رفتن به مطلب

جذب همکار, مترجم و فارسی ساز قالب وردپرس

d-t.c

پست های پیشنهاد شده

سلوم به روی ماهتون

آقا من یه سایت وردپرسی دارم که توش قالب و از این چیزا میزارم البته بعضی هاشونو برا فروش.

من هنوز از سایتم یک سال نگذشته که رتبه خوبی پیدا کرده و بازدید خیلی بهتری.

من الان دست تنهام و دانش آموز هم هستم(رشته ریاضی). دیگه وقت نمیکنم یه قالب بزارم.

البته تابستونی که تعظیل بودم فقط تو دو ماه 150000 تومان درَآمد داشتم :D

خب الان میخوام برا خودم شریک بتراشم. آقا قالب های حرفه ای رو من بهش میدم که بیشترشون حتی راست چینم هستن و اون فقط باید ترجمه اش کنه.

و میزارم تو سایت برا فروش هر چند تا فروش داشت به همون اندازه پورسانت توپی بهش میدم

البته خیلی باید مذاکره کنیم

هر کس میتونه بگه تا مذاکرات رو شروع کنید.

فقط اینو بهتون بگم که اگه شریک بشید اصلا ضرر نمیکنید

با تشکر بنده :)

لینک به ارسال

این هم درصد برای کار

اگه قالب رو خودت از تم فارست بخری و راست چین و ترجمه کنی و بخش های تنظیمات و برگه ساز رو ترجمه و راست چین کنی: 75 درصد

اگه فقط ترجمه کنی: 25 درصد

اگه فقط راست چین کنی: 35 درصد

اگه راست چین و ترجمه کنی:50 درصد

لینک به ارسال

مجبور تاپیک رو آپ کنم.

چون دو روز گذشت و جوابی نگرفتم!

البته اگه این بار هم جواب نگرفتم دیگه تاپیک رو آپدیت نمیکنم

از مدیران عزیز هم عذرخواهی میکنم :)

لینک به ارسال

درود بر شما,

بالاخره شما دنبال همکار هستید یا مترجم یا فارسی ساز قالب ؟

اگه میخواهید موفقیت خوبی داشته باشید بنظرم بهتره کلا یه تیم طراحی داشته باشید و کمی حرفه ای باشید فقط ایدتون این نباشه از سایت themefrost و از این قبیل سایتا پوسته بگیرید و ترجمه کنید ,ایده های جالب بدید .

تیم طراحی تشکیل شده است : گرافیست ها , سورس نویس ها , هسته نویس ها ( برای اعمال تغییرات روی وردپرس برای پوسته ) , افزونه نویس ها . :| کلا 7 خان رستم رد بشه حله ( اینطوری بهتون میگن بابا نامبر وان ! )

میخوای من کمکت می کنم فقط در حد توانم و در حد راهنمایی و در حد ایده دادن . ( باور کن ایده های خوبی میدن مثلا میگم یه قالب بساز بال و پر داشته باشه ... امکاناتش هم طوری باشه که مثله افزونه all in seo که دیدی چطوره ؟ وقتی وارد پنل مدیریت میشی طرف ندونه اول کدوم قسمتو باید تنظیم کنه ! )

خوب بود نه ؟ :lol: میدونستم.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

درود بر شما,

بالاخره شما دنبال همکار هستید یا مترجم یا فارسی ساز قالب ؟

اگه میخواهید موفقیت خوبی داشته باشید بنظرم بهتره کلا یه تیم طراحی داشته باشید و کمی حرفه ای باشید فقط ایدتون این نباشه از سایت themefrost و از این قبیل سایتا پوسته بگیرید و ترجمه کنید ,ایده های جالب بدید .

تیم طراحی تشکیل شده است : گرافیست ها , سورس نویس ها , هسته نویس ها ( برای اعمال تغییرات روی وردپرس برای پوسته ) , افزونه نویس ها . :| کلا 7 خان رستم رد بشه حله ( اینطوری بهتون میگن بابا نامبر وان ! )

میخوای من کمکت می کنم فقط در حد توانم و در حد راهنمایی و در حد ایده دادن . ( باور کن ایده های خوبی میدن مثلا میگم یه قالب بساز بال و پر داشته باشه ... امکاناتش هم طوری باشه که مثله افزونه all in seo که دیدی چطوره ؟ وقتی وارد پنل مدیریت میشی طرف ندونه اول کدوم قسمتو باید تنظیم کنه ! )

خوب بود نه ؟ :lol: میدونستم.

شما کلا تو خیالاتت زندگی میکنی؟ خوش به حالت

من چند وقته دنبال یه مترجمم پوستم کنده شد آخرش پیدا نکردم.

آخه خودت باشی با من تیم تشکیل میدی؟نه واقعا!!

ـــــــــــــــــــــــ

این ایده هایی هم که گفتی 100 برابر بهترشو خودم دارم ولی تا تیمی نباشه آدم نمیتونه عملیشون کنه.. با این حالی که خودمم سرم شلوغ تر شده دیگه فکر نکنم به هیچ وجه بتونم عملیشون کنم.

فعلا همین قالب های تم فارست وقت نمیکنم ترجمه کنم چه برسه به طراحی! :lol:

لینک به ارسال

نه بحث خیالات نیست ,اتفاقات منظور من یه چیز دیگری بود.

منظورم ایده های نو و جدید هست که دارای جذابیت و زیبایی و همچنین سادگی در کار کردن باهاش باشه.

مگر یک طراحی چقدر وقت گیر هست ؟ بیشترین زمان بر روی طراحی و پیاده سازی اون بر روی کاغذ هست که ببینید میخواید چیکار کنید.

سپس گرافیک اون و در نهایت کد نویسی که این قسمت زمان کمتری میبره نسبی به بقیه. ( هر چند که توی ایران بر عکس این قضیه اتفاق میوفته )

میتونم بهت یه ایده بدم و باهات همکاری داشته باشم طوری که سایتت از سایت رسمی وردپرس هم بهتر بشه .

فعلا بذار ببینیم چند نفر پیدا میشه برای اینکار :lol: . دیگر دوستان همکاری مادی دارند یا معنوی .

• امتیاز 2
لینک به ارسال

نه بحث خیالات نیست ,اتفاقات منظور من یه چیز دیگری بود.

منظورم ایده های نو و جدید هست که دارای جذابیت و زیبایی و همچنین سادگی در کار کردن باهاش باشه.

مگر یک طراحی چقدر وقت گیر هست ؟ بیشترین زمان بر روی طراحی و پیاده سازی اون بر روی کاغذ هست که ببینید میخواید چیکار کنید.

سپس گرافیک اون و در نهایت کد نویسی که این قسمت زمان کمتری میبره نسبی به بقیه. ( هر چند که توی ایران بر عکس این قضیه اتفاق میوفته )

میتونم بهت یه ایده بدم و باهات همکاری داشته باشم طوری که سایتت از سایت رسمی وردپرس هم بهتر بشه .

فعلا بذار ببینیم چند نفر پیدا میشه برای اینکار :lol: . دیگر دوستان همکاری مادی دارند یا معنوی .

:D

عجب

ببین خودت قضاوت کن:مردم قالبی که من طراحی میکنم رو دوست دارند یا اون قالبی که چند طراح حرفه ای خارجی روش کار کردند و در عمل هم از قالب من بهتر است رو دوست دارند؟

متاسفانه طراح های ایرانی با هم همکاری ندارند و همین سبب شده که همیشه محصولات خارجی ها بهتر باشه و در ذهن مردم هم همین نقش بسته.

به هر حال, من میتونم وقتی رو که روی طراحی یک قالب میزارم رو روی ترجمه چند قالب بزارم که هم خرید بهتری دارند و هم کارایی بهتر!

خب متاسفانه من توی همین کار هم وقت کم دارم و این شد که دنبال همکار میگردم!

البته فعلا چند نفری پینهاد رو قبول کردن ولی بعدش چیزی رو خواستن که همکاری رو بهم زده.

ــــــــــــــــــ

خواست اصلی من از همکار این نیست که سایت خیلی محبوبی دارم و میخوام گسترشش بدم.

من میخوام از همین ابتدا که سایتو زدم با یکی که واقعا با معرفت باشه همکار بشم و تا اخرش شریک بمونیم و تو حرفه وردپرس بهترین بشیم!.که همچین فردی نیست! :D

لینک به ارسال

بله همینطور هست متاسفانه . بخاطر همین محصولات خارجی همچنان پیشتاز هستند و ما همیشه چند پله از اونها عقبتر هستیم.

اما میتونید پیشتاز باشید از خارجی ها چیزی که بی شک نمیشه انکارش کرد حداقل از لحاظ طرح و گرافیک از اونا بهتریم. ( درسته به حرفه ای و کار اونا نمیرسیم یا اگه میرسیم خوب نیست ولی اینو دیگه سرتر هستیم )

خوبه بگرد .. من که گشتم پیدا نکردم حتی تو جبیم :lol:

خوب منم قبول کردم ( در حد 50 50 منصفانست نه ؟! :lol: ) چیزی که نخواستم ...

منم همکار قبول میکنما ... ( البته 99.9 من / 0.1 همکار ) :lol: خیلی منصفانست ...

===========================

استغفرالله پس شما به عنوان وردپرس کار حرفه ای چی هستید ؟ :lol:

لینک به ارسال

بله همینطور هست متاسفانه . بخاطر همین محصولات خارجی همچنان پیشتاز هستند و ما همیشه چند پله از اونها عقبتر هستیم.

اما میتونید پیشتاز باشید از خارجی ها چیزی که بی شک نمیشه انکارش کرد حداقل از لحاظ طرح و گرافیک از اونا بهتریم. ( درسته به حرفه ای و کار اونا نمیرسیم یا اگه میرسیم خوب نیست ولی اینو دیگه سرتر هستیم )

خوبه بگرد .. من که گشتم پیدا نکردم حتی تو جبیم :lol:

خوب منم قبول کردم ( در حد 50 50 منصفانست نه ؟! :lol: ) چیزی که نخواستم ...

منم همکار قبول میکنما ... ( البته 99.9 من / 0.1 همکار ) :lol: خیلی منصفانست ...

===========================

استغفرالله پس شما به عنوان وردپرس کار حرفه ای چی هستید ؟ :lol:

عجبا!

مثل اینکه خوشی زده زیر دل شما :) دست از شوخی بر نمیدارید!

خب میتونیم طرح رو خودمون بزنیم و با قالب های اونا مخلوطش کنیم: به به چی از کار در بیاد خدا میدونه :lol:

به هر حال اگه همکاری میکنی بسم الله

اگه هم فقط شوخی میکنی که روحت شاد باشه :D

راستی {منم همکار قبول میکنما ... ( البته 99.9 من / 0.1 همکار ) :lol: خیلی منصفانست ...} خییلی منصفانه است جون عمت :D

لینک به ارسال

جالبه همه کسانی که در این پست فعالیت دارند با سابقه هستند و قوانین میدونند که بخش خرید و فروش یعنی فقط درخواست و بقیه خصوصی

دفعه قبل پست پاک سازی شد اما ایند دفعه میبندم و بایگانی تا کمی دقت کنید

• امتیاز 1
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...