رفتن به مطلب

مشکل با افزونه google site map

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.من افزونه google site map رو نصب کردم و تنظیماتش رو هم انجام دادم.حالا از کجا بفهمم که گوگل ایندکس میکنه مطالبم رو یا نه؟

http://elshan-graphic.ir/sitemap.xml

ویرایش شده توسط elshan
لینک به ارسال

ابتدا سايتتون رو در گوگل‌وب‌مستر ثبت كنيد و سپس نقشه‌ي سايتتون رو هم به همين صورت ، بعد از ثبت با ارسال هر مطلب در گوگل وب‌مستر ميتونيد بررسي كنيد و ببينيد كه آيا مطالب ايندكس ميشن يا نه ..

همچنين ميتونيد از طريق دستور

site:www.yoursite.com

در گوگل جستجو كنيد ، به اين صورت تمامي صفحات ايندكس شده‌ي شما نمايش داده خواهد شد ..

لینک به ارسال

ابتدا سايتتون رو در گوگل‌وب‌مستر ثبت كنيد و سپس نقشه‌ي سايتتون رو هم به همين صورت ، بعد از ثبت با ارسال هر مطلب در گوگل وب‌مستر ميتونيد بررسي كنيد و ببينيد كه آيا مطالب ايندكس ميشن يا نه ..

همچنين ميتونيد از طريق دستور

site:www.yoursite.com

در گوگل جستجو كنيد ، به اين صورت تمامي صفحات ايندكس شده‌ي شما نمايش داده خواهد شد ..

سلام.نوشته توتال ایندکس 0.من هم سایت و هم نقشه سایت رو ثبت کردم.آیا باید منتظر تایید باشم؟نوشته :

Pending

لینک به ارسال

بله دوست عزيز ،‌بايد منتظر بمونيد تا صفحات شما شناخته و ايندكس بشه .. مشكلي وجود نداره فقط مدتي بايد صبور باشيد ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

بله دوست عزيز ،‌بايد منتظر بمونيد تا صفحات شما شناخته و ايندكس بشه .. مشكلي وجود نداره فقط مدتي بايد صبور باشيد ..

موفق باشيد ../.

سلام.میشه بفرمایید در کل چه کارهایی (چه تنظیماتی) باید در گوگل وبمستر تولز انجام بدم؟من فقط سایت و نقشه سایت رو ثبت کردم.آیا کار دیگه ای لازمه؟باتشکر

لینک به ارسال

نه کار دیگه ای لازم نیست.تنها صبر لازم هست...

لینک به ارسال

نه کار دیگه ای لازم نیست.تنها صبر لازم هست...

سلام.تشکر الان نوشته 13 ایندکس.21 سابمیت.زیادمیشه؟اصلا ایندکس چیه؟

لینک به ارسال

دوست عزيز بخش آموزش سئو انجمن رو دنبال كنيد و بخونيدش تا با اين مفاهيم آشنا بشيد ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...