رفتن به مطلب

سوال مهم درباره دوباره نصب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

میشه وردپرس رو دوباره نصب کرد و اطلاعات پاک نشه؟

اگه همون دیتابیس قبلی رو وارد کنم کافی هست یا باید کار دیگه ای انجام بدم؟

لینک به ارسال

این تایپیک رو خوندم و انجام دادم

و دوباره وردپرس رو نصب کردم ولی باز همون ارور رو هنگام ورود به پیش خوان میده و سایت هم باز نمیشه

ارور زیر رو میده وقتی میخوام وارد پیشخوان بشم

Notice: Trying to get property of non-object in /home/farsar/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 581

Notice: Trying to get property of non-object in /home/farsar/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 583

Notice: Trying to get property of non-object in /home/farsar/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 584

Notice: Trying to get property of non-object in /home/farsar/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 586

Notice: Trying to get property of non-object in /home/farsar/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 581

Notice: Trying to get property of non-object in /home/farsar/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 583

Notice: Trying to get property of non-object in /home/farsar/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 584

Notice: Trying to get property of non-object in /home/farsar/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 586

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/farsar/public_html/wp-includes/pluggable.php:581) in /home/farsar/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 680

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/farsar/public_html/wp-includes/pluggable.php:581) in /home/farsar/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 681

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/farsar/public_html/wp-includes/pluggable.php:581) in /home/farsar/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 682

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/farsar/public_html/wp-includes/pluggable.php:581) in /home/farsar/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 881

لینک به ارسال

با سلام

پوشه wp-includes درون هاست را تغییر نام دهید! و دوباره اپلود کنید ببینید مشکل حل میشه!! اگه نشد به حالت قبل برگردونید

لینک به ارسال

پوشه های هسته را دستکاری نکنید

شما فقط در پوشه ی wp-content می تونید تغییرات ایجاد کنید

برای رفع ارورهاتون لطفا اول جواب بدید که وردپرس را در کجا دارید نصب می کنید

دامین اصل یا ساب دامین

هاست یا لوکال

و بعد اینکه چه تعداد افزونه دارید اگر کمند اسماشون رو هم بنویسید و تا رفع ارور ها قالبتون رو از دیفالت تغییر ندید اگر الان هر قالب دیگه ای بهش معرفی شده قالب را از پوشه ی themes حذف کنید (دانلود و پاک) تا به طور خودکار قالب دیفالت رو بشناسه

پاسخ سئوالها را بدید تا باقی را عرض کنم

لینک به ارسال

سلام اين مشكل مربوط به وردپرس بنده بود كه اقا ميلاد زحمت كشيد و اينجا مطرح كرد اقا مرتضي زحمت كشيدند مشكل ارور ها رو حل كردن و كلا از بحث نصب وردپرس بيايم بيرون.الان مشكل اصلي بنده اينه كه هرچي يوزر و پس رو توي پيشخوان وارد ميكنم ميزنه اشتباهه و وقتي ميزنم كه فراموش كردم لينك واسه ايميلم ارسا ل نميكنه!!!!!

لینک به ارسال

پوشه های هسته را دستکاری نکنید

شما فقط در پوشه ی wp-content می تونید تغییرات ایجاد کنید

برای رفع ارورهاتون لطفا اول جواب بدید که وردپرس را در کجا دارید نصب می کنید

دامین اصل یا ساب دامین

هاست یا لوکال

و بعد اینکه چه تعداد افزونه دارید اگر کمند اسماشون رو هم بنویسید و تا رفع ارور ها قالبتون رو از دیفالت تغییر ندید اگر الان هر قالب دیگه ای بهش معرفی شده قالب را از پوشه ی themes حذف کنید (دانلود و پاک) تا به طور خودکار قالب دیفالت رو بشناسه

پاسخ سئوالها را بدید تا باقی را عرض کنم

سلام.من از طرف عرشیا جان جواب میدم

روی هاست و دامین اصلی نصب شده

افزونه که بیشتر افزونه هارو فکر کنم نصب کرده باشه و اگه بخواد بگه تو انجمن جا نمیشه :D

و العان تنها مشکلش همین طور که خود عرشیا گفتن اینه که نام کاربری و رمز و ایمل رو میگه اشتباهه.چجوری میتونه نام کاربری و رمز و ایمیل رو تغیر بده؟

ویرایش شده توسط @milad
لینک به ارسال

العان = الان

به phpmyadmin که از کنترل پنل سایت دسترسی دارید وارد شوید روی گزینه ی wp_user بزنید تا جدولش باز بشه کاربر شماره 1 (id) را بیابید در ستون ایمیل ایملش نوشته شده و در ستون نام ورود هم نام کاربریش ولی پسوردش خوانا نیست

با زدن روی آیکوئن مداد یا edit آدرس ایمیل را به هر آدرس ذیگه ای که دارید تغییر بدید و ذخیره کنید

به صفحه ی ورود برگردید و تقاضای پسورد جدید بدهید (فراموشی رمز)

ایمیلی که وارد phpmyadmin کردید را چک کنید اگر مشکل رفع نشده بود

به ftp هاست بروید اگر فایل error دارید چند خط آخرش را کپی کنید اینجا و اگر نه

اول از سرور مطمئن بشید که اجازه ارسال ایمیل را دارید یا نه اگر داشتید

به پوشه ی افزونه ها بروید افزونه های امنیتی خود را تغییر نام دهید و همینطور افزونه هایی که به ارسال ایمیل مربوط می شوند و دوباره مرحله درخواست رمز را تکرار کنید

لینک به ارسال

تست میکنیم و خبرشو میدیم که درست شد یا نه

مرسی

العان = الان

والا من میگم العان نه الان :rolleyes:

با زدن روی آیکوئن مداد یا edit آدرس ایمیل را به هر آدرس ذیگه ای که دارید تغییر بدید و ذخیره کنید

ذیگه ای = دیگه ای :D

لینک به ارسال

العان = الان

به phpmyadmin که از کنترل پنل سایت دسترسی دارید وارد شوید روی گزینه ی wp_user بزنید تا جدولش باز بشه کاربر شماره 1 (id) را بیابید در ستون ایمیل ایملش نوشته شده و در ستون نام ورود هم نام کاربریش ولی پسوردش خوانا نیست

به صفحه ی ورود برگردید و تقاضای پسورد جدید بدهید (فراموشی رمز)

ایمیلی که وارد phpmyadmin کردید را چک کنید اگر مشکل رفع نشده بود

به ftp هاست بروید اگر فایل error دارید چند خط آخرش را کپی کنید اینجا و اگر نه

اول از سرور مطمئن بشید که اجازه ارسال ایمیل را دارید یا نه اگر داشتید

به پوشه ی افزونه ها بروید افزونه های امنیتی خود را تغییر نام دهید و همینطور افزونه هایی که به ارسال ایمیل مربوط می شوند و دوباره مرحله درخواست رمز را تکرار کنید

ممنون از راهنمایی من همه ی این کارا رو انجام دادم نشد

هیچ فایل اروری هم نبود فقط یه فایل داخل ftp بود که محتویات اینه

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/strict.dtd">
<html>
<head>
<title>500 Internal Server Error</title>
<style type="text/css">
.errortype {
font-family:verdana,arial,helvetica,clean,sans-serif;
font-size:x-large;
font-weight:bold;
}
.errormessage {
font-size:large;
whitespace:pre;
margin-left:20px;
}
p.errormessage { color:#ff0000; }
.serverinfo {
font-size:medium;
}
</style>
</head>
<body>
<h1 class="errortype">Internal Server Error</h1>
<p class="errormessage">500<pre>Could not open document: /home/farsar/public_ftp/.ftpquota: Permission denied</pre></p>
<hr>
<address class="serverinfo">cpsrvd/11.32.4.15 Server at fars-archery.ir</address>
</body>
</html>

ولی هنوز نمیدونم اجازه ارسال ایمیل دارم یا نه ولی از توی دیتابیس یک کاربر ساختم و وقتی زدم رمز فراموش کردم لینک واسه میلم ارسال شد البته این فقط وااسه کاربر بود واسه ادمین نمیاد پس درکل فکر کنم اجازه ارسال میل دارم

پلاگین امنیتی هم فقط همون کپچا داشتم که اونم غیر فعال هست

ویرایش شده توسط arshia
لینک به ارسال

اگر برای کار میاد امکان نداره برای ادمین نیاد.

امکان داره ایمیل ارسالی به شما به پوشه اسپم یا bulk میره.

لینک به ارسال

خوب چند تا خبر جدید هست

من دوباره امتحان کردم یک کاربر از دیتابیس ساختم و واسش پسورد و ایمیل قرار دادم وقتی که از پیشخوان خواستم لاگین کنم زد رمز اشتباهه

زدم فراموشی رمز واسه ایمیلم یک لینک ارسال شد روی لینک که کلیک میکنم میره و ارور میده (ببخشید کلید درست نیست)

حالا به نظرتون قضیه چیه؟؟

لینک به ارسال

مشخصات سایتتون رو پ.خ کنید تا بانک شما رو بررسی کنم.

اقا مرتضی مثل اینکه شما پیغام خصوصی ها رو نمیخونی بنده مشخصات سایت و اطلاعات رو پ خ کردم

زحمت بکشید لطفا ای دی یاهو یا هر چیز دیگه رو به من بدید تا راحت تر بتونیم در تماس باشیم و اینجا پست نزاریم :rolleyes:

لینک به ارسال

اجازه بدید آقا مرتضی سر فرصت سایتتون رو بررسی می کنند

کمی صبور باشید ایشون سزشون خیلی شلوغه جدا از تمام درخواست های اینجا زندگی اعضا و مدیران از مسیر دیگه ای تامین می شه

و من فکر می کنم مربوط به افزونه هاتون می شه افزونه های امنیتی تنظیماتی رو از دیفالت خارج می کنند که برای برگردونشون می بایست اول افزونه را از مسیرش غیر فعال کرد و اجازه داد تا تغییرات را خودش اصلاح کنه بعد تغییرات رو روی باقی سایت اعمال کرد

در هر حال آقا مرتضی که بررسی کنند صد در صد مشکل رفع می شه

باشه اقا ایمان .از العان به بعد به العان میگم العان . نه ببخشید میگم الان !!! :rolleyes:

ولی به نظر من العان درسته.اصلا یه نظر سنجی تو انجمن بزارید کهالعان درسته یا الان :D

به دبیر ادبیاتتون سلام برسون

لینک به ارسال

دوستان ممنون میشم بحث اصلی تاپیک ادامه پیدا کنه. پست های اضافه حذف شدند.

اقا مرتضی مثل اینکه شما پیغام خصوصی ها رو نمیخونی بنده مشخصات سایت و اطلاعات رو پ خ کردم

زحمت بکشید لطفا ای دی یاهو یا هر چیز دیگه رو به من بدید تا راحت تر بتونیم در تماس باشیم و اینجا پست نزاریم :rolleyes:

سلام

آدرس سایت رو نداده بودید.

احتمالا مشکلی توی دیتابیس دارید. برای همین مشخصات رو خواستم تا دیتابیس رو نگاهی بندازم.

لینک به ارسال

جای تعجب نداره!

شما ده ها افزونه نصب کردید. دیتابیس وردپرس شما تیبل های اضافه زیادی داره.

هسته وردپرس و یا دیتابیس شما آسیب دیده.

لینک به ارسال

اقا مرتضي الان حدود يك سال هست كه بنده اصلا دست به وردپرس نزدم نه پلاگيني نصب كردم و نه قالبي.....چرا بعد از اين همه مدت حالا يك دفعه اي اينجوري شده؟دركل بگذريم از اينها چاره چيه؟راستي ممنون از اينكه زحمت مي كشيد

لینک به ارسال

اقا مرتضي الان حدود يك سال هست كه بنده اصلا دست به وردپرس نزدم نه پلاگيني نصب كردم و نه قالبي.....چرا بعد از اين همه مدت حالا يك دفعه اي اينجوري شده؟دركل بگذريم از اينها چاره چيه؟راستي ممنون از اينكه زحمت مي كشيد

ببخشید اگر دخالت می کنم هرچیزی امکان ایجاد خرابی را ممکن می کند از جمله مسدود شدن یک سایت پشتیبانی کننده - ورود یک کد مخرب از طریق باکس های ورودی مثل نظرات یا فرم ارسال مطلب - تاریخ مصرف دار بودن یک افزونه و غیر رایگان بودن (نال شده یا کرک شده) یک افزونه یا قالب .... و هیچ برنامه زمان بندی مشخصی نمی شه براش تعریف کرد

لینک به ارسال

خیر

همونطور که بالاتر گفتم احتمال زیاد مشکل از هسته و دیتابیس شماست که این نوع مشکلات براحتی قابل حل نیست.

شما یکبار وردپرس رو دستی حذف و نصب کنید. ببینید تغییری میکنه؟

لینک به ارسال

خیر

همونطور که بالاتر گفتم احتمال زیاد مشکل از هسته و دیتابیس شماست که این نوع مشکلات براحتی قابل حل نیست.

شما یکبار وردپرس رو دستی حذف و نصب کنید. ببینید تغییری میکنه؟

من که زیاد وارد نیستم ولی میخوام از این اموزش استفاده کنم

http://www.line97.com/1389/11/install-wp-on-host/

حالا یه سوال....

واسه اینکه اطلاعات قبلی مثل پست ها و کامن ها و اطلاعات دیگه پاک نشه باید چیکار کنم؟؟

لینک به ارسال

اینجا هم کامل توضیح دادم

در مورد نصب و یا بروزرسانی دستی وردپرس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...