رفتن به مطلب

درخواست افزونه مشابه ajax boot modal login

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.

افزونه ای مشابه ajax boot modal login میخواستم که فرم لاگین، ثبت نام و فراموشی رمز عبور برای کاربر رو به پاپ آپ نمایش بده.

ممنون

لینک به ارسال

سلام، مگه مشکل این افزونه چیه؟!؟

درود آقای میرزایی عزیز.

بوت مدال لاگین افزونه کامل و بی نقصی هست که مدت ها ازش استفاده کردم اما با توجه به قالب فعلی به نظر بنده ظاهرش زیاد جالب نیست.

و همینطور با توجه به امکاناتی که داره بار اضافی ایجاد میکنه برای سایت که احساس کردم اگه چیز ساده تر توی این زمینه وجود داشته باشه بهتره.

چیزی که مدنظر من هست قسمت ورود سایت دیجیاتو (آیکون سمت چپ روی منو) هست که خیلی ساده هست هر چند زیبا نیست اما در کل منظم تر هست.

البته مشکلی هم که این قسمت دیجیاتو داره این هست که گزینه ای برای فراموشی رمز عبور وجود نداره و یا اینکه اگر رمز رو اشتباه وارد کنی به صفحه لاگین وردپرس منتقل میشه.

ممنون

لینک به ارسال

حق با شماست. به دلیل توسعه ی چند افزونه دیگه، مدتی بود که روی این افزونه کار نکرده بودم!

اما الآن دیگه قضیه فرق میکنه و اساسا معتقدم که Ajax Bootmodal Login باید یک تغییر و تحول اساسی داشته باشه و الآن چند روزیه که دارم روش کار میکنم. اگه بتونم تا آخر این هفته یا حداکثر هفته بعد، نسخه جدید رو منتشر میکنم و مطمئنم که از این نسخه، حسابی شگفت زده میشد ;)

لینک به ارسال

حق با شماست. به دلیل توسعه ی چند افزونه دیگه، مدتی بود که روی این افزونه کار نکرده بودم!

اما الآن دیگه قضیه فرق میکنه و اساسا معتقدم که Ajax Bootmodal Login باید یک تغییر و تحول اساسی داشته باشه و الآن چند روزیه که دارم روش کار میکنم. اگه بتونم تا آخر این هفته یا حداکثر هفته بعد، نسخه جدید رو منتشر میکنم و مطمئنم که از این نسخه، حسابی شگفت زده میشد ;)

عالیه.

استفاده از یک پلاگین ایرانی اونم کار شما بی نظیره

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...