رفتن به مطلب

مشکل در مطالب ارسالی به صورت زمان بندی شده

پست های پیشنهاد شده

سلام

من وقتی مطالبی در وردپرس به صورت زمان بندی شده ارسال مینکم در صفحه اصلی سایت مطاب نمایش داده نمیشوند تا وقتی که ? علامت سوال آخر آدرس بذارم.مشکل از چی میتونه یاشه؟

در ضمن من از افزونه wp-super cache برای کش سایت اسفاده میکنم

لینک به ارسال

سلام

با غیرفعال کردن افزونه کش مشکلتون حل میشه؟

قبلا همچین مشکل داشتم افزونه غیر فعال کردم درست شد ولی بعدا از طرف پشتیبان هاست تیکت اومد که سایت شما زیاد داره منابع مصرف میکنه باید افزونه کش نصب کنید که خودشون گفتن افزونه

wp-super cache نصب کن بعد تنظیمات لازم هم خوده پشتیبان هاست انجام داد. مشکلم برطرف شد اما جدیدا با این مشکل مواجهه شدم.

به پشیبان هاست هم هم گفتم ولی جوایی که داد:

"با توجه به اینکه مشکل مذکور از سمت خود برنامه شما دریافت می گردد و نتیجه اجرای الگوریتم برنامه شما می باشد، پیشنهاد میکنیم این مورد را با بخش پشتیبانی برنامه مطرح و آنرا پیگیری و رفع نمایید. مطمئنا ایشان در این خصوص به صورت تخصصی تری شما را یاری خواهند نمود.

در صورتی که نیاز به اعمال هر تغییری در تنظیمات سرویس شما باشد با کمال میل در خدمت هستیم."

دقیقا هم یاد نمیاد این مشکل از کی بوجود اومده ، شاید احتمال میدن بعد از اپدیت وردپرس به ورژن چهار اینجوری شده...

لینک به ارسال

کسی راهنمایی نمیکنه

"" یه انتقاد بکنم نه بخاطر اینکه جواب به این تاپیک داده نشده، کلی دارم میگم چون خیلی از تاپیک هایی که من دیدم بی پاسخ بودن و جواب درستی به انها داده نشده است. این انجمن مثل قبل نیست ، به هر حال امیدوارم مدیران این انجمن موفق باشند"

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

صبور باشید همه چی درست میشه (: مطمئن باشید کسی جواب سوالی را بداند پاسخ خواهد داد.

شما بهتره از کد برای کش کردن در فایل htaccess استفاده کنید و زمانشو کمتر کنید تا به این مشکل برنخورید.

پ.ن :کد ها اون افزونه شاید تو فایل htaccess موجود باشه حذفش کنید

پ.ن :کد برای کش در بخش سئو همین انجمن موجود هست جستجو کنید.

موفق باشید/.

لینک به ارسال

سلام

صبور باشید همه چی درست میشه (: مطمئن باشید کسی جواب سوالی را بداند پاسخ خواهد داد.

شما بهتره از کد برای کش کردن در فایل htaccess استفاده کنید و زمانشو کمتر کنید تا به این مشکل برنخورید.

پ.ن :کد ها اون افزونه شاید تو فایل htaccess موجود باشه حذفش کنید

پ.ن :کد برای کش در بخش سئو همین انجمن موجود هست جستجو کنید.

موفق باشید/.

یعنی افزونه رو پاک کنم و از کد کش استفاده کنم؟؟

لینک به ارسال

یعنی افزونه رو پاک کنم و از کد کش استفاده کنم؟؟

بله .

من با این افزونه کار نکردم اگه تنظیماتی داره زمان کش را کمتر کنه این کارم کنید بد نیست.[ مثلا کش رو یک ماه نباشه (: ]

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...