رفتن به مطلب

افت شدید سرعت سایت پس از آپدیت وردپرس!

پست های پیشنهاد شده

وقت بخیر.

دوستان امروز ایمیلی مبنی بر آپدیت اتوماتیک وردپرس به ورژن 4.0.1 دریافت کردم که بعد از اون سرعت سایت به شدت افت کرده. تصور کنین قبلاً حدود 5 ثانیه لود میشد الآن کامل 1 دقیقه طول میکشه!

sadsmiley.gif

خواهش میکنم راهنماییم کنین باید چه کاری انجام بدم، شرایط خیلی اورژانسی هست..

:( به پشتیبانی هم تیکت زدم اما گفتن تنظیمات اسکریپت و پلاگین ها رو چک کنین. حدود 2 هفته هم هست که هیچ تغییری در سایت انجام نشده بود و تا دیشب همه چی طبق روال بود اما امروز سرعت فاجعه شده. :(

لینک به ارسال

:lol: منم دقیقا همین طوری شده بودم که اول همه ی افزونه هارو غیر فعال کردم و سپس ورژن وردپرس رو به چهار تغییر دادم که درست شد

:D

لینک به ارسال

مرسی، پس فقط مشکل من نبوده.

دوست عزیز میشه لطفاً راهنمایی کنین چطور باید به ورژن قبلی برگردم؟ الآن یعنی تمام پلاگین ها رو غیرفعال کنم، بعد به ورژن 4 برگردونم، درست متوجه شدم؟

لینک به ارسال

مرسی، پس فقط مشکل من نبوده.

دوست عزیز میشه لطفاً راهنمایی کنین چطور باید به ورژن قبلی برگردم؟ الآن یعنی تمام پلاگین ها رو غیرفعال کنم، بعد به ورژن 4 برگردونم، درست متوجه شدم؟

افزونه ها رو غیر فعال کنید و وردپرس چهار رو دانلود کنید و از وردپرس خودتون پوشه های wp-admin و wp-includes حذف کنید و همین پوشه هارو از وردپرس چهار جای گذین کنید و سپس با پاک کردن حاظه کس مورور گرتان باید مشکل حل شود

لینک به ارسال

افزونه ها رو غیر فعال کنید و وردپرس چهار رو دانلود کنید و از وردپرس خودتون پوشه های wp-admin و wp-includes حذف کنید و همین پوشه هارو از وردپرس چهار جای گذین کنید و سپس با پاک کردن حاظه کس مورور گرتان باید مشکل حل شود

ممنونم از راهنمایی تون. قبل از غیرفعال کردن پلاگین ها یه سوال داشتم.

این سایت قبلاً توسط فرد دیگری طراحی شده که متأسفانه دیگه بهشون دسترسی ندارم. خودم هم در این زمینه تقریباً مبتدی هستم. وقتی این سایت رو تحویل دادن حدود 20 تا پلاگین نصب شده بود که 10 تا از اونها غیرفعال هست، سوالم اینه که با حذف کامل این پلاگین ها مشکلی پیش نمیاد؟ با خیال راحت حذفشون کنم؟ (میدونم سوالم خیلی مبتدیانه هست اما قبلاً دو سه بار یه سری کارا انجام دادم که مجبور شدم بک آپ بزنم، به همین دلیل چشمم ترسیده و تا مطمئن نشم میترسم کاری انجام بدم!)

لینک به ارسال

ممنونم از راهنمایی تون. قبل از غیرفعال کردن پلاگین ها یه سوال داشتم.

این سایت قبلاً توسط فرد دیگری طراحی شده که متأسفانه دیگه بهشون دسترسی ندارم. خودم هم در این زمینه تقریباً مبتدی هستم. وقتی این سایت رو تحویل دادن حدود 20 تا پلاگین نصب شده بود که 10 تا از اونها غیرفعال هست، سوالم اینه که با حذف کامل این پلاگین ها مشکلی پیش نمیاد؟ با خیال راحت حذفشون کنم؟ (میدونم سوالم خیلی مبتدیانه هست اما قبلاً دو سه بار یه سری کارا انجام دادم که مجبور شدم بک آپ بزنم، به همین دلیل چشمم ترسیده و تا مطمئن نشم میترسم کاری انجام بدم!)

افزونه پاک نکنید فقط غیرفعال کنید اگه مشکل رفع نشد وردپرس دستی بروز کنید مشکل حل میشه

لینک به ارسال

افزونه پاک نکنید فقط غیرفعال کنید اگه مشکل رفع نشد وردپرس دستی بروز کنید مشکل حل میشه

ممنونم.

اما منظورم افزونه های غیرفعال بودن. دقیقاً سوالم اینه که با حذف افزونه های غیرفعال هیچ مشکلی پیش نمیاد؟ این پلاگین ها حتی اگر غیرفعال هم باشن دیتابیس رو سنگین میکنن؟ میدونم سوالم خیلی غیرحرفه ای هست اما باور کنین دیگه میترسم کوچکترین کاری بدون مشورت انجام بدم. :(

این لیست پلاگین های غیرفعال هست:

post-8333-0-12605600-1416674485_thumb.jp

لینک به ارسال

ممنونم.

اما منظورم افزونه های غیرفعال بودن. دقیقاً سوالم اینه که با حذف افزونه های غیرفعال هیچ مشکلی پیش نمیاد؟ این پلاگین ها حتی اگر غیرفعال هم باشن دیتابیس رو سنگین میکنن؟ میدونم سوالم خیلی غیرحرفه ای هست اما باور کنین دیگه میترسم کوچکترین کاری بدون مشورت انجام بدم. :(

این لیست پلاگین های غیرفعال هست:

post-8333-0-12605600-1416674485_thumb.jp

خیر دوست عزیز افزونه های که غیر فعال هست مشکلی پیش نمیاد پاک کنید و در جواب دوم خیر فشار به سرور نمیاد چون غیرفعال هست و هیچ فعالیتی نداره افزونه

لینک به ارسال

دوستان واقعاً ممنونم از راهنمایی تون.

وقتی پلاگین های غیرفعال رو حذف کردم، باقی رو هم غیرفعال کردم و فولدر wp-admin , wp-includes رو جایگزین کردم کامل مشکل سرعت سایت حل شد، اما وقتی دوباره پلاگین هارو فعال کردم سرعت به حالت قبل برگشت! ممکنه مشکل از پلاگینی باشه که داره تداخل ایجاد میکنه؟ آخه قبل از آپدیت وردپرس واقعاً هیچ مشکلی وجود نداشت :( منم هیچ دخالتی در آپدیتش نداشتم، ایمیلم رو چک کردم دیدم ایمیلی مبنی بر آپدیت وردپرس به ورژن 4.0.1 ارسال شده!! کاملاً اتوماتیک این کار انجام شده بود. آپدیت افزونه ها مشکلی رو حل نمیکنه بنظرتون؟

لینک به ارسال

غیر فعال کن و یک به یک فعال کن به شرط اینکه

با یک مرور گر که کش نسازه چک کنید

1 به یک

یک دنیـــــا ممنونم.. نمیدونم چجوری تشکر کنم :) افزونه ها رو یک به یک امتحان کردم مشکل از جانب پلاگین social sidebar بود. الآن سرعت سایت 4.64 ثانیه شده :) فقط یه سوال داشتم. با غیرفعال و فعال کردن مجدد پلاگین‌ها تنظیمات شون بهم میخوره؟ یعنی ممکنه افزونه ای به حالت default برگرده؟ مثل wp-optimize یا wordpress SEO . منظورم اینه که غیرفعال و فعال کردن مجدد تأثیری روی عملکرد یا کانفیگ شون میزاره یا خیر.

بازم از همگی دوستان ممنونم که صبورانه و بی دریغ افراد مبتدی مثل من رو راهنمایی می‌کنن.. :wub:

لینک به ارسال

نه مگر تنظیمات پلاگین تغییر کنه و یا آپدیت کنی هین این کارهایی میکنی

شما زمانی که یک پست انتشار میدی وبت آپدیت میشه نسبت به ضریب ورودی رباتهای موتور جستجو وبت کراول میشه

سعی کنه زمانی این مدل تغییرات ایجاد میکنی به هیچ وجهی آپدیت نکنی و اگر مشکل داشتی بهترین گزارش دهی گوگل وبمستر هست

میتونی لینجا رو مطالعه کنی

http://www.seo-web.pro/site-news/44

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...