رفتن به مطلب

مشکل با افزونه easy-digital-downloads

پست های پیشنهاد شده

آقا من سایتم یهویی با افززونه easy-digital-downloads مشکل پیدا کرد

این ارور رو میده

Warning: session_start() [function.session-start]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 1278 is not allowed to access /tmp owned by uid 0 in /home/csii/public_html/bluegulf/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/class-edd-session.php on line 270

Fatal error: session_start() [<a href='function.session-start'>function.session-start</a>]: Failed to initialize storage module: files (path: ) in /home/csii/public_html/bluegulf/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/class-edd-session.php on line 270

البته این رو هم بگم

من هاستمو عوض کردم حالا نمیدونم مشکل از هاستمه یا از افزونه

خواهشا یکی یه جوابی پیشنهادی چیز بده

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

منم روی وب سایت خودم به تازگی با افزونه easy digital download مشکل پیدا کردم .

وقتی میزنم پرداخت کنم اروری با متن زیر میده :

ERR: -2

لطفا راهنمایی بفرمایید .

لینک به ارسال

لطفا راهنمایی بفرمایید .

شما قالب از ووکامرس پشتیبانی میکنه خب از همون استفاده کن تمام قابلیت های edd رو هم فکر کنم داشته باشه.

فایل هم میتونی بفروشی.

لینک به ارسال

شما هاستت رو حالت سیف مود قرار داره احتمالا این مشکل بوچود اومده .

اینکه هاستت رو هم عوض کردی دلیل نمیشه . چون در ایران معمولا 80 درصد هاست ها بر روی سیف مد قرار دارند .

تیکت بزنید بگید سیف مد رو خاموش کنن ببینید مشکلتون برطرف میشه یا خیر

لینک به ارسال

آقا من سایتم یهویی با افززونه easy-digital-downloads مشکل پیدا کرد

این ارور رو میده

Warning: session_start() [function.session-start]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 1278 is not allowed to access /tmp owned by uid 0 in /home/csii/public_html/bluegulf/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/class-edd-session.php on line 270

Fatal error: session_start() [<a href='function.session-start'>function.session-start</a>]: Failed to initialize storage module: files (path: ) in /home/csii/public_html/bluegulf/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/class-edd-session.php on line 270

البته این رو هم بگم

من هاستمو عوض کردم حالا نمیدونم مشکل از هاستمه یا از افزونه

خواهشا یکی یه جوابی پیشنهادی چیز بده

همونطور که دوستان گفتند، به خاطر فعال‌بودن Safe Mode هست و به احتمال زیاد شما هم در چند وقت اخیر تغییراتی رو در php.ini ایجاد کردید (بیش‌تر کاربرانی که این موضوع رو اعلام کردند، گفتند که در php.ini دستکاری کرده‌اند)

برای درست کردن این مشکل می‌تونید به هاستتون اطلاع بدید که php.ini رو یا Restore کنن یا از این تنظیمات استفاده کنن

safe_mode = off
memory_limit = 200M
upload_max_filesize = 50M
post_max_size = 50M
file_uploads = On

[منبع پاسخ]

لطفا راهنمایی بفرمایید .

سلام، به انجمن‌های پشتیبانی وردپرس پارسی خوش آمدید،

لطفاً برای مشکلتون یک تاپیک جدا مطرح کنید و هم‌چنین ذکر کنید که از چه نسخه و چه درگاهی استفاده می‌کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...