رفتن به مطلب

خطای 403

پست های پیشنهاد شده

سلام

اقا خدا خیر به بعضی ها نده.

اولا که شرمنده عنوان تاپیک اینطوریه و خلاف قوانینه ولی خب این مشکل خیلی مهم تر از مشکلاتی هست که دیدم و نمیخوام بقیه مشکلات رو بی ارزش نشون بدم ولی واقعا این مشکل خیلی بزرگ و ناکهانی بود.

اقا اون بعضیها گفتن برا سایت هات لینک تعریف کن و روی پوشه ادمین رمز بزار خب گذاشتم و در همون زمان با چند تا افزونه برای کم حجم کردن تصاویر ور میرفتم که یهو متوجه شدم هیچ تصویر در سایت لود نمیشه و خطای 403 میده

هیچی

خب فکر نکنم مال افزونه ها باشه چون غیر فعالشون کردم و اتمامی تغیراتی که توی هاستاعمال کردم رو برگردوندم ولی درست نشد

لطفا خودتون تست کنید

http://wpfpw.ir

لطفا مدیران عزیز مارو زیر سیبیلی رد کنند چون سایت بنده همش با تصویره و بدون اون اصلا انگار که نیست پس لطفا موارد استسناء هم در قوانین اضاف کنید

با تشکر

لینک به ارسال

اوپس

از تو اف تی پی راحت عکسا باز میشن

خب من جای سطح دسترسیو محدود نکردم که

یه دوستان مورد اعتماد بیاد اطلاعات هاستو بدمش ببنیه قضیه این چییهه

لینک به ارسال

عجب!

به هاستیگ گفتم میگه من مشکلی نمیبینم لطفا نمونه بدید!

هیچ تصویری از اواتار بگیر تا تصاویر شاخص , لوگو لود نمیشه!

خب این مال چیه؟

لینک به ارسال

سلام

شما دارید تو این تاپیک با خودتون بحث میکنید :)

سطح دسترسی پوشه uploads و پوشه های داخلشو چک کنید پوشه ها 755 و فایل 644 باید باشه شاید افزونه ای که نصب کردید تغییرش داده ، فایل htaccess خودتون را چک کنید.

موفق باشد/.

لینک به ارسال

سلام

شما دارید تو این تاپیک با خودتون بحث میکنید :)

سطح دسترسی پوشه uploads و پوشه های داخلشو چک کنید پوشه ها 755 و فایل 644 باید باشه شاید افزونه ای که نصب کردید تغییرش داده ، فایل htaccess خودتون را چک کنید.

موفق باشد/.

عجب دیگه اینقدرو بلدیما

مثلا تصویر زیر سطح دسرسی 644 داره و پوشه اون سطح دست رسی 755

http://wpfpw.ir/wp-content/uploads/2014/11/125.gif

ولی باز هم خطای 403

هاستیگ هم که حواب مارو نمیده

لینک به ارسال

عجب دیگه اینقدرو بلدیما

مثلا تصویر زیر سطح دسرسی 644 داره و پوشه اون سطح دست رسی 755

http://wpfpw.ir/wp-c...2014/11/125.gif

ولی باز هم خطای 403

هاستیگ هم که حواب مارو نمیده

شرمنده من جسارت نکردم . پس فایل htaccess خودتون را چک کنید.(میتونید محتویات این فایل را بردارید و در جایی نگه دارید و سیو کنید تا مطمعین شوید از این فایل نیست )

موفق باشید/.

لینک به ارسال

فایل htaccess خودتون را چک کنید.

شرمنده اصلا این قسمت از حرفتونو ندیدم بله مشکل از این فایل بود و دو خط کد که نمیدونم از کجا اضافه شدن منو امروز الاف کردن

شرمنده من جسارت نکردم . پس فایل htaccess خودتون را چک کنید.(میتونید محتویات این فایل را بردارید و در جایی نگه دارید و سیو کنید تا مطمعین شوید از این فایل نیست )

موفق باشید/.

من قصد بدی نداشتم داداش

واقعا ازت ممنونم که حداقل جواب دادی من 5 ساعته اینجا منتظر بودم ولی دریغ از یه پاسخ

چاکرتیم داش :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...