رفتن به مطلب

دعوتنامه رایگان برای وبلاگ نویسی در سایت blog.ir

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزيز

اگه ممكنه يكي هم برا من بفرستيد

با تشكر

star_rh[at]yahoo.com

رضا حب اللهي

ارسال شد

درود

علیرضا سلطانی

ars[at]bia2bebar.ir

ممنون

ارسال شد

ویرایش شده توسط ℳIℒȺD
لینک به ارسال

من هم اون اولا بلاگ داشتم، ده تا دعوت نامه بهم داد بعد برای ایمیلای خودم فرستادم، کل حسابام رو بلوکه کرد :D

البته نمی دونستم خلاف قوانینه!

لینک به ارسال

جی میل : هست توی مشخصاتم

منم جایی ندیدم

درضمن بهتر بود به جای این که تست هوش مطرح کنید توی پستتون ایمیلتونا مینوشتید ! :D ;)

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

امیدوارم که حالتون خوب باشه ! راستشو بخوایین من شدیدا" برای فضای یه وبلاگ امن برای نوشتن مطالبم احتیاج دارم که بتونم مقالاتمو و آموزشهامو اونجا برای استفاده بقیه دوستان و دانشجوهای دیگه قرار بدم به همین خاطر ممنون میشم که یک دعتونامه برام ارسال کنین ! امیدوارم که بتونم روزی لطفتون رو جبران کنم ! پیشاپیش از لطفتون ممنونم و سال نو رو هم به شما و خانواده محترمتون هم تبریک عرض میکنم و سال خوبی رو براتون ارزومندم !

محمود قوم دوست

Ghomdoost@gmail.com

لینک به ارسال

به انجمن خوش اومدید دوست عزیز، ان شاء الله سال شما هم مبارک باشه

دعوت نامه ارسال شد اگه ندیدیدش اسپم رو چک کنید

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام، من عليرضا جعفرى هستم ، خواهش ميكنم يه دعوتنامه هم براى من ارسال كنيد من خيلى وقته كه دنباله شم ولى برام نفرستادن! javaneminabi@gmail.com

با تشكر

به انجمن خوش اومدید دوست عزیز، فرستاده شد اگه ندید اسپم رو چک کنید

ضمنا تعداد دعوتنامه ها به 20 عدد افزایش پیدا کرد، دوستان از طریق همین تاپیک یا ایمیل to.ahad@gmail.com در ارتباط باشند

لینک به ارسال

دوستان این دعوت نامه ها رو چند وقت یک بار شارژ میکنن؟ الان واسه من داره تموم میشه و چند نفر هم نیاز دارن ...

لینک به ارسال

نمی دونم ولی فک کنم اونایی که دعوتشون می کنید اگه از دعوتنامه استفاده کنن و حسابشون رو فعال کنن تعداد دعوتنامه هاتون شارژ میشه

حالا ما که نمردیم، اگه کم دارید آدرس ایمیلها و اسمها رو بدید من بفرستم، فعلا 19 تا دارم :)

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام.لطفا برای من هم یکی ارسال کنید.متشکر !

میلاد آقاجوهری mi.aghajohari@gmail.com

به انجمن خوش اومدید دوست عزیز

فرستاده شد اگه ندیدید اسپم رو چک کنید

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

شایان زراسوند

fbi.shayan@gmail.com

فرستاده شد !

--------------------------------------------------------------------------------------------

من حدود 60 تایی دعوتنامه دارم ، کسی اگر میخواد بگه

--------------------------------------------------------------------------------------------

احساس میکنم یک سری از دوستان فقط برای این دعوت نامه در انجمن عضو میشن و وقتی هم دریافت میکنن دیگه خبری ازشون نمیشه <_<

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...