رفتن به مطلب

عدم ورود به مدیریت وردپرس بعد از تعویض یوزر و رمز وردپرس

majid135

پست های پیشنهاد شده

باسلام

من تو سایتم اصلا صفحه و لینک عضویت قرار ندادم و نمیدونم چطور نزدیک سی نفر با اسامی نا معلوم مثل hfjkoydrfs ثبت نام کرده بودن و وقتی سرورم قطع شد تیکت زدم به مدیر هاست گقت بخاطر کاربرانت هست اونا کاری کردن از منابع هاست زیاد استفاده بشه و به سرور فشار و قطع بشه و بعد از سرور پارس برام دوباره سرور رو وصل کردن و گفتند که آی بی اونارو مسدود کردن و مشکل حل شد منم برای اینکه دوباره این مشکل پیش نیاد تمام کاربران سایتم رو حذف کردم و فقط شناسه خودم رو گذاشتم و بعد از php admin اقدام به تعویض یوزر و پسورد کردم اما دیگه نتونستم وارد مدیریت وردپرس بشم…

بنده برای امنیت وردبرس خواستم یوزر مدیریت وردیرس رو که admin بود رو عوض کنم برای همین در php admin در cpanel رفتم و یوزر و بسورد رو با توجه به آموزشهایی که در وب بود تعویض کردم اما وقتی خواستم دوباره وارد مدیریت بشم ارور (شما مجوز کافی برای دسترسی به‌این برگه را ندارید.) رو میده چندین بار هم بوزر بسورد رو تغییر دادم و هر بار در php admin اوکی سبز رنگ میده که درست رمز رو تغییر دادم اما وارد مدیریت نمیشه و این ارور رو میده از بشتیبانی هاست کمک خواستم گفت به ما مربوط نمیشه و باید از برنامه نویس کمک بگیری…لطفا کمک کنید سایتم رو ابدیت نکردم خدا خانوادت رو برات حفظ کنه و همیشه دعات میکنم اگه کارم رو راه بندازی خیلی حیاتیه

دوباره به مدیر هاست تیکت زدم و اونا هاست رو برام ریست کردن اما مشکل حل نشد و گفتم خودت باید مشکل رو حل کنی منم تو وب سرچ کردم اما چیزی دستگیرم نشد تا با این انجمن اشنا شدم که مطمپنم مشکلم حل میشه

ممنون میشم کمکم کنید…

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...