رفتن به مطلب

مشکل ولید کردن افزونه Like Dislike Counter

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان پیشاپیش بابت کمک و مطالعه تاپیک ممنون

تو ولید کردن قالب رسیدم به اروری که از افزونه like dislike counter گرفته میشه دو تا ارور و دو اخطار هست به خاطر یه & که توی یکی از خطوط هست

صفحه افزونه : https://wordpress.or...s-and-comments/

متن یکی از اخطار ها که بقیه هم برمیگرده به همون & :

Line 147, Column 33: cannot generate system identifier for general entity "up_type"
data: "post_id="+post_id+"&up_type="+ul_type,

An entity reference was found in the document, but there is no reference by that name defined. Often this is caused by misspelling the reference name, unencoded ampersands, or by leaving off the trailing semicolon (. The most common cause of this error is unencoded ampersands in URLs as described by the WDG in "Ampersands in URLs".
Entity references start with an ampersand (&) and end with a semicolon (. If you want to use a literal ampersand in your document you must encode it as "&" (even inside URLs!). Be careful to end entity references with a semicolon or your entity reference may get interpreted in connection with the following text. Also keep in mind that named entity references are case-sensitive; &Aelig; and æ are different characters.
If this error appears in some markup generated by PHP's session handling code, this article has explanations and solutions to your problem.
Note that in most documents, errors related to entity references will trigger up to 5 separate messages from the Validator. Usually these will all disappear when the original problem is fixed.

جالبه نسخه pro این پلاگین که خودشون دمو براش قرار دادن این ارور رو نداره : http://plugins.wpfru...m/like-dislike/

فروم وردپرس هم چک کردم یکی که همین مشکل رو داشته تاپیک زده و توسعه دهنده پلاگین گفته تو ورژن های بعدی حل میکنیم اما حل نکردن ظاهرا تو نسخه رایگان !

کد اصلی تو فایل main.php هستش به این صورت :

<script type="text/javascript">
var isProcessing = false;
function alter_ul_post_values(obj,post_id,ul_type){

if (isProcessing)
return;
isProcessing = true;

jQuery(obj).find("span").html("..");
jQuery.ajax({
type: "POST",
url: "<?php echo plugins_url( 'ajax_counter.php' , __FILE__ );?>",
[color=#ff0000] data: "post_id="+post_id+"&up_type="+ul_type,[/color]
success: function(msg){
jQuery(obj).find("span").html(msg);
isProcessing = false;
}
});
}
</script>

&up_type اون & مشکل سازه ممنون میشم راه حلی ارایه بدید چک کردم & که حذف بشه ولیداتور اوکیو میده اما کارکرد افزونه از بین میره پس باید یک کد جایگزین بهش داده بشه که از عهده من خارجه متاسفانه

یا حق

ویرایش شده توسط Mr.Mostafa
لینک به ارسال

دوستان بین & و up_type یه اسپیس انداختم و مشکل حل شد الان فقط بابت & ارور ولید میگیره که نباید استفاده بشه تو xhtml جایگزینش چیه تو php ؟ من < تست کردم اما تو کار افزونه اختلال ایجاد میکنه الان تنها مشکلم یک جایگزین برای & توی php هست ، لطفا راهنمایی کنید درضمن حذف نکنید مدیران محترم این up نیست مربوط به مشکل و حل سه ارور از 4 تا هست که یکیش مونده !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...