رفتن به مطلب

کد گوگل پلاس پی سی دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

کد گوگل پلاسی که سایت پی سی دانلود استفاده میکنه رو کسی داره ؟ البته منظورم اون کدی هستش که نوشته به این صفحه و به این سایت امتیاز بدین رو میخوام

نمونه : http://p30download.com/fa/entry/49853

لینک به ارسال

خداییش تو عمرم هیچی مثل آموزش قرار دادن دکمه گوگل + ندیدم توی سایت های آموزش وردپرس و مشابه ، خداییش اگر یه کلمه بنویسی دکمه گوگل + هزار تا مطلب میاد اما ما بازم شمارو دوست داریم :D یه دونه مال سایت خودمو میزارم ، برای تغییر رنگ و شکل میتونید استایل هارو تغییر بدید

<div style="border: 1px solid rgb(0, 174, 255); color: rgb(0, 0, 0); line-height: 20px; padding: 5px;border-radius:8px;-webkit-border-radius:8px; text-shadow: -1px 1px 0px rgb(241, 247, 249); font-size: 8pt; position: fixed; bottom: 15px; background-color: rgb(255, 255, 255); background-repeat: repeat; font-family: tahoma; text-align: center; left: 15px;" dir="rtl">
به آهنگباز امتیاز بده<br>
<!-- Place this tag in your head or just before your close body tag. -->
<script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/platform.js"></script>
<!-- Place this tag where you want the +1 button to render. -->
<div class="g-plusone" data-size="tall" data-href="http://ahangbaz.org"></div>
</div>

نمونه توی سایت

آهنگباز

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

سلام

میدونم این تاپیک مربوط به قبلا است اما یه درخواست داشتم

باید این کد رو در کجا قرار بدیم؟ با تشکر

لینک به ارسال

فرق نداره. Header.php بزار شما

ببخشید من کد نویسی اصلا نمیدونم

اما یه سوال داشتم ایا در صورت قرار گرفتن در Header گوگل پلاس در انتهای مطالب لود می شود چون بعضی وقتها گوگل پلاس دیر لود می شود!

لینک به ارسال

نه عزیز. اگه می خوای انتهای مطالبت لود کنی ساده ترین راه افرزونه هست.

Hupso sharing نصب کن

Sent from my Lenovo S5000-H using Tapatalk

لینک به ارسال

نه عزیز. اگه می خوای انتهای مطالبت لود کنی ساده ترین راه افرزونه هست.

Hupso sharing نصب کن

Sent from my Lenovo S5000-H using Tapatalk

نه منظور من این بود که اگر کاربر وارد سایت شد ابتدا تصاویر / مطالب و هر انچه که در سایت است لود بشود در انتها کد گوگل پلاس گوشه فراخوانی بشه! چون بعضی موقع ها گوگل پلاس دیر لود می شود !

حالا اخرین قسمتی که هر در هر سایت لود می شود و امکان قرار دادن کد در ان وجود دارد چیست؟

لینک به ارسال

گوگل پلاس میره زیر تصاویر اسلاید شو ها چیکار کنم بیاد محو نشه ؟

به خاطر درک بهتر یک توضیج کلی در مورد اجرا و تجزیه یک وب سایت توسط مرورگر میدم.

وفتی شما یک وب سایت رو توسط مرورگر باز میکنید ، این مراحل اتفاق میفته:

1.دریافت صفحه html

2.شروع تجزیه صفحه html

3.مواجه تجزیه گر با تگ <script> که به یک فایل خارجی اشاره داره

4.درخواست فایل اسکریپت خارجی توسط مرورگر ، در همین جال بلاک شدن تجزیه گر و توقف تجزیه سایر اجزای html

5.بعد از یک مدت زمانی فایل اسکریپت دانلود شده و متعاقبا فایل اجرا شده

6.تچزیه گر به تجزیه ادامه فایل html می پردازه.

همونطور که دید مرحله 4 اساسا بارگذاری سایت شما تا زمانی که فایل ها دانلود بشه متوقف میشه و این از نظر تجربه کاربری بسیار بد هست.

راه حل قدیمی : این هست که فایل های جاوا اسکریپت تون رو اخر <body> بزارید ، اینجوری اول کل صفجه لود میشه بعد فایل های جاوا اسکریپت دانلود میشن.

یک مشکلی که این روش داره ، برای سایت های با فایل های اسکریپت بزرگ اینکه فایل جاوا اسکریپت در سریع ترین زمان ممکن لود بشه از نظر کارایی حیاتی هست.

دیدید که یک سری سایت ها یک بخش هایی اش به جاوا اسکریپت وابسته هست ، تا زمانی که فایل جاوا اسکریپت لود نشه درست عمل نمیکنه ، حالا فکر کن اون سایت صفحه اش محتوای زیادی داشته باشه تا بخواهد اون صفحه دانلود بشه و کاربر کفری میشه.

راه حل مدرن : الان مرورگر ها از یک ویژگی async و defer پشتیبانی میکنن ، اینها نحوه کارشون به این صورت هست که میان به تجزیه گر میگن ، زمانی که اون فایل های جاوا اسکریپت در حال دانلود هست ، می تونی بری ادامه html رو تجزیه کنی ، به عبارت دیگه تجزیه گر بلاک نمیشه ، به صورت موازی کارشو انجام میده.

نمونه async

<script type="text/javascript" src="your_script1.js" async></script>
<script type="text/javascript" src="your_script2.js" async></script>

تو این حالت اسکریپت ها به صورت نا به همگام اجرا میشن ، یعنی به محض اینکه دانلود شدن اجرا میشن بدون بلاک کردن مرورگر. تو این حالت این احتمال وجود داری اسکریت دومی زودتر از اولی اجرا بشه.

در حال حاضر 80 درصد مرورگر ها از این حالت پیشتبانی میکنن. http://caniuse.com/#search=async

نمونه defer

<script type="text/javascript" src="your_script1.js" defer></script>
<script type="text/javascript" src="your_script2.js" defer></script>

تو این حالت اسکریپت به ترتیب اجرا میشن و مرورگر بلاک نمیشه ، بر خلاف async این جالت زمانی کل داکیومنت لود شد ، اسکریپت ها اجرا میشن.

در حال حاضر 88 درصد مرورگر ها از این حالت پشتیبانی میکنن. http://caniuse.com/#search=defer

نتیجه گیری

بهترین مکتن برای قرار دادن اسکریپت تو صفحه ، بخش <head> به همرا استفاده از async یا defer هست .

خوبیش اینکه هنوز هم سایتتون برای اون 20 درصد مرورگرهایی گه از این ویژگی ها پشتیبانی نمیکنن به درستی لود میشه و در عین حال برای اون 80 درصد دیگه بهینه هست.

ببخشید من کد نویسی نمیدونم اگر بخوام این دو مورد رو به این گوگل پلاس اضافه کنم کدش چی میشه؟

ویرایش شده توسط amator
لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...
در در 7/19/2015 at 12:04، amator گفته است :

گوگل پلاس میره زیر تصاویر اسلاید شو ها چیکار کنم بیاد محو نشه ؟

ببخشید من کد نویسی نمیدونم اگر بخوام این دو مورد رو به این گوگل پلاس اضافه کنم کدش چی میشه؟

دوستمون کامل راهنمایی کردن کار خاصی نداره شما باید async رو به تگ script فراخوانی فایل سورس API جاوا اسکریپت plusone.js اضافه کنید تا همزمان با لود قالب به صورت موازی با قالب لود بشه 

<script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/plusone.js" async></script>

ولی این ویژگی فقط واسه سورس هایی کاربردی تره که روی قالب سایت هنگام لود شدن اثر میذاره میذارن ، و واسه بقیه فایل ها اصلا ضروری نیست و  برعکس پیشنهاد میشه برای باقی فایل ها از defer استفاده بشه که بعد از  لود کامل HTML فعال بشن .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...