست یه متن مقالات با لینک # بسازید بعدش دسته ها و برگه هایی که میخواید زیر منوش قرار بدید

ممنون مشکل همین بود و حل شد :wub:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...