رفتن به مطلب

چگونه فرم تماس برای تبادل لینک درست کنم؟؟

پست های پیشنهاد شده

سلام مجدد

در یکی از قسمت های سایت "تبادل لینک" رو گذاشتم.

یک فرم تماس ساده می خوام که توش اینا باشه:

عنوان سایت

ایمیل

آدرس سایت

چه جوری باید

درست کنم؟؟

بلدم فرم تماس درست کنم و برای همون هم فرم تماس هم درست کردم اما اشتباس

اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

لینک به ارسال

سلام

شما میتونید افزونه محبوب contact form 7 رو دانلود کنید و ازش استفاده کنید.

این افزونه همه زبان ها رو پشتیبانی می کنه.

و اون آخر منظورتون از اشتباس یعنی چی؟

کار با این افزونه خیلی راحت و ساده است..

در صورت نتونستن کار با این افزونه بگید تا راهنماییتون کنم. :D

لینک به ارسال

من افزونه

contact form 7 رو نصب کردم و اون فرم رو هم با همین افزونه درست کردم.امروز رفتم امتحان کنم ببینم درسته فرمش یا نه دیدم ارسال نمی کنه و مشکلی در فرم هستش.

چه جوری باید این 3 چیز رو به فرم اضافه کرد؟؟

1. عنوان سایت

2. آدرس ایمیل

3.آدرس سایت

لینک به ارسال

به قسمت تماس/افزودن برید و یک فرم با زبان فارسی ایجاد کنید حالا از قسمت راست یک لیست بازشو وجود داره که فیلدهای مختلفی رو برای ساخت فرم در اختیارتون قرار میده هر کدام رو که انتخاب کنید کدی بهتون میده که اون رو باید در ستون سمت چپ قرار بدید ، بدین ترتیب بعد از تکمیل شدن فرمتون اون رو ذخیره کنید و کدش رو در برگه‌تون قرار بدید .

لینک به ارسال

به قسمت تماس/افزودن برید و یک فرم با زبان فارسی ایجاد کنید حالا از قسمت راست یک لیست بازشو وجود داره که فیلدهای مختلفی رو برای ساخت فرم در اختیارتون قرار میده هر کدام رو که انتخاب کنید کدی بهتون میده که اون رو باید در ستون سمت چپ قرار بدید ، بدین ترتیب بعد از تکمیل شدن فرمتون اون رو ذخیره کنید و کدش رو در برگه‌تون قرار بدید .

می دونم

اما از همون لیست بازشو که در سمت راسته کدوم رو برای این 3 تا گزینه که گفتم بزنم؟؟

لینک به ارسال

طبق نیازتون و ورودیتون میتونید از هر کدوم استفاده کنید ، برای عنوان که متن هست میتونید از فیلد زمینه متنی استفاده کنید ، برای ایمیل و آدرس هم که فیلدهای مخصوص خودشون تعریف شده و میتونید استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...