رفتن به مطلب

مشکل کوچک با افزونه wordpress seo by.....

mahdi120012

پست های پیشنهاد شده

سلام

من افزونه alll in seo pack رو پاکش کردم و حالا افزونه wordprees by seo .... رو ریختم

اولا کدومش بهتره از نظر شما ؟؟

دوما :

توی افزونه ای که ریختم وقتی میخوای پست ارسال کنی یه قسمت مثل افزونه alll in seo pack اظافه شده که برچسب هم باید حتما اونجا اظافه کنی

ولی افزونه alll in seo pack وارد کردن

کلمات کلیدی متا

به اون قسمت اجباری نبود یعنی اگه برچسب ها رو پر میکردی دیگه لازم نبود کلمات کلیدی متا رو هم پر کنی .

ولی توی این افزونه جدید حتما باید برچسب ها در کادر

کلمات کلیدی متا وارد بشه وگرنه کار نمیکنه

چیکار باید بکنم ؟؟ یعنی کل برچسبهای مطالبمو دونه دونه برم توی کادرش بزنم ؟

سوال دیگه اینکه:

افزونهalll in seo pack خودش به طور خودکار Description رو تولید میکرد. و لازم نبود من حتما کادرشو پر کنم ولی این جدیده این کار رو انجام نمیده.... چیکار کنم ؟؟

به همون افزونه قبلی برگردم یا از همین استفاده کنم ؟؟

ویرایش شده توسط mahdi120012
لینک به ارسال

اوّل از همه که من تجربه شخصیم میگه all seo in pack از همه ی افزونه های سئوی دیگه بهتر هست.

نکته بعدی اینکه اگر مشکلتون دستی وارد کردن این های میتونین کپی پیست کنین کار سختی نیست... :D

ولی اگه برگردین بهتره از نظر من البتّه

لینک به ارسال

اخه رفتم توی مخزن وردپرس این دو تارو باهم مقایسه کردم و دیدم محبوبیت و ستاره های all in seo pack خیلی کمتر از wordpress seo بود

به خاطر همین گفتم شاید این بهتر باشه...

یعنی شما میگین all in seo بهتره ؟

ویرایش شده توسط mahdi120012
لینک به ارسال

از نظر بنده وردپرس سئو یوآست خیلی بهتره ( all in one seo حتی مشکل امنیتی هم داره توی این انجمن جستجو کنید می بینید)

فک کنم منظور شما از برچسب همان کلیدواژه کانونی است

هیچ اجباری برای پرکردن این کلیدواژه نیست! فقط در صورتی که میخواهید ببینید پستتون برای جستجوی عبارت خاصی بهینه هست یا نه میتونید اون عبارت رو توی بخش کلید واژه کانونی وارد کنید تا افزونه بر اساس اون عبارت پست رو آنالیز کنه

متا کلمات کلیدی که چندین سال هست که گوگل هیچ امتیاز مثبتی بهش نمیده حتی اگه بصورت اسپم وار پر بشه گوگل امتیاز منفی به پست میده!

توی یوآست هیچ اجباری برای پر کردنش نیست نمیدونم چطور میگید اجباریه

بله یوآست بخش توضیحات را اتوماتیک پر نمیکنه اما اگر میخواهید میتونید خالی بذارید گوگل با متا توضیحات خالی مشکلی نداره و ضرری به سئو سایت نمیرسونه

لینک به ارسال

خب البتّه اینکه چه افزونه ای خوبه و چه افزونه ای بد سلیقه ای هست ، من خودم این افزونه رو ترجیح میدم ، دوستمون و شما هم درست میگین ، محبوبیّت یوست خیلی بیشتر از آل سئو این پک هست.

درضمن یوست فکر کنم فارسی سازی هم شده باشه... که خب به مراتب برای کاربرای فارسی زبان بهتره.

هر 2 افزونه خوبن فقط اینکه شما با کدوم راحت تری مهمه.

به هر حال توضیحات رو درباره یوست دوستمون دادن و خودتونم که ماشاءالله اطلّاعات کافی رو درباره اون افزونه دیگه دارین.

من فکر میکنم شما بهتره از یوست استفاده کنین.

به هر حال میگم دیگه ، اینا انتخابی و خودتون باید انتخاب کنین.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...