رفتن به مطلب

پاک کردن مطالب بدون بازدید سایت مشکل داره ؟

mahdi120012

پست های پیشنهاد شده

سلام

برخی از مطلب سایتم هستن که با اینکه چند ماهه که گذاشتمشون هنوز هم 1 ورودی گوگل از دریافت نکردن.. وفقط Impressionگوگل رو بالا میبرن و مثلا توی گوگل وبمستر دیدم یه مطلبم 1000 تا Impression داشته ولی حتی یک کلیک هم روش نشده...علتش چیه ؟؟؟ اگه اینجور مطالب رو از سایتم کلا حذفشون کنم بهتره یا بزارم بمونن ؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام

اگر مطلبتون ایندکس شده باشه باعث افزایش نات فوند (not found 404) میشه و این امتیاز منفی برای سایته حتی ترجیحا آدرس ها رو هم عوض نکنید

لینک به ارسال

با ریدایرکت فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ولی وقتی بود و نبودش ضرری نداره ریسک بیخود نکنید و بذارید به حال خودشون باشن

لینک به ارسال

سلام

برخی از مطلب سایتم هستن که با اینکه چند ماهه که گذاشتمشون هنوز هم 1 ورودی گوگل از دریافت نکردن.. وفقط Impressionگوگل رو بالا میبرن و مثلا توی گوگل وبمستر دیدم یه مطلبم 1000 تا Impression داشته ولی حتی یک کلیک هم روش نشده...علتش چیه ؟؟؟ اگه اینجور مطالب رو از سایتم کلا حذفشون کنم بهتره یا بزارم بمونن ؟؟؟

سلام

دوست عزیز بستگی داره اصلا اون کلمه ها سرچ شده باشن یانه اگر جستجو نشده باشن هرقدر هم رتبتون خوب باشه فایده ای نداره.

بنظر من مطالب اگر خیلی بی ربط به سایتتون هستند اول مطلب رو noindex کنید و بعد از حذف شدن از ایندکس گوگل مطلب رو از سایت حذف کنید که به not found نخورید.

برای بدست آوردن رتبه یک کلمه کلیدی از سایتتون در گوگل می تونید از سایت زیر استفاده کنید.

http://wpu.ir/yhxac

لینک به ارسال

یه سوال دیگه:

اگه بجای پاک کردن مطالب ، عنوان های مطالب رو تغییر بدم و اختصاصیشون کنم اشکالی داره ؟؟

چون عناوین برخی از مطالبم تکراری هستش و سایتهای زیادی اون عنوان رو انتخاب کردن و شاید به خاطر همین توی گوگل بالا نمیاد...

مثلا عنوان یکی از مطالبم" دانلود شور جواد مقدم " رو به " جدید ترین و زیباترین شورهای جواد مقدم در سال 93 " تغییر بدم ...

این بهتره یا اینکه مطالب رو حذفشون کنم ؟؟ این کار رو بکنم مطالبم بازدید دار میشه ؟؟

ویرایش شده توسط mahdi120012
لینک به ارسال

به خیلی چیزا بستگی داره مثلا باید ببینید چه چیزی رو می خواید جایگزین کنید،عنوان جدید چقدر جستجو میشه،چقدر روی این عنوان رقابت هستش، اصلا مطلبتون جوابگوی عنوانی که می خواید قرار بدید هست یانه و توقع نداشته باشید خیلی زود به نتایج بالا برسید اگر سایتتون تازه راه افتاده طبیعیه که در جستجو پایین باشید...

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...