رفتن به مطلب

جیمیل باز شد!

پست های پیشنهاد شده

سلام،الان تصادفی رفتم توی یک سایتی نوشته بود که جیمیل و خدمات دیگر گوگل یاز شده(جز یوتیوب).الان هم سرچ کردم و هم اینباکسم رو باز کردم!!!

منبع

لینک به ارسال

پارسا جان يه سري از ISP ها همچنان مشكل دارند ، باز باشه يا نباشه مهم نيست .. وضعيت اينترنت خرابتر از اين حرفاست .. اوه اوه 30يا30 شد :P:D

لینک به ارسال

من که اصلا اهمیت نمیدم باز باشه یا نباشه :lol: چیز پی انو پروکسی واسه این موقع هاست دیگه ^_^

لینک به ارسال

من از همون روز اول که در مورد پول گفتن جی میلم وارد میشد و جی تاکم انلاین بود

لینک به ارسال

تا جاییکه میدونم اعلام کرده بودن فقط با حکم دادگاه باز میشه.

فعلا هم مشکل داره...

لینک به ارسال

یه پی اچ پی چیز چیزی نصب کنیدروی هاست با افزونه phzilla فایرفاکس از زندگی لذت ببرید :D

لینک به ارسال

گرفتن مارو فقط بزنيم سره خودمونو خودمنو گير بياريم ، واگر نه دودش جز چشم خودمون نميره ، به گوگل چي ميشه ؟؟ اين ميشه كه حالا "گوگل حالا بیش از مایکروسافت ارزش دارد"

لینک به ارسال

من مشکلی ندارم،الان دو روزه که راحت هم تو اینباکسم هستم،هم سرچ میکنم و هم تو جی تاک لاگین میشم

اما کلا در مورد این شنیده بودید:

فخر و فجر جایگزینه جیمیل و گول میشوند

ویرایش شده توسط Mx7.NeT
لینک به ارسال

يعني وافعا هيچ كدوم از پ.ر.و.ك.س.ي استفاده نمي كنيد و انتظار رفع فيلتر رو ميكشيد ؟!!!

لینک به ارسال

بهتره بحث سر همون جیمیل بمونه و به فیــلتر شــکن نرسه.

فعلا اوضاع عادی شده. دیشب هم توی اخبار اعلام کردن باز میشه.

لینک به ارسال
من مشکلی ندارم،الان دو روزه که راحت هم تو اینباکسم هستم،هم سرچ میکنم و هم تو جی تاک لاگین میشم

اما کلا در مورد این شنیده بودید:

فخر و فجر جایگزینه جیمیل و گول میشوند

چند سالی میشه موتور جستجوی بینگ مایکروسافت اومده اما بازم بیشتر ملت از گوگل استفاده میکنن ، حالا این مسئولین محترم ایرانی ، که به یقین یک پنجم من توی اینترنت نبودن ، چه تمهیداتی رو ارائه میکنن که کاربرای اینترنت رو راضی نگه داره به استفاده از سرویس هاشون !!!

نمیخوام بحث رو سیاسی کنم اما این کار مثل بچه ای میمونه که داره دورخودش حصار میکشه ، چند سال که بگذره و سرش رو از حصار بیرون بکشه ، میبینه مردم همه پیشرفته تر شدن اما اون هنوز همون بچه ی توی حصاره !

بهرحال با درکی که من از این وضع دارم ، ایران در زمینه فناوری های تحت وب همیشه یک مصرف کننده بوده و همیشه یک مصرف کننده خواهد بود .

بهتره روی زمینه های دیگر سرمایه گذاری کنه .

لینک به ارسال

داداش رضا با صحبت‌هات موافقم ..

اينكه كه هيچ چيزي نميتونه به گوگل برسه مسلم هستش ولي خب بازم بايد چيزي وجود داشته باشه تا حرفش رو زد ، وقتي هم كه مياد بشه اسمش ميشه "ياحق،فجر،فخر،فتح،نصير،نصر،نـصرالـله و امثالش " منه كاربر به شخصه از چنين اسم‌هايي روي اين سرويس‌ها متنفرم و هيچ وقت طرفش نميرم .. تا وقتي بخواد اسم‌ها اينجوري باشه وضعيت همينه ، ديگه چه برسه به بقيه‌ي مسائل ..

لینک به ارسال
بازم بايد چيزي وجود داشته باشه تا حرفش رو زد

عادی شده وحید جان .

هزارتا پروژه فیزیکی هست که سر کلنگ زدنش مسئولین دعواشون میشه اما تکمیلش همزمان با ظهور آقا امام زمان هست انشاالله .

;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...