رفتن به مطلب

افزونه جستجو در دیدگاه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بنده یه افزونه میخوام که تو دیدگاه ها بتونه جستجو کنه. یعنی بازدیدکنندگان و کاربران با جستجو تنها دیدگاه ها رو مشاهده کنن. عین کلمه ای که سرچ کردن رو تو متن دیدگاه ها جستجو کنه و دیدگاه هایی که شامل اون کلمه ها هستن رو نمایش بده. پیشتر یه افزونه تو مخزن وردپرس پیدا کرده بودم که دقیقا همین کار رو انجام میداد و با جستجو تنها دیدگاه ها رو سرچ میکرد و به نمایش میزاشت اما متاسفانه این افزونه خیلی وقته اپدیت نشده و فعلا با حجم بالای دیدگاه ها مشکل داره، مثلا اگه دیدگاه ها چندهزار تا باشه کار نمیکنه قالب به هم میریزه و کار نمیکنه، خطای پی اچ پی میده فکر کنم. به هر حال کسی میتونه مشکل این افزونه رو حل کنه یا این افزونه رو بروزرسانی کنه؟ یا در غیر اینصورت یه افزونه دیگه رو پیشنهاد بدید. تاکید میکنم فقط میخوام دیدگاه ها سرچ بشه و نتیجه هم فقط دیدگاه نمایش داده بشه نه پست ها. افزونه های سرچ اوریتینگ یا ... رو تست کردم ولی متاسفانه پست ها رو نمایش میده نه دیدگاه ها و کاربر برای مشاهده دیدگاه مجبوره بره تو پست یا ادامه مطلب و .... من فقط میخواد دیدگاه نمایش داده بشه

این افزونه ای هست که گفتم قدیمی شده. افزونه دیگه ای مثل این سراغ دارید؟

لینک به ارسال

از این افزونه استفاده کنید !

You can configure it to search pages, excerpts, attachments, drafts, comments, tags and custom fields (metadata) and you can specify your own search highlight style.

لینک به ارسال

از این افزونه استفاده کنید !

سلام

ممنون از پاسختون. ولی اگه پیام قبلی بنده رو خونده باشید نوشتم که از این افزونه استفاده کردم. بنده افزونه ای میخوام که نمایش نتایچ فقط کامنت ها باشه نه اینکه پست ها رو هم نمایش بده. فقط میخوام تو کامنت ها سرچ کنه و نتایج نمایش داده شده هم کامنت باشه

لینک به ارسال

سلام

ممنون از پاسختون. ولی اگه پیام قبلی بنده رو خونده باشید نوشتم که از این افزونه استفاده کردم. بنده افزونه ای میخوام که نمایش نتایچ فقط کامنت ها باشه نه اینکه پست ها رو هم نمایش بده. فقط میخوام تو کامنت ها سرچ کنه و نتایج نمایش داده شده هم کامنت باشه

همون طور که در اسکرین شات افزونه دیده میشه

https://wordpress.org/plugins/search-everything/screenshots/

میتونی فقط تیک گزینه کامنت ها رو فعال کنی تا فقط در کامنت ها جستجو کنه و نتایج رو نشون بده .

متاسفانه افزونه ای که فقط کامنت ها رو نشون بده ، یافت نشد .

ویرایش شده توسط carictoon
لینک به ارسال

مشکل اینجاست که تیک فقط کامنت ها رو میزنی و سرچ رو هم درست انجام میده ولی پست ها رو نشون میده و باید مثلا کلیک کنی رو ادامه مطلب تا دیدگاه ها رو نشون بده. تازه اگه دیدگاه ها صفحه بندی شده باشه باز مشکل داره. اون افزونه ای که اول معرفی کردم دقیقا دیدگاه ها رو نشون میده و لینک دیدگاه رو هم قرار میده. خیلی حرفه ای و عالیه ولی نمیدونم چرا با تعداد بالای کامنت مشکل داره. مثلا تا زمانی که کامنت هام زیر 50000 تا بود مشکلی نداشت ولی از وقتی از 50000 رد کردم دیگه جستجو رو انجام نمیده و مشکل داره. بگذریم که خیلی وقتم هست اپدیت نشده. کسی نمیتونه مشکل این پلاگین رو حل کنه یا حداقل بروزش کنه

ویرایش شده توسط parrot
لینک به ارسال

دوست عزیز شما گفتید از WP Search for Comments - LITE استفاده کردید اینی که من گفتم Search Everything هست !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...