رفتن به مطلب

کم شدن بازدید از گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام من سایتم اولا درامد خوب و بازدید گوگل خوبی داشت طوری که تا صفحه اول گوگل و حتی در بعضی از کلمات نفر اول بودم ولی یهو بدون هیچ خطایی در وبمستر و عدم تغییر در ایندکس های سایت و عدم تغیرات در سایت .یهو سایتم رفت سمت 5-6 نفر بازدید در روز بعدش دو ماه بعد دوباره رفت بالا و 5 روز ایندکس و صفحه اول گوگل و بعده 5 روز دوباره یهو نمودار امار سایتم شکست به 4-5 نفر

الان هم روزی فقط 8 نفر حدودا از گوگل ورودی دارم. لطفا کمکم کنید کسی راه حلش دونست هزینشو هم میپردازم.تشکر

لینک به ارسال

سلام من سایتم اولا درامد خوب و بازدید گوگل خوبی داشت طوری که تا صفحه اول گوگل و حتی در بعضی از کلمات نفر اول بودم ولی یهو بدون هیچ خطایی در وبمستر و عدم تغییر در ایندکس های سایت و عدم تغیرات در سایت .یهو سایتم رفت سمت 5-6 نفر بازدید در روز بعدش دو ماه بعد دوباره رفت بالا و 5 روز ایندکس و صفحه اول گوگل و بعده 5 روز دوباره یهو نمودار امار سایتم شکست به 4-5 نفر

الان هم روزی فقط 8 نفر حدودا از گوگل ورودی دارم. لطفا کمکم کنید کسی راه حلش دونست هزینشو هم میپردازم.تشکر

www.myprozhe.ir

لینک به ارسال

از کی اینطوری شده جدیدن هست به خاطر آپدیت گوگل پاندا هستش چون منم از روزی 2 هزار ورودی گوگل اومدم روزی 800 تا !!!

لینک به ارسال

سلام

وبگذر سایت شما اینه

http://webgozar.com/stats/2638908

و اگر از اول این آمارگیر روی سایتتون نصب بوده باشه پر بیننده ترین روز رو زده 4 بهمن 91 که 79 بازدید داشتید شما الان آمارتون بر حسب چه آمار گیریه؟

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

از کی اینطوری شده جدیدن هست به خاطر آپدیت گوگل پاندا هستش چون منم از روزی 2 هزار ورودی گوگل اومدم روزی 800 تا !!!

تاریخ اعمال الگوریتم پاندا بررسی کردم اما افت بازدیدهای من قبل و بعدش دوباره بالا اومد و بازم افت پیدا کرد

لینک به ارسال

سلام

وبگذر سایت شما اینه

http://webgozar.com/stats/2638908

و اگر از اول این آمارگیر روی سایتتون نصب بوده باشه پر بیننده ترین روز رو زده 4 بهمن 91 که 79 بازدید داشتید شما الان آمارتون بر حسب چه آمار گیریه؟

بر اساس وبمستر تولز بیشترین روز 473 نفر از گوگل اومدن . وبگذر استفاده نمیکنم . از اماره وردپرس و جدیدن گوگل انالیز

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...