رفتن به مطلب

افزونه خرید اینترنتی خیلی ساده

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان...

شرمنده از اینکه سوال تکراریه (البته چندان هم تکراری نیست!!!!!)... من یه فروشگاه دوصفحه ای میخوام راه اندازی کنم با وردپرس، به شکل های زیر نگاه کنید (البته خیلی خیلی کلیه) :

1111.png

222.png

الان مدتیه دنبال یه افزونه می گردم که این امکان ساده رو برام فراهم کنه که کاربر به همین راحتی خرید کنه ، پیدا نکردم. همه جا یا ووکامرسه و یا فروشگاه سازهایی با هزار و یک امکانات که به درد من نمی خوره.

حالا از شما دوستان می خوام اگه افزونه ای سراغ دارین که بتونم به این صورت سفارشی کنم ممنون میشم معرفی بفرمایید، در غیر اینصورت اگر کسی می تونه با کدنویسی پیاده سازی کنه یه مبلغی پیشنهاد بدین در خدمت .

ممنون

ویرایش شده توسط younes
لینک به ارسال

حالا حتما باید روی وردپرس باشد؟؟

اسکریپت های زیادی برای این کار وجود دارند

به طور مثل :

http://freer.ir/virtual/download.php

و...

لینک به ارسال

برای ساخت سایت های شارژ و اکانت و... میتونید از اسکریپت های خودشون استفاده کنید مثل فرر که در بالا لینک دادند

در غیر این صورت باید از افزونه هایی همچون EDD و woocommer استفاده کنید

لینک به ارسال

بسیار ممنون بابت پاسخگوییتون...فکر کنم این اسکریپت freer همونیه که من میخوام ولی موقع نصب خطا میده و متاسفانه پشتیبانیشون ضعیفه... من خطا رو مطرح کردم گفتن که دسترسی بده تا واست نصب کنیم و از این بابت مشکلی نبود ولی منم میخوام پوسته ای توی محیط لوکال طراحی کنم واسش و ازشون خواستم که از طریق Teamviewr بران نصب کنن که ... الان اگه اسکریپت دیگه ای سراغ دارین ممنون میشم معرفی بفرمایید.

لینک به ارسال

بسیار ممنون بابت پاسخگوییتون...فکر کنم این اسکریپت freer همونیه که من میخوام ولی موقع نصب خطا میده و متاسفانه پشتیبانیشون ضعیفه... من خطا رو مطرح کردم گفتن که دسترسی بده تا واست نصب کنیم و از این بابت مشکلی نبود ولی منم میخوام پوسته ای توی محیط لوکال طراحی کنم واسش و ازشون خواستم که از طریق Teamviewr بران نصب کنن که ... الان اگه اسکریپت دیگه ای سراغ دارین ممنون میشم معرفی بفرمایید.

اسکریپت فریر خیلی وقته دیگه پشتیبانی نمیشه. چون بیشتر سایت‎های چیز پی‎ان از این سیستم استفاده کردن، احتمال شیلترکردنش میره بالا.

اسکریپت MPC و wp-charger برای وردپرس رو پیشنهاد میدم.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...