رفتن به مطلب

گم کردن رمز عبور در لوکال هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان در نصب ورد پرس اشکال داشتم یکی از بچه ها سایت بیگ تم رو معرفی کرد

۱.طبق اموزشی رو که از یک سایت خریده بودم اون نصب ورد پرس رو با ومپ یاد داده بود

۲.نصب ورد پرس در کامپیوتر من با ومپ نشد

۳.به انجمن شما مراجعه کردم تا دلیلش رو بپرسم

۴.یکی از بچه های انجمن سایت بیگتم رو در مورد نصب ورد پرس در لوکال هاست رو معرفی کرد

۵.صبق گفته ی اون سایت ورد پرس رو نصب کردم

۵.۱ زمپ رو نصب کردم

۵.۲پوشه اچ تی داکس رو فعال کردم یعنی توش رفتم

۵.۳ ورد پرس رو توش کپی کردم

۵.۴ فایل php config رو تغییر نام دادم و یوزر و دیتا بیس و...... رو تغییر دادم

40776703956685046173.png

۵.۵ لوکال هاست رو تایب کردم و ورد پرس بالا اومد

تا اینجا مشکلی نداشتم

اما مشکلاتم.....

۱.با اینکه ورد پرس رو در لوکال هاست دارم اجرا میکنم ولی انگار برای باز کردن صفحات اینترنت تلفنی دارم دلیلش چیه?

۲.یوزر نیم و پاسوردم روگم کردم

3.یعنی توی صفحه ورود نوشتم روت و ۱۲۳۴۵۶۷ ولی صفحه چون که خیلی کند بالا اومد رفرش کردم بار دیگه اینو گفت

14978535716185402641.jpg

۴.بعدم مجبور شدم اینکار رو بکنم تو رو خدا کمک

32596162180250114152.jpg

لینک به ارسال

دوست عزیز چرا اینجوری میکنی یعنی چی؟ اگه حوصله نداری و ما رو دنبال نخود سیاه می فرستی? :angry: یا حوصله جواب دادن نداری جواب نده کسی شما رو مجبور نکرد اقای نابغه

دوست عزیز چشم بسته غیب گفتی گوگل. تازه این سایت رو کشف کردی?

لطفا یکی از مدیرای انجمن به این موضوع رسیدگی کنه و به من بگه که حق با کیه شما که حوصله ندارید چرا جواب میدید :angry:

لینک به ارسال

سلام ذوست عزیز در مورد گم شدن رمز باید از طریق phpmyadmin تو ومپ جدول با پیشوند wp (اگر تغییرش نداده باشی) و با user رو پیدا کنی و اونجا هم آی دی خودت رو می بینی و هم نام کاربریت رو و هم پسورد کد شده ات رو آموزش تغییر رمز از طریق دیتابیس :

http://blog.bitfa.net/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D9%85%D8%B2-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3.html

دوست عزیز اینو هم بگم که اگه مشکلتون اصلا حل نشد کل جداول رو دراپ کنید و وردپرس رو دوباره نصب کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...