رفتن به مطلب

معرفی هاست مطمئن

milad2

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب

--------------------------

من هاست و دامینم را از این سایت گرفتم - الان دوسالی هست که به هیچ مشکلی بر نخوردم و خیلی خیلی راضی ام

نام سایت فروش : http://www.xcellwebhosting.com

دمو کنترل پنل آن : http://www.xcellwebh...?action=cp_demo

سایت من : www.netweeks.com

واقعا راضی ام

فضا و ترافیک نامحدود

به به .... عجب هاستی ..... صفحه اصلیش اصلا وجود ندراه !!!! :)

به به ... عجب سایتی ..... صفحه اصلی تا لود بشه آدم و داخل قبر میفرسته و بر میگردونه !!! :lol:

چیز معلومی هستش تو ایران ،

اگر پول درست و حسابی دارید ایران هاست و هاست دی ال بهترین هستند !

اگر سطح متوسط میخواین پردیس و نت افزار خوب هستند !

سطح پایین هم که تا دلتون بخواد داریم !

اینایی که میگی نظر شخصی خودته ؟ حالا هاست دی ال که هیچ چی !! اما بقیه اش فکر کنم نظر شخصی خود شماست .

نت افزار که بدرد نمیخوره !

لینک به ارسال

به به .... عجب هاستی ..... صفحه اصلیش اصلا وجود ندراه !!!! :)

به به ... عجب سایتی ..... صفحه اصلی تا لود بشه آدم و داخل قبر میفرسته و بر میگردونه !!! :lol:

اینایی که میگی نظر شخصی خودته ؟ حالا هاست دی ال که هیچ چی !! اما بقیه اش فکر کنم نظر شخصی خود شماست .

نت افزار که بدرد نمیخوره !

کسی که پول داشته باشه هیچ وقت نمیاد هاست اشتراکی بخره یه VDS Cloud میخره با یک کانفیگ مناسب برای هاست ... تموم شد رفت !!

کسایی که میرن و هاست اشتراکی میخرن 1. پول کافی ندارن 2.تجربه کافی در زمینه سرور و شبکه ندارن و گرنه اگر من این دوتا مورد رو داشتم هیچ وقت سمت هاست اشتراکی نمیرفتم !!

لینک به ارسال

الان هاست دی ال هم شروع به کار کرده پشتیبانی خوبی داره و سرعت بالا . ولی پنل مشخص نداره یه جورایی فضای کلی داره واسه اونایی که اختصاصی نمی خواهند

لینک به ارسال

کسی که پول داشته باشه هیچ وقت نمیاد هاست اشتراکی بخره یه VDS Cloud میخره با یک کانفیگ مناسب برای هاست ... تموم شد رفت !!

کسایی که میرن و هاست اشتراکی میخرن 1. پول کافی ندارن 2.تجربه کافی در زمینه سرور و شبکه ندارن و گرنه اگر من این دوتا مورد رو داشتم هیچ وقت سمت هاست اشتراکی نمیرفتم !!

حالا اقای باتجربه لطفا در مورد این VDS Cloud یه توضیح مفصل بده بفهمیم چیه دقیقا !

ضمن اینکه من الان یه سایت دارم ، اگر بخوام بخش دانلود مجزا راه اندازی کنم ، پیشنهادت چیه ؟ vps بگیرم و یه بخش دانولد به صورت ساب دامین راه اندازی کنم ؟ یا روش دیگه ای پیشنهاد میکنی ؟ مثلا لینک مستقیم از سرویس های اشتراک گذاری فایل ؟ یا سرور اختصاصی !!! خلاصه یه من شفاف سازی کن .

لینک به ارسال

حالا اقای باتجربه لطفا در مورد این VDS Cloud یه توضیح مفصل بده بفهمیم چیه دقیقا !

ضمن اینکه من الان یه سایت دارم ، اگر بخوام بخش دانلود مجزا راه اندازی کنم ، پیشنهادت چیه ؟ vps بگیرم و یه بخش دانولد به صورت ساب دامین راه اندازی کنم ؟ یا روش دیگه ای پیشنهاد میکنی ؟ مثلا لینک مستقیم از سرویس های اشتراک گذاری فایل ؟ یا سرور اختصاصی !!! خلاصه یه من شفاف سازی کن .

منظورشون سرور مجازی ابری هست. پولشم ملوسه ناقابله :D

لینک به ارسال

آبتین وب رو دوباره تایید و تاکید میکنم..

http://abtinweb.com

و البته این هاست نتورک رو به هیچ وجه توصیه نمیکنم:

http://hostnetwork.ir

کسی جزئیاتش رو در مورد هاست نتورک خواست پ.خ بده..

لینک به ارسال

بنده از آبتین وب و پردیس هاستینگ استفاده می کنم عالی هست آبتین وب میزبانی وب دارم و پردیس هم هاست دانلود تا حالا تعداد مشکلات به تعداد انگشتان دست هم نمی رسد و پشتیبانی هم بسیار پاسخگو بوده

لینک به ارسال

آبتین وب تائید میشه. میهن وب هاست هم از سرور پاسارگادش سرویس دارم مشکلی نداشتم. بقیه سرورهاشو نمی دونم..

لینک به ارسال

لیست بهترین و معتبر ترین هاستینگ های ایران

ویرایش شده توسط سیدرضا بازیار
لینک به ارسال

من به جهت گیری در این موارد هیچ علاقه ای ندارم

ولی جهت اطلاع کلی دوستانی که به دو هاستینگ "پردیس هاستینگ" و "آبتین وب" اشاره کردند ، باید بگم در خرید هاست از این دو شرکت نهایت دقت رو داشته باشند. مخصوصاً پردیس هاستینگ.

البته حتماً در فروم های دیگه در مورد "پردیس" تحقیق کنید ، نتایج بسیار جالبی پیدا میکنید ! داون تایم های 24 یا 48 ساعته پردیس هیچ زمانی یادم نمیرن !

و درمورد "ابتین وب" ، سرویس های متوسطی دارند ، آپ تایم شون چندان عالی نیست، همین امروز حدود 17 ساعت داون تایم یکی از سرور هاشون داشت که چند سایت کم ارزش ما روی سرور شون بود .

به هر حال ، امیدوارم دوستان قبل از تهیه هاست از هر شرکتی تحقیق بیشتری داشته باشند.

تا امروز تنها سرویسی که می تونم بگم فوق العاده است، دو مورده : نت افراز و هاست دی ال .

حدود 1-2 سالی میشه از نت افراز سرویس دارم ، در این مدت آپتایم بسیار خوبی داشتیم ، بجز چند مورد که خیلی سریع برطرف شد ؛ در عرض 1 سال هیچ مشکل خاصی نداشتیم ، پیشنهاد میکنم از یکی از این دو موردی که ذکر کردم سرویس تهیه کنید .

سرویس های هاست دی ال هم که نیازی به تعریف ندارند و از قدیم هاست دی ال به کیفیت بالا معروف بوده و هست .

امیدوارم مختصر توضیحی که دادم به کار دوستان عزیز بیاد ;)

لینک به ارسال

من به جهت گیری در این موارد هیچ علاقه ای ندارم

ولی جهت اطلاع کلی دوستانی که به دو هاستینگ "پردیس هاستینگ" و "آبتین وب" اشاره کردند ، باید بگم در خرید هاست از این دو شرکت نهایت دقت رو داشته باشند. مخصوصاً پردیس هاستینگ.

البته حتماً در فروم های دیگه در مورد "پردیس" تحقیق کنید ، نتایج بسیار جالبی پیدا میکنید ! داون تایم های 24 یا 48 ساعته پردیس هیچ زمانی یادم نمیرن !

و درمورد "ابتین وب" ، سرویس های متوسطی دارند ، آپ تایم شون چندان عالی نیست، همین امروز حدود 17 ساعت داون تایم یکی از سرور هاشون داشت که چند سایت کم ارزش ما روی سرور شون بود .

به هر حال ، امیدوارم دوستان قبل از تهیه هاست از هر شرکتی تحقیق بیشتری داشته باشند.

تا امروز تنها سرویسی که می تونم بگم فوق العاده است، دو مورده : نت افراز و هاست دی ال .

حدود 1-2 سالی میشه از نت افراز سرویس دارم ، در این مدت آپتایم بسیار خوبی داشتیم ، بجز چند مورد که خیلی سریع برطرف شد ؛ در عرض 1 سال هیچ مشکل خاصی نداشتیم ، پیشنهاد میکنم از یکی از این دو موردی که ذکر کردم سرویس تهیه کنید .

سرویس های هاست دی ال هم که نیازی به تعریف ندارند و از قدیم هاست دی ال به کیفیت بالا معروف بوده و هست .

امیدوارم مختصر توضیحی که دادم به کار دوستان عزیز بیاد ;)

نت افراز کیفیت هاست و پشتیبانی فنی عالیه.

اینکه نوشتم فنی چون خیلی هاستها پشتیبانی فنی ندارن فقط پشتیبانی فروش هست که کار فنی رو انجام میده اونم فقط جواب سر بالا.چون از دستشون کاری برنمیاد.

ویرایش شده توسط مرداویج
لینک به ارسال

نت افراز کیفیت هاست و پشتیبانی فنی عالیه.

اینکه نوشتم فنی چون خیلی هاستها پشتیبانی فنی ندارن فقط پشتیبانی فروش هست که کار فنی رو انجام میده اونم فقط جواب سر بالا.چون از دستشون کاری برنمیاد.

در مورد نت افراز با شما کاملا موافقم ولی خوب چون الان ازشون هاست ندارم نظری ندادم در مورد آبتین وب و پردیس هاستینگ نمی دونم شما چه پنلی دارید و کی داشتید ولی من الان مشکلی ندارم پردیس دو سال هست کار می کنم و آبتین هم حدود 6 ماه پردیس فقط موقع تعویض هاست مشکل داشتم که اونم ایراد از بنده بود ;)

لینک به ارسال

دوست عزيز بستگی داره شما سايتت چی باشه

الان سايت موزيك رو هر هاستينگی پشتيبانی نميكنه

اما يه هاستينگی هست تيكت بزنی 1 روز بعد جواب ميده اما سرويس هاش عالين و مشكلی ندارن

irwebco.com

قيمت هاشم خوبه

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام

دوستان نظرتون درباره ی هاست مخصوص وردپرس مهر هاست چی هست ؟ لینک

کسی خرید داشته از این نوع هاست و ایا راضی هست؟

من برای سایت خبری میخوام چون بازدیدهام زیاد شده و متاسفانه هاست اشتراکی دیگه جواب نمیده

لینک به ارسال

سلام

دوستان نظرتون درباره ی هاست مخصوص وردپرس مهر هاست چی هست ؟ لینک

کسی خرید داشته از این نوع هاست و ایا راضی هست؟

من برای سایت خبری میخوام چون بازدیدهام زیاد شده و متاسفانه هاست اشتراکی دیگه جواب نمیده

با خودشون تماس بگیرید و ازشون بخواید مشتریاشون رو بهتون معرفی کنن و با مشتریاشون مشورت کنید.

لینک به ارسال

به نظر من جداولی هاستینگ ها برای پلن هاسون ارایه میدن همش بی تأثیره

باید دید رم و cpu و پروسس قابل اجرا چقدره.

یعنی یه عکس از سایدبار سی پنلشون بخواید!!!

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب

من هاست و دامینم را از این سایت گرفتم - الان دوسالی هست که به هیچ مشکلی بر نخوردم و خیلی خیلی راضی ام

نام سایت فروش : http://www.xcellwebhosting.com

دمو کنترل پنل آن : http://www.xcellwebh...?action=cp_demo

سایت من : www.netweeks.com

واقعا راضی ام

فضا و ترافیک نامحدود

چه هاستینگی هست که الان باز کردم server not found میده :D

میهن وی هاست هاستینگ خوبیه من ازش راضیم

www.baladownload.com

www.baladownload.ir

لینک به ارسال

من خودم چندتا هاست عوض کردم ولی از همه شون بهتر مهین هاست

اکثر سایت های پربازدید و معروف تو هاست دی ال هستن همه اشون السکا زیر200هستن اکثرا مثلا فیس نما .دانلود ها.نودهشتیا

این هاست مال اسیاتک

اونطور که من شنیدم قیمت هاش خیلی بالاست و خودت مقدار فضا و پهنای باند و.. تعیین میکنی و خودتون مقدار بازدید و بقیه رو میگین بعد برا شما قیمت میدن

در کل به صرفه نیست

لینک به ارسال

من خودم چندتا هاست عوض کردم ولی از همه شون بهتر مهین هاست

اکثر سایت های پربازدید و معروف تو هاست دی ال هستن همه اشون السکا زیر200هستن اکثرا مثلا فیس نما .دانلود ها.نودهشتیا

این هاست مال اسیاتک

اونطور که من شنیدم قیمت هاش خیلی بالاست و خودت مقدار فضا و پهنای باند و.. تعیین میکنی و خودتون مقدار بازدید و بقیه رو میگین بعد برا شما قیمت میدن

در کل به صرفه نیست

با سلام واحترام بنده چند سالی هست که در فضای مجازی مشغول فعالیت هستم و اکثر جا هاست داشتم از هتزنر گرفته تا رد استیشن و او وی اچ ، داخل هم نت افزارو هاست دی ال و ...

ولی نزدیگ 5 ماهه وب سایت رو اوردیم داخل و یک سرور از آسیا تک گرفتیم قیمت های آسیاتک کتملا مناسبه یعنی قیمت با قیمت یک سرور در خارج یکی می باشد کیفیت از نظر سرعت اینترنت و استیبل بودن کاملا رضایت بخشه شاید فقط برای برخی دوستان مشکل ترافیک مطرح باشه که وقتی مستقیم با این شرکت نامه نگاری کنید این مشکل هم قابل حل است

لینک به ارسال

با سلام واحترام بنده چند سالی هست که در فضای مجازی مشغول فعالیت هستم و اکثر جا هاست داشتم از هتزنر گرفته تا رد استیشن و او وی اچ ، داخل هم نت افزارو هاست دی ال و ...

ولی نزدیگ 5 ماهه وب سایت رو اوردیم داخل و یک سرور از آسیا تک گرفتیم قیمت های آسیاتک کتملا مناسبه یعنی قیمت با قیمت یک سرور در خارج یکی می باشد کیفیت از نظر سرعت اینترنت و استیبل بودن کاملا رضایت بخشه شاید فقط برای برخی دوستان مشکل ترافیک مطرح باشه که وقتی مستقیم با این شرکت نامه نگاری کنید این مشکل هم قابل حل است

خوب شما اطلاعات هاست و فضا و پهنای باند و مقدار هزینه های اون برام بفرستین ببینم چطوری؟منظورم سایت خودتون

منکه قیمت پرسیدم نسبت به اون یکی هاست ها خیلی گرون تر ولی در واقعا خوبه

ویرایش شده توسط pakar
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

من یک هاست با حجم حداقل 1گیگابایت و پهنای باند ماهانه حداقل 5 گیگابایت با سرور داخلی می خواهم.هزینه اش را می خواهم ماهانه و حداکثر 3 ماه باشد.شما چه هاستی پیشنهاد می دهید.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

ببینید این با توجه به تجربه چند سالم میگم اگه سایتت دارای آی پی بالا هست ، بهترین هاست برات هاست دی ال و هاست ایران هست ولی خوب قیمتاش هم بالا هست اگه آی پی متوسط هستی نت افزار عالی هست و سرویس پارس ، خیلی از دوستان میگن سرور پارس خوب نیست این به خاطر اینه که دوستان هاست اشتراکی گرفتن چون هاست سایت های پربازدیدش خیلی عالی هستن من خودم به شخصه 2 سال ازشون استفاده میکردم. توی پشتیبانی به نظر من نت افزار حرف اول رو میزنه ولی خوب در کل از قدیم گفتن هرچقدر پول بدی آش میخوری :)

هاست دی ال

هاست ایران

سرور پارس ( هاست های پربازدیدش )

نت افزار

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...