رفتن به مطلب

افزونه زمینه دلخواه خواص برای تمامی مطالب یک دسته

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان کسی افزونه ای میشناسه که یک زمینه دلخواه برای تمامی مطالب یک دسته گذاشت؟

به طور مثال همه مطالب با یک دسته دارای یک زمینه دلخواه مشترک باشن...

دوستان اگر کسی راهی برای این کار میشناسن لطفا کمک کنن...

ممنون

لینک به ارسال

درود بر شما,

اگر درست متوجه شدم توی این صفحه ها یکسری کد قرار داده :

https://wordpress.org/support/topic/plugin-advanced-custom-fields-how-to-show-custom-category-field-on-a-post

و

https://wordpress.org/support/topic/display-custom-fields-from-all-posts-in-a-specific-category

همچنین

https://wordpress.org/support/topic/category-specific-custom-field-display

مثلا میخواهید توی یک دسته همه مطالبش دارای یک جور زمینه دلخواه باشن ؟ مثلا توی دسته افزونه های وردپرس یک نوع زمینه دلخواه نشون داده بشه و توی دسته پوسته های وردپرس یک نوع دیگر ؟

لینک به ارسال

بله همینطور که گفتین برای همه مطالب از یک دسته یک جور زمینه دلخواه...

لطفا اگر افزونه ای برای این کار موجود هست معرفی کنین...

لینک به ارسال

درود بر شما,

اگه بخوام از لحاظ غیر کدی بگم شما باید یه شرط برای اون زمینه دلخواه قرار بدید.

مثلا یه شرطی که بگید نمایش بده زمینه دلخواه رو اگر در مثلا دسته افزونه وردپرس بود.

مثلا یه همچین چیزی که من فهمیدم :

<?php
$values = get_post_custom_values("iTunes");
if (!empty($values) && in_category('releases')) {
echo "Available On " . "<a target=_blank href=$values[0]>iTunes</a>" . '<br />' . '<br />';
}
?>

افزونه ی خاصی رو پیدا نکردم اما از طریق کد نویسی با قرار دادن اون توی یک شرط میشه اینکارو کرد. تست کنید ببینید عمل میکنه کد بالا وگرنه اون لینک صفحاتی رو که دادم بررسی کنید ببینید کدوم کد بدرستی کار میکنه بعدا در صورتی که یکی از کدها بدرستی کار کرد اینجا اعلام بفرمایید دیگر دوستان نیز استفاده نمایند وگرنه باید منتظر موند دوستان پاسخگو باشند. ^_^

لینک به ارسال

شما میخواهید مطالبی که قبلا توی یک دسته ارسال شدن به طور اتوماتیک یک زمینه بهشون اضافه بشه یا نه میخواهید مطالبی که توی یک دسته خاص هستن زمینه دلخواه براشون نشون داده بشه؟

اگر مورد اول هست که مشکله و من چیزی ندیدم ولی اگر مورد دوم هست همونطور که دوستمون گفتن با دستور شرطی میشه انجامش داد.

در مورد توابع و دستورات شرطی جستجو کنید بحث شده.

لینک به ارسال

ببینید من نمیخوام چیزی زمینه دلخواه رو به مطالب یک سدته اضافه کنم فقط میخوام یک دسته یک زمینه دلخواه برای تمامی پست هاش داشته باشه که نیاز نباشه این زمینه رو هر بار وارد کرد!

ممنون

لینک به ارسال

خوب من دقیق متوجه نمیشم منظورو ولی میشه یه جور دیگه هم حل کرد این موضوع رو :

مثلا میتونید برای هر دسته یک ساختار ایجاد کنید.

مثال میزنم : یک سایت وردپرسی دارید . میخواهید مطالب افزونه های وردپرس دارای ادامه مطلب باشد ولی مطالب پوسته های وردپرس دارای ادامه مطلب نباشند !

ابتدا باید قابلیت ساختار رو به پوسته خودتون اضافه کنید :

function twentyfourteen_setup() {
/*
* Enable support for Post Formats.
* See http://codex.wordpress.org/Post_Formats
*/
add_theme_support( 'post-formats', array(
'aside', 'image', 'video', 'audio', 'quote', 'link', 'gallery',
) );
}
endif; // twentyfourteen_setup
add_action( 'after_setup_theme', 'twentyfourteen_setup' );

سپس باید چند فایل ایجاد کنید :

content.php

content-aside.php

content-audio.php

content-image.php

content-gallery.php

و غیره ( میتونید ساختارشو از داخل پوسته پیشفرض وردپرس ببینید و همینطور فایلهاشو )

بعد داخلش زمینه دلخواهتون رو اضافه کنید تا نمایش داده بشه.

حالا چطور بهش بفهمونیم که این پست مربوط به دسته بندی " افزونه های وردپرس " هست یا مربوط به دسته " پوسته های وردپرس " ؟

بسیار ساده هست . هنگام انتشار مطلب یک منوی جدید به زیر انتشار مطلب اضافه شده به اسم ساختار نوشته :

که میتونید یکی از گزینه های گالری - تصویر - استاندارد و غیره رو انتخاب کنید.

حالا ساختار گالری چیه و فایلش کجاست و اسمش چیه ؟

content-gallery.php

همچنین ساختار تصویر ؟

content-image.php

منظورتون اینطوری هست ؟ امیدوارم درست متوجه شده باشم منظورتونو. ^_^

لینک به ارسال

ببینید فرض کنید که من دو دسته دارم یکی درام یکی کمدی

تمامی مطالب دسته دارم بدون اینکه نیاز باشه برای هر کدوم زمینه دلخواه مورد نظر رو وارد کرد ، خودشون داشته باشن! به این دلیل که در دسته درام هستند خودشون به صورت پیشفرض دارای یک زمینه دلخواه باشن! (چند با با دقت بخونید متوجه میشین! :D )

اگر افزونه ای باشه که بشه برای همه مطالب یک دسته یک زمینه دلخواه قرار داد نیاز من برطرف میشع...

ممنون

لینک به ارسال

ببینید کلا گنگ ( نامعلوم - مجهول )صحبت میکنید بخاطر همین هست پاسخ درستی دریافت نمیکنید. ( یعنی توضیحات کاملی نمیدید )

مثلا شما میخواهید مطالب داخل دسته درام یک زمینه دلخواه به اسم " نام این فیلم درام است" داشته باشن . و میخواهید این عبارت توی تمام این نوع مطالب که در این دسته هستند نمایش داده بشند . شاید این چیزی که شما میخواهید اصلا زمینه دلخواه نیست فقط یک جمله هست که زیر هر مطلب بنویسه " نام این فیلم درام است" که باز هم از روش بالا میسر هست.

اما شما میخواهید برای تمامی مطالبتون این کار انجام بشه و لازم نباشه هی برید توی اون مطالب و ساختارشون رو بذارید روی مثلا گالری یا غیره . دقیقا فکر کنم منظور شما این باشه درسته ؟

مثل نمایش دادن تاریخ توی پست ها یا اسم نویسنده که توی هر پستتون تعریف شده هست و نمایش داده میشه .

من واقعا دیگه راه حلی از لحاظ کلی به ذهنم نمیرسه در حال حاضر شاید هم افزونه ای باشه در این رابطه ولی من اطلاع ندارم ( جستجو هم کردم ولی چیزی پیدا نکردم ) . مگر دوستان دیگر اگر تخصصی دارند یا راه حلی ساده بفرمایند . ( البته فکر کنم کار شما با افزونه قابل حل باشه - کد نویسی هم شاید بشه من نمیدونم و اطلاع ندارم )

لینک به ارسال

سلام

من واقعا نمیدونم چطور توضیح بدم که شما متوجه بشید!

فرض کنید که من به تعداد زیاد دسته دارم و هر دسته هم تعداد زیادی مطلب در خودش داره اگر افزونه ای باشه که برای همه مطالب از هر دسته یک زمینه دلخواه متفاوت قرار داد مشکل من حل میشه! به طوری که نیاز نباشه برای هر کدوم از مطالب یک دسته اون زمینه رو وارد کرد...

نمیدونم دیگه چطور توضیح بدم!! واقعن نمیدونم :(

لینک به ارسال

تا اینجا صحیح : تعداد زیادی دسته دارید و هر دسته هم تعداد زیادی مطلب

یه افزونه ای میخواهید که برای همه مطالب از هر دسته یک زمینه دلخواه متفاوت قرار بده.

سوالی پیش میاد ! این زمینه دلخواه متفاوت چطور وارد بشه ؟ یعنی از قبل وارد شده باشه ؟ یا هنگام انتشار پست وارد بشه ؟ یا از زمینه های دلخواه قبلی که وارد شده ,اضافه بشه ؟

در اصل نمیخواهید زمینه دلخواه اضافه کنید با این وجود !

شاید منظورتون اینه که توی زمینه های دلخواهتون کلمه ای به اسم : "درام" علاوه بر زمینه دلخواه خودش که وارد میشه اضافه بشه .

واقعا من متوجه نمیشم و سر در نمیارم از این مسئله شاید با یه نمونه عکس بشه حل کرد ( به قول ریاضی : معلوم ها رو یه طرف و مجهول ها رو به طرف دیگر میبریم شاید اینجوری بشه معادله مجهولتون رو حل کرد )

دوستان عزیز اگه در مورد این مطلب چیزی میدونند بگند چون چیزی نمیدونم دیگه از ادامه دادن این پست که بعدا اسپم بشه خودداری میکنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...