رفتن به مطلب

نمایش مطالب پربازدید به همراه تصویر شاخص

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان لطفا افزونه ایی رو برای نمایش مزالب پربازدید روز و هفته و ماه به صورت جداگانه معرفی کنید که کدهای هر بخش رو به صورت جداگانه ارائه بده یعنی برای پربازدید روز یه کد برای پر بازدید هفته یه کد برای پر بازدید ماه یه کد چون میخام کدهای تصویر شاخص رو بهش اضافه کنم و برای هر کدوم از بخش ها عنوان مطلب رو به همراه تصویر شاخصش قرار بدم.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

برای نمایش مطالب پربازدید از افزونه mostpopular استفاده میکنم اما با چندتا مشگل روبرو شدم.

1 - تصویر شاخص با پست هماهنگ نیست یعنی تصویری که نشون میده ماله اون پستی که معرفی میکنه نیست.

2 - مطالب پربازیدد رو با وجود اینکه براش تعریف کردم بر اساس بازدید نشون بده بازهم بر اساس دیدگاه نشون میده.

کدهاش هم ایناست .

<?php the_post_thumbnail(array(50,50), array ('class' => 'alignleft')); ?>
<?php if (function_exists('wpp_get_mostpopular')) wpp_get_mostpopular("range=daily&order_by=views&limit=10"); ?>

لطفا راهنمایی کنید ممنون

لینک به ارسال

ایتن یک تکه کد که کافی نیست

افزونه اش چی بوده و یا اگر هک داشته هک کامل رو بگذارید

اگر با همین یک تکه کد اینهمه کار می کنه باز جای شکرش باقیه :D

لینک به ارسال

افزونه اش popular post هست و همین یه تیکه کد بیشتر نیست اگه کد خاصی دارید راهنماییم کنید و بزارید برام ممنون میشم

لینک به ارسال

سلام دوستان چه طوری میتونم مطالب پربازدید روز هفته و ماه رو به همراه تصویر شاخص در وردپرس نشون بدم ؟لطفا اگه کد و یا افزونه خاصی هست راهنمایی کنید

لینک به ارسال

کل افزونه با این کد کار می کنه؟

من کد خاصی ندارم ولی هرچه فکر می کنم این کد بعیده بتونه بازدید ها رو بشماره - اونها رو دسته کنه و طبق اولویتی که می خواهید سورت کنه و بعد عناوینشون رو توی سایدبار چاپ کنه

تازه بخش تنظیمات هم داشته باشه

لینک به ارسال

افزونه با این کد باید کار کنه ! البته انطور که دوستان میگن ( با جستجو در نت بهش رسیدم )

<?php if (function_exists('wpp_get_mostpopular')) wpp_get_mostpopular("range=daily&order_by=views&limit=10"); ?>

با range مدت زمان رو مشخص میکنیم و با order_by نوع مرتب سازی که میتونه دیدگاه ها باشه و یا بازدید الان گزاشتم بازدید ولی بر اساس بازدید لیست نمیکنه تعدادش هم 10 تاست.

میخام مطالب پربازدید رو به همراه تصویر شاخص نشون بدم مثل سایت بیتوته www.beytoote.com

لینک به ارسال

این کد فراخوانیه باید کد سازنده را در خود افزونه پیدا کنید تا بشه توش تغییرات داد

ممکنه بشه ده صفحه کد را با یک خط خوند ولی اون خط نتیجه کارکرد اون ده صفحه خواهد بود

لینک به ارسال

سلام دوستان چه طوری میتونم مطالب پربازدید روز هفته و ماه رو به همراه تصویر شاخص در وردپرس نشون بدم ؟لطفا اگه کد و یا افزونه خاصی هست راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز

اول یک انتقاد کنم و بعد جوابتونو با تاپیکی که شما در انجمن جستجو نکردید میدم.

انتقاد : بهتر نبود تا از همون تاپیک هایی که زدید مطلبو پیگیری میکردید تا هم مرجع کاملی باشه هم زودتر به جوابتون برسید؟

منظورم اینجا و اینجا است.

جواب : در نهایت پاسخ شما در این تاپیک توسط Morteza عزیز داده شده.

لطفاً اگر مشکلی بود در همین تاپیک مطرح کنید و پیگیر باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...