رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد ایندکس سایت

kh26127

پست های پیشنهاد شده

باسلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

من یک سایتی بر پایه وردپرس ساختم بعد داخل گوگل هم ثبتش کردم و لی زمانی که سرچ میزنم فقط لینک اصلی سایت رو میاره ببخشید قصد تبلیغ ندارم و لی اسم سایتم پایگاه اسلامی قرائت هست زمانی که میزنم فقط آدرس ایندکس سایت رو میاره مطالب رو نمیاره حتی زمانی که لینک یا آدرس سایت رو میزنم همینجوریه و لی مثلا اگه قرار بود اینجوری باشه چرا بعضی از کلمات رو میزنی کل سایت هایی که اون کلمه توش هست رو میگه الان میشه من رو را هنمایی کنید اگر هم منظورم رو متوجه نشدید امتحان کنید

سرچ در گوگل:پایگاه اسلامی قرائت

آدرس اصلی:gheraat313.ir

لینک به ارسال

باسلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

من یک سایتی بر پایه وردپرس ساختم بعد داخل گوگل هم ثبتش کردم و لی زمانی که سرچ میزنم فقط لینک اصلی سایت رو میاره ببخشید قصد تبلیغ ندارم و لی اسم سایتم پایگاه اسلامی قرائت هست زمانی که میزنم فقط آدرس ایندکس سایت رو میاره مطالب رو نمیاره حتی زمانی که لینک یا آدرس سایت رو میزنم همینجوریه و لی مثلا اگه قرار بود اینجوری باشه چرا بعضی از کلمات رو میزنی کل سایت هایی که اون کلمه توش هست رو میگه الان میشه من رو را هنمایی کنید اگر هم منظورم رو متوجه نشدید امتحان کنید

سرچ در گوگل:پایگاه اسلامی قرائت

آدرس اصلی:gheraat313.ir

دوت عزیر چندوقته راه انداختیش؟؟ انتظار نداشته باش همین که راه انداختیش یهو گوگل بیاردش بالا

منظورت را هم خیلی بد میرسونی

اگر منظورت اینکه مثلا مث سایت من وقتی آدرسش را سرچ میکنی یه سری از لینک ها به تگ ها و دسته های من هم زیر لینک سایت نشون میده منظورت است که باید از این لینک ها ورودی زیادی نسبت به باقی لینک هات داشته باشی مثلا بازدید روی یکی از تگ هات را ببری بالا تا با اون تگ سایتت را نشون بده

منظورت را واضحتر بگو تا شاید بهتر تونستم کمکت کنم

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

در انتخاب عنوان دقت کنید.

//ویرایش شد.

من بررسی کردم. مشکل خاصی نیست و طبق گفته دوست عزیزمون باید یه مقدار صبر کنید. معمولا یکی دو ماه اول یه سری مشکلات هست. کم کم حل میشه.

لینک به ارسال

سلامی دوباره رفقا

سایت حدود سه ماهه راه اندازی شده ولی شما یکبار آدرس سایت رو تو گوگل بزنید ببینید از این سایت مطالب رو میاره؟

من هر کاری کردم نتونستم بیارم

(زمانی که آدرس یا نام سایت در گوگل سرچ میشود فقط ایندکس صفحه هست نه چیز دیگه ولی من میخوام چیز هایی دیگه که تو سایتم هست رو بیاره)

اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلامی دوباره رفقا

سایت حدود سه ماهه راه اندازی شده ولی شما یکبار آدرس سایت رو تو گوگل بزنید ببینید از این سایت مطالب رو میاره؟

من هر کاری کردم نتونستم بیارم

(زمانی که آدرس یا نام سایت در گوگل سرچ میشود فقط ایندکس صفحه هست نه چیز دیگه ولی من میخوام چیز هایی دیگه که تو سایتم هست رو بیاره)

اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید

چی میخوای از سایتت ببینی؟؟؟

مثلا مثل عکس زیر تو سرچ از سایتت ببینی؟

post-1146-0-75833000-1414648273_thumb.jp

لینک به ارسال

سلام

نه میخوام مطالبی که میزارم بیاد از افزونه سئو هم استفاده میکنم ولی تاثیری نداره

میخوام لینک ها مطالب تصاویر کلمات کلیدی و.... رو که سرچ میکنی سایت رو بیاره صفحه اول بودن که مهم نیست برام میخوام فقط بیاره

شما مثلا کلمه تبیان رو که سرچ میکنی هزارتا پست میاره ولی من 100 تا پست دارم فقط آخریش میاد اونم تو ایندکس سایت شما سرچ کنی متوجه میشی آدرس رو هم سرچ کنی بد نیست

لینک به ارسال

چی میخوای از سایتت ببینی؟؟؟

مثلا مثل عکس زیر تو سرچ از سایتت ببینی؟

سلام دوست عزیز این دقیق سوال منه

این عکسی که شما گذاشتید تا اونجا که می دونم بهشون می گن سایت لینک چطوری می تونیم این سایت لینک ها را بسازیم؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز این دقیق سوال منه

این عکسی که شما گذاشتید تا اونجا که می دونم بهشون می گن سایت لینک چطوری می تونیم این سایت لینک ها را بسازیم؟

سلام

اینها را شما نمی سازید بلکه وقتی گوگل ببینه روی این دسته یا تگ ورودی زیادتری از گوگل داری برات اینجوی نمایش میده.

می تونی چند تا لینک روی دسته و یا تگ هم بگیری و یا بودجه داری لینک روی دسته یا تگ مورد نظرت بخری

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...