رفتن به مطلب

مشکل بعد از آپدیت به 4.0.1

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایتم هنگام به روز رسانی به وردپرس 4.0.1 ارور 502 Bad Gateway را داد و حال صفحه سفید میاد بالا و میگه که :جهت انجام عملیات تعمیرات زمان‌بندی شده برای مدت کوتاهی در دسترس نیست. یک دقیقه دیگر مراجعه کنید.

من یک ربه صبر کردم هنوز داره این ارور را میده .

چه اتفاقی افتاده؟

http://nedaj.ir/

لینک به ارسال

برای من هم بسیاری از متن ها به شکل انگلیسی درآمده است انگار فارسی سازش مشکل داره مثلا تو قسمت ورود به مدیریت نوشته Username و Password و یا داخل مدیریت بجای پیشخوان نوشته Dashbord نمی دونم باید چیکار کرد ؟

لینک به ارسال

برای من هم بسیاری از متن ها به شکل انگلیسی درآمده است انگار فارسی سازش مشکل داره مثلا تو قسمت ورود به مدیریت نوشته Username و Password و یا داخل مدیریت بجای پیشخوان نوشته Dashbord نمی دونم باید چیکار کرد ؟

توی یه تاپیک جدا مطرح کنید !

ضمنا میتونید به وردپرس پارسی جدید بروزرسانی کنید

لینک به ارسال

بله درست شده شرمنده . ولی من خیلی صبر کردم درست نشده بود و الان دیدن درست شده.

لینک به ارسال

شما افزونه جلای پاک کنید و بسته پارسی ساز جایگزین کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...